Latviai pasaulio ledo ritulio čempionate iškovojo pirmąją pergalę Kanadiečiai toliau šluoja varžovus

Latvijos ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionate Suomijoje iškovojo pirmąją pergalę. Kaimynai pirmadienį po atkaklios kovos 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) įveikė Norvegijos rinktinę.

Latviai pasaulio ledo ritulio čempionate iškovojo pirmąją pergalę. <br> AP/Scanpix nuotr.

May 16, 2022, 6:50 PM, atnaujinta May 16, 2022, 6:51 PM

Mačas prasidėjo atsragiomis atakomis, tačiau abi rinktinės visgi subegėjo realizuoti po vieną įvartį.

Antrajame kėlinyje papildomą pavarą įjungė latviai, kurie įmušė du įvarčius 3:1. Lemiamu metu norvegai dar bandė gelbėtis, pelnė įvartį (2:3), tačiau išlyginti rezultato nepavyko.

Tai buvo trečiosios rinktinių varžybos turnyre. Po šios pergalės latviai B grupėje pakilo į 5-ąją vietą, o norvegai su viena pergale po pratęsimo lieka 6-oje.

A grupėje Kanada 5:1 (1:1, 2:0, 2:0) susitvarkė su Slovakijos ledo ritulininkais.

Kanadiečiai savo pranašumą įrodė antroje mačo dalyje, kurioje tiesiog dominavo ir iškovojo lengvą pergalę.

Tai buvo jau trečioji kanadiečių pergalė, kuri leidžia išsilaikyti pirmoje A grupės vietoje.