„Grammy“ apdovanojimuose Beyonce patyrė stiliaus nesėkmę: akys krypo į renginio neatlaikiusią suknelę

2025 m. vasario 4 d. 14:40
Lrytas.lt
Išskirtiniai stiliaus deriniai, geriausia metų muzika ir skandalai – taip atrodė vasario 2-ąją nugriaudėję kasmetiniai „Grammy“ apdovanojimai.
Daugiau nuotraukų (21)
Šiais metais apdovanojimų ceremonijoje itin ryškiai žibėjo pop muzikos karaliene tituluojama Beyonce.
Šį kartą dainininkei taip pat nusišypsojo sėkmė – už albumą „Cowboy Carter“ ji pelnė spindinčią „Grammy“ statulėlę.
Tačiau lipant atsiimti apdovanojimo visų akys krypo į vieną itin ryškią detalę.
Muzikos renginiui Beyonce pasirinko kūną aptempiančią baltos ir šampano spalvos suknelę su karoliukais, kurią pagal užsakymą sukūrė „Schiaparelli“.
Užsienio spauda ūžia, kad, visgi, net ir prabangiausi apdarai nevisuomet atrodo nepriekaištingai. Pastebėta, kad didžiule iškirpte puošta suknelė prairo ir išlindo dvi krūtinę laikančios vielutės.
Tiesa, nesėkmė atlikėjos iš vėžių neišmušė. Nekreipdama dėmesio į stiliaus nelaimę ji maloniai priėmė apdovanojimą.
Tiesa, į įvaizdį Beyonce investavo itin daug, mat prabanga tviskėjo ir jos aksesuarai.
Ji pasipuošė pagal užsakymą pagamintais Lorraine Schwartz auskarais su natūraliais perlais ir 50 karatų kriaušės formos rusvais deimantais.
GrammyBeyoncenesėkmė
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.