„Vilnius Cup“ čempionėmis tapo turnyro favoritės

Bosnijos ir Hercegovinos tenisininkė Dea Herdzelas (WTA-405) tapo „SEB arenoje“ Vilniuje vykusio ITF World Tennis Tour serijos turnyro nugalėtoja. Pirmoji turnyro raketė finaliniame susitikime, tetrukusiame 50 minučių, 6:2 4:0 įveikė Rusijos tenisininkę Anželiką Isajevą (WTA-769). Esam šiam rezultatui rusė pasitraukė iš mačo dėl patirtos traumos.

Turnyro akimirka.<br> S.Čirbos nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

2021-06-12 14:05

Dvejetų turnyro nugalėtojomis taip pat tapo aukščiausią reitingą turėjusios tenisininkės – rusės Jekaterina Makarova ir Anna Morgina. Finale jos po įtemptos ir permainingos kovos 6:2 3:6 10:2 įveikė Justiną Mikulskytę ir Akvilę Paražinskaitę.

Geriausiai iš Lietuvos tenisininkų vienetų turnyre pasirodė Iveta Dapkutė (WTA-994), nužygiavusi iki varžybų pusfinalio. Šiaulietė jame 1:6 4:6 nusileido D. Herdzelas.

Vilnius Cup“ prizų fondą sudarė 15 tūkst. JAV dolerių.

Kitą savaitę „SEB arenoje“ Vilniuje vyks vienas iš didžiausių šių metų sporto renginių Lietuvoje – Billie Jean King taurės III grupės Europos-Afrikos zonos varžybos, kuriose dėl dviejų bilietų į aukštesnę šio turnyro grupę kovos 22 valstybių moterų teniso rinktinės. Birželio 14 d., pirmadienį, bus traukiami Billie Jean King taurės varžybų burtai, o antradienį komandos stos į pirmąsias dvikovas.