„Barcelona“ atkrintamąsias pradėjo sudėtinga pergale

„Barcelona“ krepšininkai Ispanijos krepšinio čempionato atkrintamąsias varžybas pradėjo namuose 96:86 (28:16, 22:30, 22:26, 24:14) įveikdai Tenerifės „Lenovo“ ekipą.

Rokas Jokubaitis.<br>Roko Snarskio nuotr.

May 19, 2024, 3:56 PM

Rokas Jokubaitis pasireikšti gavo vos 2 minutes. Per jas lietuvis prie pergalės pridėjo 2 taškus (1/1 dvit.), rezultatyvų perdavimą ir 2 naudingumo balus.

Likus rungtyniauti 4 minutes šeimininkai turėjo minimalų pranašumą, tačiau mačą užbaigė spurtu 14:5 ir šventė pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Jabari Parkeris, kuris pelnė 23 taškus (6/8 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

„Lenovo“ komandoje išsiskyrė Kyle’as Guy’us. Snaiperis surinko 34 taškus (6/12 dvit., 5/13 trit., 7/10 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 29 naudingumo balus.

Serijoje iki 2 pergalių katalonai pirmauja 1:0. Pusfinalyje poros nugalėtojai susitiks su Madrido „Real“ klubu, kuris jau 2:0 įveikė Las Palmo „Gran Canaria“.

„Barcelona“: Jabari Parkeris 23, Alexas Abrinesas 19, Janas Vesely 10.

„Lenovo“: Kyle'as Guy 34, Marcelinho Huertas 17, Franas Guerra 13.