Teksto dydis:
2019-06-16 15:20
GBR

Katinas

Jei rašote straipsni tai ir vaistų pavadinimus bent kelis paminekit .... dabar pats straipsnis atrodo labai jau keistai

0
2019-06-12 12:01
GBR

Ha

Nu koks tas "internetas" baisus. Gal žurnalistai galėtų patikslinti, ką tas jų "internetas" reiškia. Amazon, ebay, kokia ta parduotuvė? O tai tas pats, kaip sakyti "turguje". Žinios iš serijos "Bobutė pasakojo".

1
2019-06-12 02:54
LTU

nepirkti ir newartoti

daugelis tu ,,vaisteliu ir papilduku ,, tai didziausi nuodai zmonijai -bet argi supras baraniukai ?

0
2019-06-11 20:20
LTU

JJ

Pirmiausia tokiais prekeiviais turėtų susidomėti mūsų medicinos ir teisėsaugos organizacijos, kad tokie "vaistai" nepatektų pas ligonius, o prekeiviai būtų nubausti, firmos uždarytos. Tame pačiame lietryte pilna skelbimų apie "stebuklingus" lašiukus bei piliules, deje, man nepadėjusius.

0
2019-06-11 18:34
LTU

Nereikia internetu pirkti niekada

Gali buti nuodai, daug suserga ivairiomis ligomis nuo ju.... net veziu be gydytoju kontroles...

2
2019-06-11 17:28
LTU

kur jusu kibernetines tarnybos ieško rusu tarp mod

o tokiu kur apgaudinėja negaudo jie

0
2019-06-11 17:21
LTU

patys

geriausi vaistai, nuo kurių nenumirsi, bet ir neišgysi - LT vaistinėse. Trečiarūšiai generikai už originalų kainas. Ar tai teisinga? Juk pagal dabartinę tvarką Sveikatos ministerija žino visas vaistų didmenines ir mažmenines kainas. Ką, jie nesugeba iš vieno skaičiaus atimti kitą ir pastatyti lygybės ženklą? Gal nors tiek sugeba? Skaičius juk mato. Kaip ir mato kokie milijonai virinami iš trečiarūšių vaistų, bet ir toliau pučia miglą LT vartotojui, kad viskas ten teisinga... Vieša paslaptis, kad vaistininkams neapsimoka prekiauti originaliais, t.y. gydančiais vaistais, nes per maža pelno marža, o štai generikai, visiškai kitas reikalas! Ar ne, ponai vaistininkai? Žmonėms pradėjus žvalgytis į užsienius ieškant oroginalių vaistų, visi tie, kurie pelnosi iš generikų Lietuvoje, sukrutu, sujudo... nepatiko, kad vartotojas pradėjo ieškoti alternatyvų. Palaukite, netrukus pagal EU direktyvas bet kurios EU gyventojas pateikęs el.receptą galės pirkti bet kurioje EU internetinėje vaistų parduotuvėje, įdomu kaip tada užgiedosite :-) Kuo greičiau lietuvaičiai išprus ir nustos prekintis generikais mūsų vaistinėse, tuo greičiau pasibaigs visas šis bordelis.

1
2019-06-11 17:19
LTU

taigi

PSO - pasaulinė masonų antisveikatos organizacija žinoma pasisako prieš MMS, kuris yra vienas efektyviauių, o gal ir efektyviausias, ne tai, kad gydant, sustabdant bet net IŠGYDANT vežį, BET yra vienas dalykas, kuris čia nepaminėtas, o išvardinta pašaliniai reiškiniai, kurie vėl būna dėl kartu vartojamų dar kažkokių vaistų reakcijų ir arba jau turint papildomų ligų, kurios tas reakcijas padeda iššaukt, O ESMĖ. tai yra kepenims peilis, tik su stipriom kepenim ir geriant visus stipriausius papildus kepenims arba sus silpnom rizikuojant, neturint ko prarast ir geriant arkliškom dozėm super papildus kepenims, kaip pvz. tikrasis margainis. Bet ką čia mano komentaras, masės klausosi savo naikintojų, nes jie PASAULINĖ ORGANIZACIA!!!!! Oho kaip skamba !!! O kad už jos stovi masonai suinteresuoti žmonių skaičiaus mažinimu, tai dar sunkiau masėms suvokt

2