Teksto dydis:
2021-02-23 12:32
LTU

Padidėjusi tarša

Kuom ji gali skirtis jei vilkikas dirba Europoje ar jis važiuoja į savo registracijos šalį. Čia gal vėl vilkikų gamintojai kokį maklį prasuko, kad vilkikas grįždamas iš vakarų į rytus pradeda daugiau teršti gamtą ???

0
2021-02-23 12:23
LTU

Lietuvos interesai

Šiuo atveju susideda iš dviejų viena kitai diametraliai priešingų dalių, tai yra fūristai ir jų bosai. Tai kurios dalies p. Blinkevičiutė neapgynė?

0
2021-02-23 11:50
LTU

Vilkiko tarsa tokia pati,

kur jis bevaziuotu! Kabotazas musa kainas ir atima darba is vietiniu vezeju. O tikroji priezastis - reikalavimas moketi vakarietiskai vairuotojams ir nebeapsimokejimas darbintis vergams is Rytu. Kas menesi dviems savaitems namo ir atgal - jiems per brangu!

0
2021-02-23 11:17
DEU

Jo

Kaip cia yra, tokia maza salis, o Vokietijoje sukvezimiu su lietuviskais numeriais ir ne vienas lietuvis nedirba? Nes lietuviai - duchu tauta, karta protestavusi ir i akis guminiu kulku gavusi neprotestuos daugiau niekada. Realiai, net nezinotu del ko protestuoti, nes lietuviai- duchu tauta. Didesniu duchu uz lietuvius pasaulyje nera. Eitu protestuoti, bet ne - geriau jau uzduchinti susidegins, geriau jau uzduchinti pesciomis emigruos, geriau jau uzduchinti uzsidarys i psichiatrine, geriau jau uzduchinti prasigers, geriau jau uzduchinti ir 3 paras nemiegoje klausysis duchu muzikos, nes lietuviu tauta - auksciausio lygio duchu tauta! Ne be reikalo Lietuvoje, kaip ir Siaures Korejoje, vasario 16 - valstybine duchu diena, per kuria nerealus Lietuvos duchai susidegina.

2
2021-02-23 11:14
DEU

Jo

Lietuviai - duchu tauta, karta protestavusi ir i akis guminiu kulku gavusi neprotestuos daugiau niekada. Realiai, net nezinotu del ko protestuoti, nes lietuviai- duchu tauta. Didesniu duchu uz lietuvius pasaulyje nera. Eitu protestuoti, bet ne - geriau jau uzduchinti susidegins, geriau jau uzduchinti pesciomis emigruos, nes lietuviu tauta - auksciausio lygio duchu tauta! Ne be reikalo Lietuvoje, kaip ir Siaures Korejoje, vasario 16 - valstybine duchu diena, per kuria nerealus Lietuvos duchai susidegina.

1
2021-02-23 11:08
LTU

Pasakyk, Verute

Kaip trečiųjų šalių vairuotojų problemą išspręs vilkikų varinėjimas namo, o ypač draudimas dirbti kitos šalies vidaus pervežimuose. Na tiesiog labai smalsu.

0
2021-02-23 11:02
LTU

O kodėl europiečiai siekia išstumti

ogi tolėl, kad jiems atsibodo rytų šalių Europos šikimas į sutvarkytą daržą.

2
2021-02-23 10:53
LTU

Verūtė nuo Pasvalio valsčiaus...

Ir naujam susisiekimo ministrui nedašūtina arba sąmoningai nedašūtina,kad pervežimuose transporte vyksta nešvarūs dalykai su vairuotojais iš trečiųjų šalių....tai prekyba žmonėmis į europos darbo rinką....

1
2021-02-23 09:50
LTU

Linkėjimai Blinkevičiūtei

Kuri neatėjo į posėdį, kai buvo svarstomas šio diskriminacinio Mobilumo paketo pateikimas svarstymui Europarlamentui. O pritrūko tik dviejų balsų, kad Mobilumo paketas būtų apskirtai atmestas. Kaip ji tada drąskėsi esą apgins Lietuvos interesus per diskusiją Europos Parlamente. Tai ką, apgynei?

2