Teksto dydis:
2018-11-09 22:06
LTU

3 Pilietis

Manau, jog eilinį kartą direktorius Meižis "išdūrė" Merą Malinauską. Jokių "didelių nuostolių" įstaiga nepatiria, jeigu gydytojas nespėja visų duomenų suvesti į nesaugią E-sveikatos sistemą. Dėl to yra įdarbinti medicinos statistikai, kurie galutinai sutvarko dokumentus. Didelius nuostolius, ir materialinius ir moralinius, įstaiga patiria dėl tokio neįgalaus direktoriaus vadovavimo.

0
2018-11-08 21:38
GBR

2 Alonso

Labai teisingas vadovo sprendimas. Tik tokiu budu, kertant per kisene, galima priversti deramai atlikti pareiga. Iprate keverzoti, kaip su vistos koja, kai net vaistininkai neiskaito ju keverzoniu, tingi ipasimokyti ir naudotis kompiuteriu, kaip visame civilizuotame Vakaru pasaulyje gydytojai daro. Sistema gera, gydytojai apsileide.

5
2018-11-08 19:56
LTU

1 Livija

Pirmiausia reikia užtikrinti, kad elektroninė sistema veiktų nestrigdama. Antra- tokios baudos kelia nereikalingą stresą, ir gydytojas priverstas galvoti ne apie paciento gerovę ar problemas, o apie kompiuterį. Trečia - tokiu atveju neįmanoma aptarnauti paciento per 15 minučių. Manau, kad Lietuvos sveikatos sistema išsigimė, o tie, kurie sukūrė netobulą sistemą, iššvaistė pinigus, lieka nenubausti. Taip neteisinga.

4