Kroatiškas Tokijo žaidynių vyrų dvejetų teniso finalas: atiteko tiek auksas, tiek sidabras

Penktadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse buvo išdalinti pirmieji teniso turnyro medalių komplektai. Vyrų dvejetų varžybose pergalę šventė ir aukso medaliais pasidabino kroatai Nikola Mektičiaus su Mate Pavičiaus pora.

Kroatijos tenisininkai iškovojo tiek aukso, tiek sidabro medalius.<br>AP/Scanpix nuotr.

Jul 30, 2021, 6:20 PM

Finale naujieji čempionai po atkaklios kovos 6:4, 3:6, 10:6 palaužė kitą Kroatijos porą Mariną Čiličių ir Ivaną Dodingą.

Taigi aukso ir sidabro medaliai vyrų teniso dvejetų varžybose atiteko tos pačios šalies atstovams.

Bronzos medalius iškovojo Naujosios Zelandijos pora Marcusas Daniellis ir Michealas Venusas. Jie mažajame finale 7:6 (7:3), 6:2 įveikė JAV tenisininkų porą Tennysą Sandgreną ir Austiną Krajiceką.