„Australian Open“ moterų dvejetų varžybose triumfavo belgės ir baltarusės duetas

Melburne vykstančio „Australian Open“ teniso turnyro moterų dvejetų finale pergalę iškovojo baltarusės Arynos Sabalenkos ir belgės Elise Mertens pora.

Finale pergalę iškovojo baltarusės Arynos Sabalenkos ir belgės Elise Mertens pora.<br>Scanpix nuotr.

Feb 19, 2021, 8:54 AM

Merginos be didesnio vargo 6:2, 6:3 nugalėjo čekes Kateriną Siniakovą ir Barborą Krejčikovą.

Pergalę šventusios A.Sabalenkos E.Mertens tandemas „Australian Open“ turnyre triumfavo pirmą kartą.

Už šią pergalę jos pasidalins 467 tūkst. JAV dolerių siekiantį piniginį prizą.