Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žemaičio tautybė - vos porai dienų

Žemaičio tautybė - vos porai dienų

2007-06-04 18:14

Teisingumo ministerija pirmadienį paneigė, kad Antanui Kontrimui buvo leista pakeisti tautybę. Stipria barzda alaus statines ir gražuoles merginas kilnojantis žemaitis neilgai pasidžiaugė privilegija.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-27 10:04

Mirties išvengusi mažametė nori padėkoti savo gelbėtojui

34

Druskininkuose šeštadienio pavakare ant plono vandens telkinio ledo įlūžusias 7 ir 8 metų mergaites išgelbėję žmonės vis kartojo – tai tikras stebuklas. „Tiesiog stebuklingai baigėsi ši nelaimė. Visi, kurie dalyvavo mergaičių gelbėjimo operacijoje, buvo labai svarbūs ir spėjo prisidėti laiku“, – kalbėjo greitosios pagalbos slaugytoja Jūratė Talačkienė.


2015-01-27 09:23

D. Grybauskaitė pliekia V. Andriukaitį: „Labai apgailėtina“

99| 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė „apgailėtinu precedentu“ laiko Briuselio pasiūlymą Maskvai derėtis su valstybėmis dėl maisto produktų embargo panaikinimo, ir mano, kad dėl to atsakomybę turi prisiimti Lietuvos deleguotas sveikatos ir maisto saugos eurokomisaras Vytenis Andriukaitis, antradienį sakė prezidentės patarėja.


2015-01-27 09:20

A.Butkevičių pribloškė žinia iš Europos Komisijos

21| 

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia esąs priblokštas žinios, kad Europos Komisija galėjo pasiūlyti Rusijai pačiai nuspręsti, kurioms šalims panaikinti maisto produktų embargą. Jis tikisi, kad Europos Sąjunga (ES) atšauks pavienių šalių susitarimus su Maskva ir derėsis vieningai.


2015-01-27 08:43

Kandidatus į savivaldybių tarybas slegia nuodėmių šleifas

2

Reketas, vagystės, kyšiai, avarijos. Toks praeities šleifas slegia beveik 270 į savivaldybių tarybas besiveržiančių asmenų pečius. Pasirodo, toks yra net tarp buvusio šalies policijos vadovo Vytauto Grigaravičiaus dabartinių bendražygių Alytuje. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) išrankiojo į vietos valdžią pretenduojančius asmenis, kuriuos slegia įvairūs praeities nusikaltimai ar nusižengimai. Tai bus nurodyta ir kandidatų plakatuose.


2015-01-27 07:56

Rinkėją valdo požiūris į sovietinius laikus

10| 

Rinkėjų politines nuostatas labiausiai lemia požiūris į sovietinius laikus. Neigiamai juos vertinantys žmonės dažniausiai balsuoja už konservatorius ar Liberalų sąjūdį, teigiamai – už socialdemokratus ar Darbo partiją.


2015-01-27 07:43

Į Ukrainą siunčia ją pažįstantį diplomatą

4

Jau kurį laiką be vadovo likusi itin svarbi Lietuvos diplomatinė atstovybė Ukrainoje greitai turės naują ambasadorių. Kodėl užsitęsė jo paieškos? „Lietuvos ryto“ šaltinių teigimu, buvusį ambasadorių Kijeve Petrą Vaitiekūną turėtų pakeisti buvusi dešinioji jo ranka 44 metų Marius Janukonis. Jo kandidatūrai jau pritarė Seimo Užsienio reikalų komitetas.


2015-01-27 00:04

Naujos kliūtys „darbiečių“ byloje – laukiasi V. Vonžutaitė

65

Laisvės atėmimo bausme nuteista Vitalija Vonžutaitė laukiasi ir tai gali būti nauja kliūtimi vadinamojoje Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje, praneša LNK laida „Labas vakaras, Lietuva“. Anot LNK žurnalistų kalbintų teisininkų, lengvinančių aplinkybių atsiranda skiriant bausmę arba perkvalifikuojant nusikaltimą, teismas gali spręsti, ar yra pagrindas skirti švelnesnę bausmę, ją švelninti.


2015-01-27 00:04

Numerologė atskleidė, kurioms partijoms eilės numeris lems sėkmę

26

Pirmadienį šalies politikai sulaikę kvapą laukė, koks numeris jiems atiteks Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) organizuotų burtų traukimo metu. Nors dalis burtų rezultatais akivaizdžiai džiaugėsi, o kitų viltys sužvejoti kokį nors magišką skaičių, dužo vos atplėšus vokus, visi sutartinai tvirtino, kad sėkmė rinkimuose nepriklauso nuo to, kokiu numeriu partija įrašyta rinkimų biuletenyje. Ar tikrai?


2015-01-26 22:18

Rusų kanalų atstovai graudena: išeisim – prarasit milijonus

96|5

Rusiškų kanalų atstovai nesupranta, kodėl Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) turi nemažai pretenzijų. „NTV Mir Lithuania“ atstovai, kurie yra kritikuojami už neobjektyvią informaciją transliuojamose laidose teigė, kad pažeidimų peržiūrėtose laidų ištraukose neįžvelgė.


2015-01-26 21:09

Lietuviai pagerbė Mariupolio atakos aukas

4|16

Apie du šimtai Ukrainos įvykiams neabejingų lietuvių susirinko Nepriklausomybės aikštėje. Uždegę žvakutes ir sugiedoję himną jie pagerbė šeštadienio atakų Mariupolyje aukas.


Populiariausi per 24 val.