Tenisininkė P. Paukštytė tęsia pergalių seriją Izraelyje

Sėkmingą pasirodymą Izraelyje vykstančiuose Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių turnyruose tęsia Vilniaus teniso akademijos auklėtinė Patricija Paukštytė.

Patricija Paukštytė.<br>A.Pliadžio nuotr.

Nov 26, 2021, 5:06 PM

Šiandien vykusiame ITF „Marshall Open“ turnyro dvejetų varžybų finale P. Paukštytė, kartu su Čekijos tenisininke Amelie Smejkalova, 6:3 4:6 10:8 įveikė Roisin Gilheany (Australija) ir Carmen Andreea Herea (Rumunija) duetą.

Rytoj Lietuvos tenisininkės laukia ir vienetų varžybų finalas. Bilietą į jį P. Paukštytė iškovojo pusfinalio susitikime 6:4 6:3 įveikusi pirmąją turnyro raketę Mert Aysegul iš Turkijos.

Primename, kad praėjusią savaitę Vilniaus teniso akademijos auklėtinė tapo Haifoje vykusio ITF turnyro vienetų varžybų čempione.

Septyniolikmetė P. Paukštytė kol kas užimą 172 ITF jaunių reitingo vietą. Prie sportininkės pergalių prisideda ir „Darnu Group“ įsteigtas „Darnių iniciatyvų fondas“.