„Indiana Pacers“ krepšininkai ir vėl šventė pergalę savo žiūrovų akivaizdoje bei išplėšė lemiamas Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes.

Užtikrintą pergalę šventusi „Pacers“ ekipa išplėšė lemiamas konferencijos pusfinalio serijos rungtynes<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 18, 2024, 8:21 AM

„Pacers“ šeštose serijos rungtynėse namuose 116:103 (29:30, 32:21, 27:24, 28:28) įveikė „New York Knicks“ ekipą.

Serijoje iki 4 pergalių rezultatas lygus 3:3.

Lemiamos rungtynės bus žaidžiamos naktį iš sekmadienio į pirmadienį Niujorke. Įdomu, jog visas rungtynes kol kas laimėjo tik namų komandos.

Serijos nugalėtojai susitiks su „Boston Celtics“ ekipa, kuri pusfinalyje 4:1 įveikė „Cleveland Cavaliers“ krepšininkus.

Rungtynes Indianapolio klubas kontroliuoti pradėjo antrajame kėlinyje. Atsiliekant 44:46 šeimininkai surengė atkarpą 17:3, kuri leido ilgąją pertrauką pasitikti su dviženkliu pranašumu.

Galutinį tašką „Pacers“ padėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje. 8 taškus be atsako pelnę Indianapolio krepšininkai įgijo 23 taškų pranašumą (102:79), kuris tapo per didelis svečiams.

Nugalėtojus į pergalę vedė Pascalis Siakamas, kuris pelnė 25 taškus (11/19 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Puikiai Niujorko ekipos gretose atrodė Jalenas Brunsonas, kuris surinko 31 tašką (8/18 dvit., 3/8 trit., 6/9 baud.), 1 atkovotą kamuolį ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Pascalis Siakamas 25, Mylesas Turneris 17, Tyrese'as Haliburtonas, Andrew Nembhardas ir T.J. McConnellis po 15.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 31, Milesas McBride'as 20, Donte DiVincenzo 17.