Teksto dydis:
2018-12-06 22:29
LTU

4 Žilvinas

Autorių gal galima į teismą pakviesti ar visą laikraštį

0
2018-12-06 13:45
LTU

3 tam 2. smikui

kai pabitininkausi ilgiau, tai sužinosi, jog net tam pačiam bityno skyriuje skirtingų šeimų bitės gali sunešti skirtingą medų. Tarkim žydi liepos, o netoliese dar žydi grikių laukas. Tai vienuose aviliuose gali būti daugiau grikių medaus, o kituose - liepų. Nes bitės jei pradeda tą dieną nešti iš vienos rūšies žiedų nektarą tai į kitus nesidairo.

0
2018-12-06 13:23
LTU

2 Smikis

Bitininkauju tik antri metai ir galiu galvą dėt, kad tokio medaus kokį išsukų niekur nenusipirksi. Net šalia esantis didelis bitynas neparduoda tokio medaus, nes pirkdavau kol netiurėjau savų bičių! vadinasi išvada viena, kad didžioji dauguma bitininkų primaitiną savo bites kažkuo(cukraus tirpalu ar invertuotu cukrumi ar šeip dar kokais cukrais ar gliukozėmis). Nes neimanoma, akd tame paėiame kaime esantys bitynai neštu tokį skirtingą medų. Tad patarimas visiems, kas megsta medų, pirkite tik iš mažų bitinėlių medų, ten gal maženė tikimybė, kad žmogus nedarantis biznio parduos grynesnį produktą, nors ir tai nežinosi. O šeip pradėkite bitininkauti, nes tai nėra taip sudėtinga , kaip čia visi pasisako, pagrindas yra nebūti elergiškam bičių ikandimui, o vią kitą yra labai lengvai išmokstama.

6
2018-12-06 13:09
LTU

1 kanapė

"..medų geriausia laikyti sandariai uždarytoje taroje, sausoje, tamsioje ir vėsioje patalpoje, kurioje yra 2–10 °C temperatūra.." - absoliutūs kliedesiai. Medaus nereikia laikyti šaldytuve, nebent tą. kurį importuoja iš Kinijos arba pardavinėja PC.

1