D. Rapšys Berlyne papildė savo trofėjų kolekciją dar vienu aukso medaliu

Berlyne (Vokietija) vykusio pasaulio plaukimo taurės etapo vyrų 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finale sekmadienį Danas Rapšys iškovojo dar vieną aukso medalį. Jis nuotolį įveikė per 1 min. 45,97 sek. ir tapo čempionu.

Danas Rapšys.<br> Faceboo nuotr.

Oct 13, 2019, 8:35 PM, atnaujinta Oct 14, 2019, 11:28 AM

Antras finišavo vengras Kristofas Milakas (1:47,69), o trečias buvo japonas Katsuhiro Matsumoto (1:48,32).

Atrankoje D.Rapšys buvo greičiausias ir pateko į finalą (1 min. 48,29 sek.). Atrankoje dalyvavo 54 plaukikai. Į finalą, pateko aštuoni sportininkai.

200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi finalo rezultatai:

1. Danas Rapšys (Lietuva) – 1:45,97;

2. Kristof Milak (Vengrija) – 1:47,69;

3. Katsuhiro Matsumoto (Japonija) – 1:48,32.

200 metrų kompleksinio plaukimo finale šeštadienį D.Rapšys užėmė antrąją vietą ir iškovojo sidabro medalį (1 min. 59,47 sek.).

Kitas lietuvis Andrius Šidlauskas 200 metrų plaukimo krūtine finale sekmadienį užėmė penktąją vietą (2:11,21).

Nugalėjo olandas Arno Kamminga (2:09,03), aplenkęs japoną Ippei Watanabe (2:09,86) ir kiną Zhangą Ruixuaną (2:09,89).

Atrankoje A.Šidlauskas (2 min. 13,27 sek.) buvo antras.

Atrankoje dalyvavo 21 plaukikas, o finale varžėsi aštuoni.

200 metrų plaukimo krūtine finalo rezultatai:

1. Arno Kamminga (Nyderlandai) – 2:09,03;

2. Ippei Watanabe (Japonija) – 2:09,86;

3. Zhang Ruixuan (Kinija) – 2:09,89;

...

5. Andrius Šidlauskas (Lietuva) – 2:11,21.

Šeštadienį A.Šidlauskas 200 metrų kompleksinio plaukimo (2:05,26) finale finišavo aštuntas.

Penktadienį D.Rapšys Berlyne tapo nugalėtoju 400 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje, o A.Šidlauskas iškovojo bronzą plaukdamas 100 metrų krūtine.

Trečiasis Lietuvos atstovas Deividas Margevičius sekmadienį plaukė 50 metrų peteliške rungties atrankoje, nuotolį įveikė per 24,26 sek., užėmė 10-ąją vietą ir į finalą nepateko.

Šį sezoną liko dar du pasaulio taurės etapai. Lapkričio 1-3 dienomis sportininkai varžysis Kazanėje (Rusija), o lapkričio 7-9 d. – Dohoje (Kataras).

Gyvai: parlamentarų komentarai prieš rytinį Seimo posėdį