L. Doncičiaus ir J.P. Washingtono tandemas privertė kapituliuoti „City Thunder“ klubą

Luka Dončičiaus ir P.J. Washingtono tempiamas „Dallas Mavericks“ klubas sugebėjo išlyginti Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą ir perėmė namų sienos pranašumą. Jasono Kiddo auklėtiniai ketvirtadienį Oklahomoje 119:110 (36:32, 32:30, 31:27, 20:21) susitvarkė su „City Thunder“. Dabar serijos rezultatas tapo 1:1.

Luka Dončičius<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

May 10, 2024, 7:45 AM, atnaujinta May 10, 2024, 7:46 AM

L.Dončičius nugalėtojams per 41 žaidimo minutę įmetė 29 taškus (6/13 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius.

Jam sverbiausiais momentais sėkmingai talkino J.P. Washingtonas, kuris per 39 minutes taip pat pelnė 29 taškus (4/7 dvit., 7/11 trit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Krepšininkas pataikė net 7 tritaškius iš 11.

Oklahomos ekipai Shai Gilgeous-Alexanderis įmetė 33 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 8 perdavimus, Jalenas Williamsas surinko 20 taškų.

„Mavericks“ pastoviai pirmavo ir turėjo bent nedidelį atotrūkį, tačiau trečiame ketvirtyje Dalasas spurtavo 19:6 ir atitrūko 99:85.

Šeimininkai dar pabandė vytis svečius ir sumažino skirtumą iki 101:106, tačiau L.Dončičius ir J.P. Washingtonas sugebėjo pelnyti šešis taškus be atsako ir numarinti intrigą.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 33 (12/21 dvit., 12 atk. kam., 8 rez. perd.), Jalenas Williamsas 20 (5/13 dvit., 2/4 trit.), Chetas Holmgrenas 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius (6/13 dvit., 5/8 trit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.) ir P.J. Washingtonas (4/7 dvit., 7/11 trit., 11 atk. kam., 4 rez. perd.) po 29, Timas Hardaway 17, Danielius Gaffordas 13, Joshas Greenas 11.