Danas Rapšys dar vieno pusfinalio olimpiniame baseine nepasiekė: strigo plaukdamas krūtine

Tokijo olimpinėse žaidynėse trečiadienį Danas Rapšys stojo į trečios savo rungties startą. 200 m plaukimo kompleksiniu būdu atrankoje lietuvis startavo trečiajame iš šešių plaukimų ir nuotolį įveikė 7-as per 1 min. 59,90 sek.

D.Rapšys nesirengė 200 m kompleksiniu būdu rungčiai.<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2021-07-28 14:21, atnaujinta 2021-07-28 14:22

Tarp visų 45 dalyvių tai buvo 33-ias rezultatas.

Greičiausias atrankoje buvo amerikietis Michaelas Andrew, nuotolį įveikęs per 1 min. 56,40 sek.

D.Rapšys iškart ėmė atsilikti nuo varžovų trečioje atkarpoje sportininkams plaukiant krūtine: šis stilius jam yra sunkiausias.

26-erių panevėžietis iš anksto sakė, kad šioje rungtyje aukštos vietos nesitiki ir jai specialiai nesirengė.

400 m laisvuoju stiliumi atrankoje D.Rapšys užėmė 13-ąją vietą, o 200 m rungties finale jis finišavo aštuntas, nors buvo tarp pretendentų į medalį.