Galingai finišavęs D. Rapšys užtikrintai pateko į 200 metrų distancijos finalą

Pietų Korėjoje vykstančiame pasaulio vandens sporto šakų čempionate lietuvis Danas Rapšys pirmadienį trečiuoju rezultatu pateko į 200 metrų distancijos laisvuoju stiliumi finalą.

Danas Rapšys pateko į finalą.<br>Reuters/Scanpiox nuotr.

Jul 22, 2019, 3:24 PM, atnaujinta Jul 22, 2019, 3:34 PM

25-erių plaukikas distanciją įveikė per 1 min. 45,41 sek. ir laimėjo savo plaukimą.

Už D.Rapšį pusfinaliuose greitesni buvo tik australas Clyde'as Lewisas, nuotolį įveikęs per 1 min. 44,9 sek. Antras pusfinaliuose liko kinietis Yangas Sunas.

Lietuvis pirmuosius metrus įveikė būdamas antroje pozicijoje. Viduryje distancijos D.Rapšys kiek sulėtėjo, tačiau paskutiniuose metruose galingai finišavo ir baseino sienelę palietė pirmas.

200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi finalas vyks antradienį.