Rusus sustabdė slovakai, o latviai italams atseikėjo net du įvarčius į tuščius vartus

Pasaulio ledo ritulio čempionate Rygoje pirmadienį buvo žaidžiamos ketverios rungtynės, o jose vėl netrūko staigmenų.

Latvijos rinktinė įveikė italus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

May 24, 2021, 8:27 PM, atnaujinta May 24, 2021, 8:31 PM

A grupėje lyderiais tapo 9 taškus po 3 rungtynių surinkę slovakai, kurie 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) įveikė taip pat be nuostolių žengusią Rusijos rinktinę.

Slovakams pirmąjį įvartį pelnė Milošas Kelemenas (30:00), tačiau netrukus rezultatą išlygino Aleksandras Barabanovas (31:06).

Trečiajame kėlinyje Martinas Gernatas pasinaudojo kiekybine persvara (53:19), o rungtynių pabaigoje prieš prasidedant paskutinei minutei rusai pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju ir gavo Mareko Dalogos (58:59) įvartį į tuščius vartus.

B grupėje šeimininkė Latvija pakilo į pirmąją vietą, kai 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) nugalėjo Italijos rinktinę.

Latviams pramušė italų gynybą tik įpusėjus rungtynės, kai pasižymėjo Martinas Karsumas (32:08).

Trečiojo kėlinio pabaigoje italai vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju ir latviams pavyko įmušti net du įvarčius į tuščius vartus.

Pasižymėjo Lauris Daržinis (58:48) ir Martinas Karsumas (59:48).

Latviai po 3 rungtynių surinko 7 taškus.