Teksto dydis:
2019-06-17 16:39
LTU

Giedrai skirta

Manau ne psichitaro reikia jūsų atveju,o tiesiog kvalifikuoto gydytojo.Aš ir blogai jaučiaus, per tris metus pakeičiau poliklinikoj tris gydytojas, visi tyrimai kuo puikiausi, o man blogai. Jau jaučiau iš paskutinės gydytojos lengvą sarkazmą,kad sveika esu ir ligų ieškau. Per pažįstamų pažįstamus radau vienoj ligoninėj vieną gydytoją-po vizito pas jį po dviejų savaičių gulėjau ant operacinio stalo. Iki šiol stingstu iš siaubo prisiminus kaip jis man pasakė,kad jei dar kelis metus nieko nebūčiau darius-onkologija garantuota.Va tokia pas mus medicina...o anskčiau smerkdavau moteris,kurios pas ginekologus nesilanko. O dabar mastau-o ko ten eiti,jei pagalbos nulis.Na svarbiausia-dabar gerai jaučiuosi. Nesustokit Giedra, ieškokit geresnių gydytojų,jei kažkas blogai-turi būti priežastis.

0
2019-06-17 00:33
LTU

Giedrai (45)

Pasitikrinkit vėžio žymenis. Tomografija irgi būtų gerai, bet - nemokamai veikiausiai nedarys.

0
2019-06-16 12:15
GBR

To 41

Nu negaliu kaip tokie durniai nervina.Pati pries 25 metus issigydziau limfoma chemoterapijos pagalba. Liga negrizo, sveika,gyva po siai dienai. Zinojau moteri kuri gydesi vezi soda ir ji jau po zeme. O tokie bukapriciai kaip tu sukelia isterijas, tipo atsisakykit vaistu ir ilgiau gyvensit.

1
2019-06-16 09:44
LTU

yra kanapiu aliejus

ne tas parduotuvinis, o su dideliu kiekiu thc, phoenix tears paieskokit - trys menesiai sveikas be jokiu chemikalu. Bet aisku tai uzdrausta, nes chemikalu pramone verslo nepasuks is jusu kunu

3