Permainingas oras nesustabdė įsibėgėjusio Lietuvos beisbolo čempionato

Kaune sužaistos dvejos Lietuvos beisbolo čempionato rungtynės, kuriose vietos „Lituanica“ (4/0) dukart pranoko Vilniaus beisbolo akademiją (0/4) – 5:1 ir 4:1.

Lietuvos beisbolo čempionato akimirkos.<br> LBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Apr 26, 2021, 1:53 PM

Komandų susitikimą Akademijoje esančioje „Lituanicos“ namų aikštelėje tornadui prilyginome ne šiaip sau, mat rungtynes ne kartą nutraukti kėsinosi blogos oros sąlygos – pūtė smarkus vėjas, žaidėjus vėsino žema temperatūra, o reikalus dar labiau pablogino iš dangaus kristi ėmęs sniegas.

Pirmajame ekipų susitikime „Lituanicos“ gretose geriausiai atrodė po du hitus atmušę Audrius Beliauskas ir Donatas Maciulevičius.

Metiko pozicijoje žibėjo Norvydas Žukauskas, per 7 kėlinius 9 varžovus išvedęs iš žaidimo strikeoutais.

Vilniečių gretose geriausiai rungtyniavo Martynas Sadzevičius, atmušęs hitą ir pelnęs vienintelį Vilniaus beisbolo akademijos tašką. Antrajame susitikime sostinės klubo gretose solidžiai pasirodė Rapolas Petronis, pasižymėjęs 2 hitais ir taip užfiksavęs 500 atmušimo vidurkį.

Tuo metu „Lituanicą“ į antrąją pergalę atvedė A. Beliauskas, dar kartą pasižymėjęs 2 hitais, ir Andrius Stravinskas, ant metiko kalnelio per 7 kėlinius užfiksavęs 5 strike'outus.

Taip pat namų sienos padėjo Utenos „Taranams“ pasiekti pirmas dvi pergales. Pas uteniškius atvyko svečiai iš Kauno – SM Gaja – „Lituanica“ komanda. Utenoje abiejų komandų laukė ypatingai permainingas oras – kas nėra įprasta beisbolo rungtynėms.

Pirmose rungtynėse „Taranai“ iškart pabėgo į priekį. Jau po dviejų kėlinių uteniškiai pirmavo 6:0. Rungtynių pabaigoje uteniškiai dar pridėjo keturis taškus, o kauniečiams buvo sunku pulti prieš puikiai ant kalniuko žaidusį Dalių Neliupšį. Pirmoji šių metų „Taranų“ pergalė iškovota rezultatu 10:1.

Antros rungtynės klostėsi panašiai. Jau pirmame kėlinyje uteniškiai sėkmingais atmušimais pelnė tris taškus. Puolimas nesustojo ir kitus kėlinius. Kauniečiai prabudo tik ketvirtajame kėlinyje pelnydami 4 taškus ir sugrąžino intrigą į rungtynes.

Tačiau po galingo ketvirto uteniškių puolimo, kauniečiai neatsilaikė. Jie praleido 7 taškus ir nugalėtojas jau buvo aiškus. Rezultatu 14:4 laimėjo „Taranai“.