Pasaulio lengvosios atletikos čempionate amerikietė A. Felix iškovojo 12-ąjį aukso medalį

Dohoje (Kataras) tęsiasi pasaulio lengvosios atletikos čempionatas. Sekmadienį moterų šuolių su kartimi rungties čempione tapo rusė Anželika Sidorova, paskutiniuoju bandymu įveikusi 4,95 m aukštį.

JAV bėgikų kvartetas su Allyson Felix tapo pasaulio čempionais.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Sep 29, 2019, 11:24 PM, atnaujinta Sep 29, 2019, 11:29 PM

Antrąją vietą užėmė amerikietė Sandi Morris (4,90), o trečia liko graikė Katerina Stefanidi (4,85).

Mišrios bėgimo estafetės 4 po 400 metrų nugalėtojais tapo JAV sportininkai – Wilbertas Londonas, Allyson Felix, Courtney Okolo ir Michaelas Cherry. Jie distanciją įveikė per 3 min. 09,34 sek. ir pasiekė naująjį pasaulio rekordą

Antrąją vietą užėmė Jamaikos komanda (3:11,78), o trečia liko Bahreino ekipa (3:11,82).

A.Felix net 12-ąjį kartą tapo pasaulio čempione ir iškovojo 17-ąjį pasaulio čempionatų medalį. Legendinis jamaikietis Usainas Boltas yra 11 kartų tapęs pasaulio čempionu.

Vyrų trišuolio sektoriuje toliausiai nuskriejo amerikietis Christianas Tayloras (17,92 m), aplenkęs tautietį Willą Claye'ų (17,74 m) ir Hugues'ą Fabrice'ą Zango iš Burundžio (17,66 m).

Moterų 100 metrų bėgimo sprinte triumfavo jamaikietė Shelly-Ann Fraser-Pryce. Ji nuotolį įveikė per 10,71 sek.

Sidabro medalį iškovojo biritė Dina Asher-Smith (10,83), o bronza pasipuoš Marie-Josee Ta Lou iš Dramblio Kaulo Kranto (10,90).

23.59 val. prasidės moterų 20 km ėjimo varžybos. Jose dalyvaus Lietuvos atstovė Živilė Vaiciukevičiūtė.