Teksto dydis:
2019-05-17 13:23
NLD

54 nu

jei brangu galima ir nepirkt. Kainom reik pasidomet pries keliaujant, tai ir soko nebus. Cia dar nieko palyginus su kokia Australija ar Sveicarija.

0
2019-05-16 22:20
SWE

53 Vale

Buvau Israeli per Euro 2017. Viskas man ten normaliai. Taigi zinai kur vaziuoji. Aisku pinigu issileido nemazai. Bet tikrai nebuvo jau taip kad kosmosa ten viskas kainuoja. Jei zmogus skaiciuoja viska Tai ko tada kur ir bevaziuot.

0
2019-05-16 21:05
USA

52 Vycka

Buvau, daugiau nevaziuosiu i Israeli, apkeliavau beveik visa pasauli ir tikrai Israelis nevertas tiek demesio, jei ne Jeruzale, niekas ten nesilankytu...religija daro savo.

0
2019-05-16 20:09
LTU

51 O...Šveicarija, ten bet kas

Negali patekti, kodėl ten pabėgėlių krizės nėra...

0
2019-05-16 20:02
ISR

50 šiknius

siūlau jai nuvažiuoti į ŠVEICARIJĄ --ten " labai pigu". PAŽALIUOS.

0
2019-05-16 17:40
LTU

49 Pas mus grietinė kainuoja

400g - 4,80 LTU, tikrai, tariu didelį ačiū Eurui, nes ne taip baisiai atrodo tas 1,30€ kai pamatai jį etiketėje.

0
2019-05-16 17:15
LTU

48 Xo

Mūsų verslas turi kur pasitemt

0
2019-05-16 16:53
LTU

47 ALGIS

Žydai nebūtų žydai,.

2
2019-05-16 14:48
LTU

46 zuikis

Pažiūrėkite nuotraukoje: 1 kg lazdyno riešutų kainuoja 10 šekelių (2,5 eu). Pas mus už tiek nupirkti galima 150 gramų pakelį.

1
2019-05-16 13:18
LTU

45 Julius R.

Čia parodytos supermarketų arba centro parduotuvių kainos. Vietiniai žmonės retai ten perkasi. Nuošalinėse parduotuvėse kainos gali būti žymiai žemesnės. Be to, Izraelyje jeigu tai ne supermarketas, visada galima derėtis. Per 25 metus kuriuos pragyvenau Izraelyje, nė karto neapsipirkau supermarkete, tik bazėse arba privačiose parduotuvėse.

2
2019-05-16 13:15
ISR

44 SKERSINIS ANT VISU

Už tokia kainas, kokios nurodytos tekste, obuolius (16-20 šekelių), apelsinus (10 šekelių ) perka tik mulkiai. Supermarketų tinkle "Rami Levi" aš obuolius perku po 7.90-9.90, o apelsinus po 2.90-3.90. Duonos, vandens ir vištienos krūtinėlės kaina nurodyta maždaug teisingai, bet būna įvairių akcijų, ypač mėsai ir mėsos gaminiams, gėrimams, daržovėms ir tt. tame pačiame tinkle, kai už pomidorų, agurkų, morkų, svogunų ir tt. kg moku 0.90. Bet kokiu atveju, mano kaip mokytojo atlyginimas 11 300 šekelių (apie 2 700 eurų) leidžia man be jokių problemų pirkti viską ko man reikia.

1
2019-05-16 13:03
LTU

43 mmm

kainos skiriasi 2-3 kartus.. o algos skiriasi, tikriausiai, 5-10 kartų?

1
2019-05-16 12:54
THA

42 Direvnia

Elementaru, galima tiesiog pasiskaityti atsiliepimus forumuose ir pan del kainu ir visu kitu specifinių dalyku salyje ir nereiks po to alpt nuo soko i ja atvykus🙄

0
2019-05-16 12:45
LTU

41 Draudis

Tai savažiavę mažumiečiai neblogai kišenes pakratys, nei žmonos , nei vaikų, tai pasitaupo.

1
2019-05-16 12:23
GBR

40 Ruby Recker

„Google“ šiuo metu moka $ 17,000 iki $ 22,000 per mėnesį namuose. Prie šio darbo prisijungiau prieš 2 mėnesius ir per pirmuosius savo darbo mėnesius uždirbau $ 20,544. Galiu pasakyti, kad mano gyveniimas visiškai pagerėjo! galite jį patikrinti >>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

6
2019-05-16 12:21
ITA

39 oj

grazi ta pirmininke

2
2019-05-16 11:50
LTU

38 Stepas

Topų topas važiuoti į Izraelį valgyti obuolių???⁹⁷

2
2019-05-16 11:24
GBR

37 to 32

Ane? tai kai simonyte ateis I valdzia kaip prezidente, tu dirbti nespesi ir uz viska moketi… o ji jusu tokiu bukumu tikrai pasinaudos

4
2019-05-16 11:09
LTU

36 na

Lidle obuolio dydžio granatas kainavo 2,50 €, ne kg, o 1 vnt., pažiūrėkit, kokios lietuviškų daržovių kainos, tai ko čia stebėtis

0
2019-05-16 10:59
LTU

35 Zurzofas

Ui - čia tik turistams nesilaikantiems šabo ... :)))

1
2019-05-16 10:45
LTU

34 Petia

Nuvažiuokit i disneylenda Paryžiaus sužinosit kas yra brangu

0
2019-05-16 10:28
NOR

33 tegul kam prangu

tas lietuvoi paziuri kainas ir apsiramins.lietuvai iki eurovizijos konkurso rengimo labia toil,o jei ir ivyktu tai kainos kaip ant mieliu soktu I virus.palangoi kokios kainos?tokiu kainu net ten near kokios lietuvoi

1
2019-05-16 10:24
LTU

32 Jemelia

Visiskai nebrangu yra uz 1 obuoli sumoket 1 eura. Gali ir 2 eurus sumoketi uz obuoli, tik svarbu , kad tas obuolys butu skanus.

7
2019-05-16 10:18
SWE

31 dzo

konkreciai brangu, bet turbut ir algos ten ju laba diena

1
2019-05-16 10:08
DEU

30 Jo

Litofsui visur brangu,kur nuvažiuos visur tas nelemtas stebėjimas nevažiuokite sudėkite,namuose.Sodinkite daržoves bus pigu ir skanu!

9
2019-05-16 09:55
LTU

29 tik nuomonė

Brangu.Bet,mano klasiokai,dažnai lankosi Lietuvoje,stebisi mūsų mažom pensijom ir mažomis algomis.Jų geri atlygiai,geros pensijos ir jie dažnai keliauja į įvairias pasaulio šalys.Gali leisti sau daug ką.

1
2019-05-16 09:32
GBR

28 Uk

Los Angeles obuolys 1.5 dolerio centre Prakastas obuolys lb brangiai 😂

1
2019-05-16 09:02
USA

27 Mindy Allain

„Google“ šiuo metu moka $ 17,000 iki $ 22,000 per mėnesį namuose. Prie šio darbo prisijungiau prieš 2 mėnesius ir per pirmuosius savo darbo mėnessius uždirbau $ 20,544. Galiu pasakyti, kad mano gyvenimas visiškai pagerėjo! galite jį patikrinti >>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­9­­9.C­­o­­m

7
2019-05-16 08:10
ISL

26 derievnia

O kiek ta mergele norejo uz eura gauti obuoliu?Turbut ten nuvykusi pasijaute kaip savo tevo obuolyne?Jei esi driskius su vienu euru kiseneje,tai nesitrankyk po Izraeli.

13
2019-05-16 07:27
LTU

25 Tikrai?

Trešnės prie IKI kioskuose po 19 eurų.

2