Pasaulio ledo ritulio čempionate Danija sutraiškė Kazachstaną

Tamperėje ir Helsinkyje (Suomija) jau antrąją dieną vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate įspūdingą pergalę A grupėje iškovojo Danijos ledo ritulininkai. Jie akistatoje su Kazachstanu sutriuškino oponentus 9:1 (3:0, 4:0, 2:1).

Iš viso danas Joachimas Blichfeldas pelnė mače tris įvarčius. <br> AFP/Scanpix.com nuotr.

May 14, 2022, 6:37 PM, atnaujinta May 14, 2022, 6:39 PM

Danai labai greitai susikrovė solidų pranašumą: Patrickas Bjorkstrandas antrąją, Felixas Scheelas ketvirtąją, o Joachimas Blichfeldas penktąją minutėmis pelnė tris greitus įvarčius ir „nužudė“ mačo intrigą. Iš viso Joachimas Blichfeldas pelnė mače tris įvarčius.

Esant rezultatui 9:0 Kazachstanui priešpaskutinę dvikovos minutę garbės įvartį įmušė Kirillas Savickis. Kitas rungtynes danai žais gegužės 15 dieną su Šveicarija, o Kazachstanas grumsis su Prancūzija.

B grupės dienos mače Švedija 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) nugalėjo Austriją. Švedai pirmame kėlinyje po Joelio Kellmano ir Maxo Fribergo įvarčių pirmavo 2:0, o jau baigiantis 20 minučių kėliniui sumažino skirtumą Peteris Schneideris.

Antrojo kėlinio 12-ąją min. švedas Joakimas Nordstromas padidino rezultatą ir tai buvo paskutinis dvikovos įvartis.