„Australian Open“ finale laukia N. Džokovičiaus ir S. Tsitsipo mūšis Nugalėtojas taps pirmąja pasaulio rakete

„Australian Open“ turnyras pasiekė finišo tiesiąją. Vyrų vienetų turnyre liko tik 2 tenisininkai – serbas Novakas Džokovičius (ATP-5) ir graikas Stefanosas Tsitsipas (ATP-4).

„Australian Open“ finale laukia N. Džokovičiaus ir S. Tsitsipo mūšis<br> lrytas.lt koliažas
 N. Džokovičius<br> AP/Scanpix nuotr.
 S. Tsitsipas<br> SIPA/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 27, 2023, 1:20 PM

N.Džokovičius pusfinalyje 7:5, 6:1, 6:2 nugalėjo amerikietį Tommy Paulą (ATP-35).

Serbas savo sąskaitoje jau turėdamas 10 „Australian Open“ titulų yra šio turnyro rekordininkas.

N.Džokovičius taip pat siekia 22-ojo „Grand Slam“ titulo. Iškovojęs jį serbas išsilygintų „Grand Slam“ titulais su rekordininku Rafaeliu Nadaliu.

Kitame pusfinalyje S.Tsitsipas 7:6 (7:2), 6:4, 6:7 (6:8), 6:3 įveikė Kareną Kačanovą (ATP-20).

24-erių graikas pirmą kartą žais „Australian Open“ ir antrą kartą „Grand Slam“ turnyro finale.

S.Tsitsipas 3 kartus Australijoje krito pusfinalio etape.

Finalas vyks sekmadienį. Už patekimą į jį tenisininkai užsitikrino po 1200 ATP reitingo taškus ir 1 mln. 625 tūkst. Australijos dolerių.

Nugalėtojui atiteks 2000 ATP reitingo taškų ir 2 mln. 975 tūkst. Australijos doleriai.

Turnyro nugalėtojas taip pat taps naująja pirmąja pasaulio rakete. Dabartinis reitingo lyderis, 19-metis Carlosas Alcarzas turnyrą buvo priverstas praleisti dėl patirtos traumos.