It futbolo čempionate 2014-aisiais: Latvijos ledo ritulininkus pasaulio čempionate pažemino vokiečiai

Be pralaimėjimų pasaulio ledo ritulio čempionate žygiavusi Latvijos vyrų ledo ritulio rinktinė atsimušė į sieną ir patyrė itin skaudžią nesėkmę.

Latvijos ledo ritulio rinktinė<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2024-05-15 20:06, atnaujinta 2024-05-15 21:16

Latviai B grupės mače 1:8 (0:2, 1:5, 0:1) krito prieš Vokietijos ledo ritulininkus.

Tai – pirmasis latvių pralaimėjimas šiose pirmenybėse. Prieš tai latviai po pratęsimo įveikė prancūzus ir lenkus, o vakar 2:0 susitvarkė su Kazachstano sportininkais.

Pirmasis tiksliu įvarčiu į latvių vartus 5,5 rungtynių minutę pasižymėjo Dominikas Kahunas, o po to po 13 minučių vokiečių pranašumą padidino Kai‘us Wissmannas (0:2).

Antrojo kėlinio pradžioje per kiek daugiau nei dvi minutes latviai praleido dar du įvarčius. 20,5 ir 22,5 rungtynių minutes vokiečių gretose pasižymėjo Leonhardas Pfoderlas ir Parkeris Tuomi (0:4).

Dar po kelių minučių latvių triuškinimą pratęsė Johnas Peterka ir Marcas Michalies, kurie įmušė dar po vieną smūgį ir toliau daužė latvius (0:6).

35-ąją rungtynių minutę J.Peterka pataikė antrąjį savo smūgį (0:7).

39-ąją mačo minutę pirmąjį latvių įvartį įmušė Markussas Komuls (1:7). Po šio momento vokiečiai galėjo prisiminti 2014 pasaulio futbolo čempionatą, kuomet vokiečiai 7:1 daužė Braziliją.

Lemiamą kėlinį įvarčiu vėl pradėjo vokiečiai. Nico Sturmas pelnė pirmąjį savo įvartį ir toliau nesigailėjo braliukų (1:8).

Galiausiai per likusį rungtynių laiką abi komandos neįmušė.

Tuo tarpu vokiečiai prieš tai buvo iškovoję vos vieną pergalę prieš slovakus (6:4) ir patyrę du pralaimėjimus prieš JAV ir Švedus (1:6, 1:6).

Kol kas latviai ir toliau rikiuojasi antroje B grupės vietoje, o vokiečiai, iškovoję antrąją pergalę, pakilo į 3 vietą (kol savo rungtynių nesužaidė kitos komandos – red.).