Teksto dydis:
2019-04-16 08:21
LTU

32 WC

Nesuprantu tik vieno,kodel lig siol neteisiami landzbergistai ir kubiliai?Galiu ieskini pateikt nors siandien.Pavoge pensija .

0
2019-04-16 08:19
LTU

31 Taip

Jus ten JAV gyvenantys eikit gult......mes cia kaip nors susitvarkysim.

2
2019-04-16 00:02
USA

30 tAIGI

Lietuvoje Swedbank bankas glaudžiai pinigais ir interesais susijęs su konservatorių partija. Tuo viskas ir pasakyta.

1
2019-04-16 00:00
USA

29 vasiliauskai

Tau papildomos rizikos veiksnys bankas Snoras, kuris tave lydės visą gyvenimą, jei anksčiau paties nepasodins. Bus ką ir vaikučiams papasakoti koks tėtukas buvo niekšas.

1
2019-04-15 23:57
USA

28 Sigitas

RedGrybis išeis, o jei Šimo Nytė neateis, Vasia Liaukis – panikoje. Snoras – ne Masiulio dėžutė. Gali ir išgaidint.

2
2019-04-15 23:53
USA

27 Apsaugos reikia

Jakeliūnui. Žinant kad Kiesai tėvas ir sūnus neteko galvų, Bražuolė susprogo, Abromavičius, Pociūnas "iškrito" pro langą, Lubys "nuvirto" nuo dviračio ir Snoro vadovams buvo paruošta mirtis nuo "širdies smūgio" ir t.t. ir t.t. Patirties konservatoriai turi, o koks Kubilo, broilerio, Vasiliausko snukis. Tiek įšutę, jie viska gali padaryti, juk dega šiknos visiems, - Ožiui, Tulpei, broileriams, Šimonių kumelei, Nuosėdoms iš banko.

1
2019-04-15 23:52
USA

26 nUOMONĖ

Vasiliauskas tik pėškė ,damkė sėdi daukantinej..........

1
2019-04-15 23:50
USA

25 dARIJUS

Vasiliauskas turi buti atstatydintas ir teisiamas.Del Snoro pirmoje vietoje.Zmogus sunaikino banka , nes vykdė ne savo galvos instrukcijas.Gailius pasake, kad Snoro istorija išaiškės po kokiu dvidesimt metu( yra straipnis balsas.lt)Gal yra vilties anksciau.??????

0
2019-04-15 23:46
GBR

24 BRUDŲ BRUDAI

Taigi, apvogė tautą per per sukeltą „Vilibor-ą“ švedų bankai. Tai iš kieno kišenės tuos nuostolius vis dėl to skaičiuos? Asmeniškai iš Kubiliaus, Šimonytės, o gal iš Nausėdos? Nes juk kitų tuo metu atsakingesnių, lyg, ir nebuvo, o du iš jų dar į Prezidentus taikosi? O Prezidentė? Ar tik netalkino jiems kaip ir per Snoro ir Ūkio bankų išgrobstymą? Na, manau, Seimo Krizės tyrimo komisijos darbas tikrai reikalingas, kol galai dar nėra sumesti „į vandenį“ ir galima būtų kaltininkus išryškinti, kad daugiau nebelįstų į valdžią, turintys ilgus pirštus.

0
2019-04-15 23:45
PRT

23 KLAUSIMAS PREZIDENTEI

Swedbankis plauna rusų milijardus, kodel Vasiliauskas dar nenušalintas nuo pareigu?Kas cia per vagiu gauja?

0
2019-04-15 23:40
PRT

22 VASILIAUSKAI, KUILY TU PRAKAITUOTAS

Vitas Vasiliauskas parlamentinį krizės tyrimą apibūdino kaip „maroderiavimą“ ir „santykius su lavonais“. Turiu būtinai atsakyti tam liemeniuotam Grybauskaitės "sūneliui". Vasiliauskai, kuily tu prakaituotas, - “maroderiavimas” ir “santykiai su lavonais” yra tai, ką jūs su konservatorių kandidate į prezidentus ta retadante arkliagalve kutvela Šimonyte padarėte su Snoro banku! Jūs, niekšai, iš pradžių nužudėte banką, o po to prasidėjo maroderiavimas. Dabar jau 8-ti metai vagiate iš, neva, “numirusio” Snoro banko žmonių pinigus ir vargo nematote. O pinigai “mirusiame” banke kaip nesibaigia, taip nesibaigia, - tai ir yra santykiai su lavonais. Dar ir mėlynam chalatui per “otkatus” duodate su “numirusiu” banku (pa)santykiauti. Jei galėčiau, tai jus p.a.d.l.o.s. savo rankomis pasmaugčiau!

0
2019-04-15 23:36
PRT

21 vasiliauskai

Makaronus ir kalėjimo leksiką (“maroderiavimas”, “santykiai su lavonais”, “kurmiai" ir pan.) pasilaikykite sau arba bendravimui su tokiais pačiais kaip ir jūs.

0
2019-04-15 23:34
PRT

20 AR GALI ŽULIKAS VADOVAUTI ANTIKORUPCIJOS K-JAI?

Mano galva, - tai ne, negali kyšininkavimu kaltinamos liberalų sąjūdžio partijos atstovas vadovauti šiai komisijai jos nekompromituodamas. O čia, atsistatydinus Vitalijui Gailiui, Seimo liberalai teikia Kęstučio Glavecko kandidatūrą į Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigas. Pats V.Gailius savivaldybių tarybų ir tiesioginiuose merų rinkimuose buvo išrinktas Joniškio rajono meru, todėl trečiadienį pasitraukė iš komisijos pirmininko pareigų. Juolab, manau, negalėtų Seimo antikorupcijos komisijai vadovauti parlamentaras K.Glaveckas, kuris aiškiai dalyvavo Snoro banko užgrobimo ir sužlugdymo aferoje. Iš tikrųjų, negali toks nesąžiningas ir korumpuotas žmogus, kaip K.Glaveckas vadovauti tai konisijai.

0
2019-04-15 23:32
COL

19 ŽMONĖS PERMOKĖJO ŠVEDŲ BANKAMS MILIJONUS

O Lietuvoje veikiantys skandinaviško kapitalo komerciniai bankai 2009-2010 m. manipuliavo „Vilibor“ indeksu. Jie iš „Vilibor“ skaičiavimo, susitarę su Lietuvos banku, net buvo išjungę Snoro banką, – kad jis jiems (švedų bankams) neįtakotų skaičių ir netrukdytų „biznio“ daryti, apiplėšinėjant Lietuvos žmones. O žmonės dėl to galėjo jiems permokėti apie 700 mln. eurų palūkanų. Lietuvos bankas tokią informaciją bando parodyti kaip nereikšmingą, tuometinis premjeras Andrius Kubilius ir tuometinis Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Kęstutis Glaveckas ragina nesikapstyti po praeitį. Tačiau kodėl? Juk, jei žmonės permokėjo švedų bankams milijonus, kas nors turi atsakyti už tai, jei žmonės buvo apmulkinti, bei atlyginti nuostolius, jei tokių būta.

0
2019-04-15 23:29
COL

18 Vytautas

Aš seniai sakiau, kad R.Karbauskiui, S.Jakeliūnui, A.Širinskienei reikia stiprinti apsaugą. Konservatorių - teroristinė partija dar ne to gali. Atminkim Bražuolės tilto susprogdinimą, "Lietuvos ryto" būstinės ir Abromavičiaus susprogdinimą, Pociūno "iškritimą" pro viešbučio langą, atminkite Atominės direktorių Vasiliauską, kuris su konservų pagalba paskendo 1 metro gylyje, atminkite ir Lubį, kurį konservatoriai "nuvertė" nuo dviračio Druskininkuose ir t.t. ir t.t. Prisiminkite ir tai, kad Landsbergio nurodymu Panevėžio banditai galvas nupjovė Kiesams tėvui ir sūnui, prieš parduodant "Mažeikių naftą" amerikosų žyderoms.

0
2019-04-15 23:28
COL

17 Nuomonė

Didžiausias iššūkis finansų rinkai - tai LB vadovo pareigose dirbantis skandinavų bankų klapčiukas, Snoro banko akcininkų bei klientų pinigų vagis, Grybauskaitės lenciūginis eunuchas V.Vasiliauskas.

0
2019-04-15 23:22
RUS

16 "Panama Papers"

Kodėl VSD prityla, kai kalba eina apie Lietuvos banko valdybos pirmininką V.Vasiliauską? Kaip paaiškėjo, šis ponulis dar ne taip seniai, dirdamas R.Valiūno advokatų kontoroje, paslaugiai pagelbėjo rusų oligarchui N.Cvetkovui atidarinėti sąskaitas lengvatinių mokesčių valstybėse. Aišku, argi gali spec.tarnybų agentai skeryčiotis, kai "stogas" driekiasi nuo centrinio banko būstinės iki pat S.Daukanto aikštės rūmų?

0
2019-04-15 23:03
PRT

15 KODĖL ŠITO BRUDO NIEKAS NEJUDINA?

Šiuo metu Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas yra Kęstutis Glaveckas, kuris 2008-2012 m.m. Seime vadovavo tam pačiam komitetui (BFK). K.Glaveckas 4 metus per pačią krizę būdamas Seimo BFK pirmininku, nieko nedarė, kad suvaldyti skandinaviškų bankų savivaliavimą, kai tarpusavio karteliniu susitarimu šie bankai manipuliuodami rinka dirbtinai sukėlė VILIBOR palūkanų normą ir apiplėšė tūkstančius šalies žmonių. Kas atsakingas už visus tuos nusikaltimus? Akivaizdu, kad Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirminikas K.Glaveckas, konservatorių vyriausybės premjeras A.Kubilius, finansų ministrė I.Šimonytė ir Lietuvos banko pirmininkas V,Vasiliauskas. O ką veikė tuo metu kyšininkų partijos atstovas liberalsąjūdietis K.Glaveckas? Ogi, nieko. Švedų bankų "pamalonintas" ramiai Seime sėdėjo, bezdėjo ir, matomai, savo k.i.a.u.š.i.a.i.s. bilijiardą kelnėse žaidė.

0
2019-04-15 23:00
PRT

14 JAKELIŪNAS YRA TEISUS

Pilnai suprantama, kad sunku, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkui Stasiui Jakeliūnui tirti buvusios krizės padarinius bei nustatyti tikruosius kaltininkus, kuriems, beje, šiandien jau patiems vagims kepurės dega ir padai svyla. Buvo anksčiau taip pat kalbama, jog tame tyrime bus įvardinti ir lietuviškų bankų – Snoro ir Ūkio bankų – bankroto iniciatoriai. Bet juk neįmanoma konstruktyviai dirbti, kai Seimo Biudžeto ir finansų komiteto posėdžiuose šalia pirmininko S.Jakeliūno sėdi ir Seimo narys konservatorius A.Kubilius, kuris tuo metu būdamas konservatorių vyriausybės premjeru, pats ir buvo vienas iš svarbiausių krizės kaltininkų, o taip pat ir Snoro banko sužlugdymo vykdytojų. Taip pat komitete dirba buvęs A.Kubiliaus vyriausybės patarėjas Mykolas Majauskas, kuris kartu su tuomete finansų ministre Ingrida Šimonyte dar iki tos lemtingos Snorui 2011 m. lapkričio 16 d., vaikščiojo į Lietuvos banke, vykusius slaptus pasitarimus (į kuriuos, beje, iš užsienio atvykdavo ir S.Friklis su savo komanda), dar tik rengiant juose AB banko Snoras sužlugdymo planą

0
2019-04-15 21:16
GBR

13 Klausimelis

idomu o kodel Magnolija tokia tyli tyli... rami rami.. nei zodelio. Gerbiu p. Skverneli, kita vertus .. jei nieko blogo nebuvo padaryta.. tai ir nera ko bijoti..:) ar ne..:) tai tiks formalumas... O gal ne visai ..?..:)

1
2019-04-15 18:42
LTU

12 verslas

Lt ir € kursas buvo fiksuoti, bet dėl stebuklingo Vilibor žaidimo įmonei palūkanos padidėjo ~9%. Paskolų palūkanos metams pabrango 16mln Lt x 9% = 1 440 000 Lt. Tai suma, kurią bankas per metus pasiėmė papildomai. Per kitus mažiau, bet per 5 metus apie 4 mln. Lt. Įmonė apyvarta ir pelnas tuo metu nedidėjo. Daug įmonių bankrutavo, kai kurie savininkai neatlaikė ir emigravo, pažinojau vieną kuris pasikorė, o kitas nusišovė. Pateptieji pigiai pasiskolino ir gavo dideles palūkanas - jiems tikrai nebuvo ko liūdėti. Pinigų tvermės dėsnis: pinigai niekur neprapuola, vienose kišenėse išnyksta, kitose atsiranda. Kam buvo naudingas Vilibor augimas? Kodėl palūkanos tiek neaugo Lenkijoje?

2
2019-04-15 17:47
LTU

11 meilės kaina

28 metus politikai ir valdininkai vogė,niekas netikrino,žmonės prie to jau priprato,kad vieni yra labai turtingi,kiti labai biedni,taip jau dievulis paskyrė,jeigu žmogų ar partiją labai myli,tai viską jam atleidi,taip ir čia,kas kad liberalai ėmė kyšius,kas kad konservatoriai nuskurdino senolius ir kitus biedniokus,bet per tą laiką kiek praturtėjo ir atsirado stipri turtingųjų klasė,tai kaip gali pykti ant konservatorių,tie nuskurdę žmonės sutiktų jiems dar primokėti,nors patys badautų,kad tik juos matytų prie valstybės vairo,tokia jau meilės kaina,juk ir žmona gali atleisti vyrui neištikimybę jeigu labai jį myli,tada visuomet juo tiki.

2
2019-04-15 17:14
LTU

10 proletaras

Gal Stalino veikla reiktų tirti,tai būtų daugiau naudos,o dabar tik Skverneliui taškų bus,o Jekeliūnas ir liks durniaus vietoje,klapčiukas juk,jei pasiseks kiek,tai jam garbė,o jei ne,tai tik jam nešlovė,klapčiuko...

13
2019-04-15 16:37
LTU

9 Tokia ir rinkiminė kampanija

Kas dabar SkvernoKarbui pagrindiniai konkurentai į prezidentus? Aišku bankai, nes jie yra jiem nepavaldūs.

14
2019-04-15 16:22
LTU

8 Jooooo

Glušių chebra! Tyrinėtojai... Savo Naisių vergvaldį ištirkit....

16
2019-04-15 15:49
LTU

7 desperato

Kai buvo krizė, tuo naudojosi ir pinigus stūmė. Kai dabar rinkiminė kampanija, kas leido?

8
2019-04-15 15:05
LTU

6 Nužengę

nuo Keturių komunarų paminklo.

11
2019-04-15 14:36
LTU

5 Pigus triukas šuleriai

Jei jūs manot kad buvo kažkas negerai, kodėl klausimo nekėlėte iškart laimėję rinkimus? Tam kad turėt kozerį rankovėje.

16
2019-04-15 14:15
LTU

4 KERSTO

MUILO BURBULAS

14
2019-04-15 12:39
LTU

3 Gal kas žino?

Kas ten nuotraukoje už Skvernelio nugaros kairėje toks apšepęs?Lyg tai ir apie Karbauskį dažnai trinasi.

13