Galingai finišavusi V. Andrulytė: „Žinau, kad galiu būti stipresnė“

Buriuotoja Viktorija Andrulytė debiutą Tokijo olimpinėse žaidynėse pažymėjo galingu finišu. „Laser Radial“ jachtų klasės dešimtajame plaukime lietuvė užėmė trečiąją vietą.

Galingai finišavusi V. Andrulytė: „Žinau, kad galiu būti stipresnė“.<br> V.Dranginio nuotr.
Antrajame plaukime V.Andrulytė buvo de<br>AFP/Scanpix nuotr.
Viktorija Andrulytė fini<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.
V.Andrulytė Lietuvos olimpinės rinktinės aklimatizacijos stovykloje Hiracukoje.<br>LTOK nuotr.
V.Andrulytė užėmė 38-ąją vietą.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Jul 30, 2021, 11:34 AM

Devintajame plaukime penktadienį V.Andrulytė buvo 33-ia. Bendroje įskaitoje sportininkė užėmė 25 vietą (194 baudos taškai) ir į medalių lenktynes nepateko.

„Jaučiuosi labai pavargusi, bet vis tiek laiminga. Aišku, liūdina tai, kad rezultatas nėra tas, kurio tikėjausi. Kone kiekviename plaukime padarydavau po klaidą, dėl kurios prarasdavau 15-20 pozicijų. Bet kokiu atveju kovojau iki pat paskutinio plaukimo. Ir tai bus puikus pamatas tolimesnėms varžyboms. Tai buvo mano debiutas olimpinėse žaidynėse.

Koks jau yra, toks. Džiaugiuosi paskutiniu plaukimu. Sugebėjau tame nuovargio fone susikaupti, nesiblaškyti. Nes pirmame šios dienos plaukime blaškiausi. O po to suėmiau save į rankas. Tuo labai džiaugiuosi“, – po paskutinio plaukimo sakė V.Andrulytė.

Sportininkė dėkojo treneriams, kineziterapeutams, padėjusiems jai kelyje į olimpines žaidynes ir jų metu.

„O dabar norėčiau viską apsvarstyti, apgalvoti, kokia linkme toliau judėti. Šį kartą varžovės buvo stipresnės, bet aš žinau, kad irgi galiu būti stipresnė“, – teigė geriausia Lietuvos buriuotoja.

Ketvirtadienį RS:X klasės burlente lenktyniavęs Juozas Bernotas dvyliktajame plaukime finišavo penktas, o galutinėje įskaitoje užėmė 15 vietą.