Prancūzijoje – solidus dviratininko Evaldo Šiškevičiaus pasirodymas

Sekmadienį, kovo 14-ąją, Prancūzijoje 62-iąjį kartą surengtose dviračių lenktynėse „Paryžius – Trua“ (UCI II kategorija) Evaldas Šiškevičius („Delko“) iškovojo penktą vietą. Tai – geriausias lietuvio pasirodymas šį sezoną. Evaldas pelnė 15 pasaulio reitingo taškų, kurie įkris ir į Lietuvos taupyklę šalių įskaitoje.

Evaldas Šiškevičius.<br>Facebook nuotr.

Mar 14, 2021, 10:57 PM

Po finišo sprinto, kuriame dalyvavo 11 dviratininkų, 1-4 vietas užėmė prancūzai: nugalėjo Romain Cardis („St. Michel – Auber 93“), antras buvo Alan Riou („Arkea – Samic“), trečias – Antoine Raugel („Groupama – FDJ Continental“), o ketvirtas – Kevin Avoine („CC Nogent-sur-Oise“).

E. Šiškevičius didžiąją lenktynių dalį praleido lyderių grupėje, kurią iš pradžių (po beveik 40 km nuo starto) sudarė 12 dviratininkų. Iki finišo likus 35 km, lyderių grupėje liko 10 sportininkų. Vėliau E. Šiškevičius su keturiais dviratininkais įgijo 35 sek. persvarą, bet jos išsaugoti iki finišo nepavyko.

Lenktynėse dalyvavo beveik 160 dviratininkų iš 23 komandų.

1998 metais šias lenktynes laimėjo Saulius Ruškys.