Magas Tadas: Sedekerskis Palensijoje nukalė „Baskonia“ pergalę ir surengė sunkiai suvokiamą pasirodymą

Fenomenaliai Palensijoje žaidęs Tadas Sedekerskis surengė geriausią savo karjeros pasirodymą Ispanijos pirmenybėse (ACB), o Vitorijos „Baskonia“ (17/14) įveikė „Zunder“ (5/26) krepšininkus.

Tadas Sedekerskis<br>Scanpix/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Apr 27, 2024, 11:56 PM, atnaujinta Apr 28, 2024, 9:19 AM

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės puolėjo atstovaujama „Baskonia“ išvykoje 101:94 (27:32, 21:25, 28:15, 25:22) išplėšė pergalę prieš „Zunder“ ekipą.

Baskų kapitonas Tadas Sedekerskis per beveik 38 minutes aikštelėje sumetė net 23 taškus (4/5 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.), sugriebė 12 atšokusių kamuolių, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir užfiksavo net 36 naudingumo balų pasirodymą.

Tai – rezultatyviausias ir naudingiausias lietuvio mačas per jo karjerą ACB pirmenybėse.

Prieš tai geriausias krepšininko mačas ACB įvyko 2021 lapkričio 7-ąją, kuomet T.Sedekerskis į Malagos „Unicaja“ krepšį sumetė 22 taškus ir sukaupė 35 naudingumo balus.

Įspūdingą mačą sužaidė ir baskų puolimo mašina Markusas Howardas, kuris per beveik 37 minutes ant parketo į „Zunder“ krepšį suleido 36 taškus (1/4 dvit., 8/15 trit., 10/10 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir mačą baigė su 30 naudingumo balų.

„Zunder“ gretose geriausiai rungtyniavo Anžejs Pasečniks. Latvis per 25,5 minutės įmetė 20 taškų (7/9 dvit., 6/9 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir sukaupė 23 naudingumo balus.

Baskai šiuo metu ACB pirmenybėse užima 8-ąją vietą, nes Manresos BAXI (17/13) yra sužaidę maču mažiau, o „Zunder“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi paskutinė.