Teksto dydis:
2019-05-22 20:24
LUX

11 9-am

Jeigu TTH 7,8 ir Jums ne kokie 70 metu - tai Jums baisi hipotiroze ir skydliauke gamina hormonu per mazai. Normalus TTH yra mazdaug 0,5-4,5. Kuo didesnis TTH, tuo maziau organizme yra tiroksino. O pats TTH yra net ne skydliaukes hormonas, tai hipofizes hormonas, 'liepiantis' skydliaukei gamint tiroksina. Jusu atveju hipofize tiesiog 'rekia' ant skydliaukes, kad si gamintu daugiau hormonu, nes ji negamina. Beje, is tiesu tai reiketu tirti ne tik TTH, bet ir tiroksina su trijodtironinu. Jei hipofizeje, pvz., auglys, tai ji gali gaminti daug TTH net jei skydliauke gamina pakankamai tiroksino ir kepenys ji sekmingai konvertuoja i trijodtironina. Bet cia retesni susirgimai. Tikiuosi, Jus nusiunte pas endokrinologa, kad istirtu visus hormonus, ne tik TTH, ir nustatytu tikslia diagnoze bei paskirtu gydyma.

0
2019-05-22 20:00
FRA

10 hmm

Nemažai įdomios informacijos apie skydliaukę galima rasti Vikipedijoje . Bibliotekose gal būt galima rasti ir knygų . O šis straipsnis gal labiau toks labiau pažintinis ,kad apskritai žmogus žinotų kas tai per dalykas :D

0
2019-05-22 19:04
LTU

9 as

Atlikus tyrimus poliklinikoje pasirode,kad Ltiroksino per daug,pakartotinai padarius tyrimus ligonineje TTH 7,8 niekada skydliauke negamino hormonu ir staiga buvo per daug keista.Jiegu nebuvimas,mieguistumas,lauke ,kambari karsta,o man salta,tai tiek.

1
2019-05-22 17:22
LUX

8 dar 5-am

TTH rodmenys ivairiose laboratorijose siek tiek skiriasi. Taciau dazniausiai laikoma, kad sveiko zmogaus TTH turi būti 0,5-4,5 IU/ml. Kai zmogus jau gydomas tiroksinu, paprastai stengiamasi palaikyti TTH 1-2 IU/ml, atsizvelgiant į tai, kaip zmogus jauciasi. Jei skydliauke ispjauta del vezio, TTH turi būti beveik 0, kad nebutu stimuliuojamas skydliaukes ataugimas. Tiesa, pastaruoju atveju zmogus siek tiek hipertirotiskas ir jam vystosi osteoporoze, todel reikia gerti papildus kaulams, kad neretetu.

1
2019-05-22 17:16
LUX

7 5-am

Jei skydliauke isoperuota del vezio, pagal LT taikomas formules skiriama slopinanti tiroksino doze (kad skydliauke su veziu neataugtu), kuri lygi 2 mcg vienam kilogramui liesos kuno mases. Jei isoperuota ne del vezio, tada skiriama kompensacine (t.y. tik atkurianti tiroksino, kuri skydliauke normaliai pagamintu, kieki) tiroksino doze, lygi 1,6 mcg vienam kilogramui liesos kuno mases. Liesa kuno mase - mase be riebalinio audinio. Bet cia tik principas, konkretus kiekis suzinomas klaidu ir bandymu budu. Jei vartojant 1,6 mcg vienam kg liesos kuno mases vis tiek yra hipotirozes simptomu, dozes koeficientas didinamas (ar reikia - cia jau kitas klausimas. Gal reikia tiesiog dar vartoti trijodtironina arba reguliuot kitus hormonus ar kepenu veikla, taciau dazniausiai tuo gydytojai jau neuzsiima, tiesiog priraso daugiau tiroksino, nesigilindami, kaip organizmas ji isisavina ir ka su juo padaro :().

0
2019-05-22 15:04
LTU

6 Ona

Perskaičiau straipsnį, bet požymių taip ir neradau...

2
2019-05-22 14:35
LTU

5 Birutė

Būtų labai įdomu sužinoti, o kaip viskas veikia, kai skydliaukė visa išoperuota. kaip apskaičiuoti tiroksino dozę, kokie turi būti TTH rodmenys. Būtų laibai gera informacija ne tik man.

0
2019-05-22 13:59
FRA

4 :)

Skydliaukės veikla taipogi atsakinga ir už kitų ne ką svarbesnių organų veiklą . Medžiagų apykaita turi lemiamą vaidmenį net regėjimui . Skydliaukės hormonai pagal rašomą informaciją naikina vėžio ląsteles . Žodžiu labai jautrus ir svarbus mažytis organas. Po teisybei tai gera mintis skirti šiek tiek laiko profilaktikai ir prevencijai . Bet ne tiek daug žmonių gali sau leisti tokią prabangą . Gyvenimo tempas ar aplinkybės kartais taip susiklosto ,kad tam reikia didžiulių pastangų .

0
2019-05-22 13:48
FRA

3 :)

Kažin ar palyginimas su varikliu tinkams :D Skydliaukė labiau panaši į reguliatorių .Jei reguliatorius veikia netinkamai tai ir likusi sistema veikia netinkamai ar visai neveikia . Per daug išskiriamo hormono negerai per mažai irgi negerai. Skydliaukės veikla turi nemažai įtakos ir žmogaus medžiagų apykaitos procesuose . Kai kurie maisto produktai gali labiau skatinti skydliaukės hormonų išskyrimą ,kai kurie mažinti . Jodas vienintelis žinomas stiprią įtaką turintis produktas skydliaukės veiklai .Bet ir čia yra įdomių dalykų . Radioaktyvus jodas naikina skydliaukę . o įprastas jodas skatina skydliaukės veiklą na bent taip aš supratau iš internete esančios informacijos . Tai jei mityboje daug produktų turinčių jodo ir ta koncentracija neviršija normų turbūt galima daryti prielaidą ,kad skydliaukės veikla lemia ir žmogaus gyvenimo trukmės ilgį .

0
2019-05-22 13:28
GRC

2 Doris Servantes

„Google“ šiuo metu moka $ 17,000 iki $ 22,000 per mėnesį namuose. Prie šio darbo prisijungiau prieš 2 mėnesius ir per pirmuosius savo darbo mėnesius uždirbau $ 20,544. Galiu pasakyti, kad mano gyvenimas visiškai pagerėjo! galite jį patikrinti >>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­9­­9.C­­o­­m

3
2019-05-22 12:41
LUX

1 tai kad

profilaktinio 'skryningo' del skydliaukes sutrikimu nei vienoje salyje nera. Vienintele JAV yra paskelbusi rekomendacijas, bet tokiu tikrinimu joks draudimas neapmoka. Vnz., siaip jau zmogus, kuris intensyviai vis iesko ir iesko, kas jame gali but sutrike, gydytoju vadinamas hipochondriku ir vietoj tyrimu gauna 'uspakajoncu' recepta, kad daugiau nevaiksciotu ir ligu neieskotu :)

0