Penktadienį jie grįžo į Lietuvą su dviem bronzos medaliais, kuriuos iškovojo Danas Rapšys (200 m laisvu st.) ir Kotryna Teterevkova (200 m krūtine).
„Po dviejų sunkių savaičių (stovyklos) varžybos išpuolė viduryje savaitės, todėl jų metu buvo pats nuovargio pikas. Dėl to ir buvo taip sunku plaukti per varžybas“, – sakė Lietuvos plaukimo rinktinių vyr. treneris Paulius Povilionis.
Nuovargį ir sunkią stovyklą pabrėžė ir plaukikai.
„Padarėme tikrai labai sunkų darbą. (Per varžybas) reikėjo susidoroti su nuovargių ir spausti „tapkę“, – sakė K. Teterevkova.
„Daug dirbom, daug plaukėm. Jaučiam nuovargį, reikia dabar pailsėti. „Mare Nostrum“ plaukėme taip, kaip jautėmės, treneriai pylos nedavė“, – sakė D. Rapšys, pasiguodęs, kad Barselonoje pavogė jo telefoną.
Sportininkas taip pat pasiguodė, kad ilgapirščiai Barselonoje iš jo pavogė telefoną.
„Pavogė telefoną. Dabar esu be telefono, bet naujas jau atkeliauja. Nuotaikėlė buvo labai nekokia, bet dabar jau pasiekiau gimtąją žemę, todėl jaučiuosi gerai“, – pridėjo D. Rapšys.
Po poros savaičių lengvesnio režimo besirengenčio pasaulio čempionatui Singapūre elito laukia stovykla Siera Nevados kalnuose Ispanijoje.