Iš trijų lietuvių į finalą Kaire prasibrovė tik G. Venčkauskaitė

Egipto sostinėje Kaire prasidėjusių 2020 metų šiuolaikinės pеnkiakovės pasaulio taurės I etapo varžybų moterų atrankos barjerą įveikė viena Lietuvos atstovė – Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė.

Į pasaulio taurės pirmojo etapo finalus prasibrovė tik G.Venčkauskaitė<br> UIMP nuotr.

Feb 27, 2020, 7:02 AM

Atrankos B grupėje kaunietė surinko 1015 taškų ir užėmė kelialapį į finalą užtikrinusią 12-ąją vietą. Tarp į finalą patekusių 36 sportininkių G. Venčkauskaitė-Juškienė buvo 19-ta.

Kitos dvi Lietuvos atstovės kovojo A grupėje ir abi atrankos barjero neperžengė. Aurelija Tamašauskaitė surinko 976 taškus ir grupėje liko 17-oji, o Ieva Serapinaitė, pelniusi 963 taškus, užėmė 19-ąją vietą.

Norint patekti į finalą reikėjo surinkti bent 994 taškus.

Ketvirtadienį vyrų atrankos varžybose dalyvaus Justinas Kinderis ir Dovydas Vaivada.