Trylikametė Vilniaus teniso akademijos auklėtinė Patricija Paukštytė trečiadienį pasiekė didžiausią pergalę šį sezoną. Tunise vykstančiame pagrindiniame III kategorijos ITF jaunių turnyre „CAT Juniors Magrine“ sportininkė 6:2, 7:6 (9:7) įveikė pajėgią šešiolikmetę iš Pietų Afrikos Delienę Kleinhans.

Patricija Paukštytė sėkmingai startavo pagrindinėse jaunių teniso varžybose Tunise.<br> Organizatorių nuotr.

Apr 18, 2018, 1:49 PM, atnaujinta Apr 18, 2018, 1:50 PM

Tai rimtas lietuvės pareiškimas, nes jos varžovė šiuo metu pasauliniame ITF jaunių reitinge rikiuojasi 382-ojoje vietoje.

Pasiekusi šią pergalę viena perspektyviausių Lietuvos tenisininkių pelnė savo pirmuosius 5 įskaitinius ITF jaunių reitingo taškus.

Prieš patekdama į pagrindines šio turnyro varžybas, P.Paukštytė turėjo įveikti kvalifikacinį etapą, kuriame užtikrintai nugalėjo tris varžoves.

Kitas etapas žaidžiamas jau ketvirtadienį – čia lietuvė susitiks su Šveicarijos atstove ir ketvirtąja turnyro rakete Joanna Zuger.