Lietuvos stalo teniso čempionais tapo K. Riliškytė ir K. Žeimys

Rietavo arenoje tris dienas vyko Lietuvos stalo teniso čempionatas. 64 sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų varžėsi vienetų bei dvejetų rungtyse. Aistros virė antrą varžybų dieną, kai vyko kovos dėl patekimo į pusfinalius. Daugkartinis čempionas Alfredas Udra rezultatu 2:4 pralaimėjo Kęstučiui Žeimiui ir baigė savo pasirodymą. Tomas Mikutis pralaimėjo 3:4 Valdui Martinkui.

Paaiškėjo Lietuvos stalo teniso čempionai.<br>Organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

May 9, 2021, 9:54 PM

Sekmadienio rytą pusfinalyje susitiko Valdas Martinkus (tren. Povilas Bagužis, Panevėžys) su Kęstučiu Žeimiu (tren. Viktoras Rybakas, Kybartai), čia pranašumą turėjo K. Žeimys, kuris priešininką nugalėjo rezultatu 4:1. Dėl patekimo į finalą žaidė Agnius Kačerauskas (tren. Artūras Orlovas, Vilnius) su Matu Vilku (tren. Jonas Piekautas, Šilutė). Lygioje kovoje dviejų taškų persvara 7-ą setą laimėjo M. Vilkas. Finale K. Žeimys buvo nepralenkiamas taip pat Rezultatu 4:1 jis nugalėjo M. Vilką. Kęstutis Žeimys tapo 2021 m. absoliučiu Lietuvos čempionu.

Moterų vienetų varžybose susitiko Kornelija Riliškytė su Laura Abaravičiūte (tren. Jolanta Prūsienė, SM „Tauras“, Vilnius) ir Emilija Riliškytė su Marija Mikalauskyte (tren. Artūras Orlovas, SM „Tauras“, Vilnius). Abi sesės savo priešininkes nugalėjo triuškinančiu 4:0 rezultatu. Finale K. Riliškytė nugalėjo E. Riliškytę ir trečią kartą iš eilės tapo Lietuvos čempione.

Paguodos turnyro nugalėtojais tapo Auksė Gecevičiūtė (Klaipėdos r.) ir Lukas Rimkus (tren. Artūras Orlovas, SM „Tauras“, Vilnius)