Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žemaičio tautybė - vos porai dienų

Žemaičio tautybė - vos porai dienų

2007-06-04 18:14

Teisingumo ministerija pirmadienį paneigė, kad Antanui Kontrimui buvo leista pakeisti tautybę. Stipria barzda alaus statines ir gražuoles merginas kilnojantis žemaitis neilgai pasidžiaugė privilegija.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-29 10:30

Aplinkos viceministro pareigos teko A. Genevičiui

Penktadienį aplinkos viceministro pareigas pradėjęs eiti Algirdas Genevičius ministerijoje kuruos atliekų, taršos prevencijos, vandenų ir ES paramos administravimo sektorius. Pastaruoju metu jis dirbo Būsto energijos taupymo agentūros direktoriaus pavaduotoju.


2014-08-29 10:24

Karo istorikas lietuviams pataria pasirūpinti konservais

502|

Karo istorikas Valdas Rakutis Europai ir Lietuvai piešia liūdną scenarijų: esą nepraeis net metai, kai savo teritorijos vientisumą teks ginti ir Lietuvai, todėl ragina rimtai ruoštis tiek šalies valdžią, tiek gyventojus. Tai praneša „Lietuvos ryto“ televizija. Pusmetį Ukrainoje trunkantis karas įgauna naujas formas: paslaptingus karius, pramintus „žaliaisiais žmogeliukais“, keičia Rusijos kariai.


2014-08-29 09:29

Prezidentė D. Grybauskaitė siūlo tvenkti propagandos upę

72

Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo įtvirtinti, kad ne mažiau kaip 90 proc. Lietuvoje retransliuojamų televizijos programų kiekio būtų oficialiomis Europos Sąjungos kalbomis, o už karo kurstymą, kėsinimąsi į nepriklausomybę būtų galima skirti baudas.


2014-08-29 09:25

Apie karą Ukrainoje prabilo ir A. Butkevičius

21|

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius penktadienį surengė ministrų pasitarimą, kuriame buvo aptarti galimi iššūkiai Lietuvos saugumui Rusijos ginkluotųjų pajėgų invazijos į Ukrainą akivaizdoje, Lietuvos strategiškai svarbių objektų apsaugos būklė. Išvakarėse Lietuvos iniciatyva buvo sušauktas Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos posėdis dėl Rusijos veiksmų, šiurkščiai pažeidžiančių tarptautines teisės normas, pasiektus susitarimus ir keliančių grėsmę viso regiono saugumui.


2014-08-29 09:11

Energetikos ministro ieško ne politikų lauke

32|

Kandidatų į Energetikos ministrus dairomasi ir aukštosiose mokyklose, ir tyrimų institutuose. Naujas energetikos ministras greičiausiai bus iš akademinio pasaulio, nepartinis, bet artimai susijęs su energetika. Neoficialiai jau rikiuojami kandidatai į šį svarbų postą. Naujajam ministrui gali tekti garbė nugriebti grietinėlę nuo visų svarbiausių energetinių projektų - perkirpti juostelę Suskystintų dujų terminale, paskelbti elektros kabelio į Švediją statybos pabaigą, pasveikinti elektros tilto į Lenkiją tiesėjus.


2014-08-29 09:10

Ukrainos mėsmalė lietuviui baisesnė už visus kitus regėtus karus

130|29|

Algirdas pamatė, kad už kilometro esančiame daugiabutyje žybtelėjo stiklas, todėl greitai krito į pievą ir laukė, kaip keisis situacija. Tai nutiko šių metų balandį prie Slovjansko miesto, kurį tuo metu kontroliavo prorusiški teroristai. Svarbiausiuose pastarojo dešimtmečio kariniuose konfliktuose dalyvavęs lietuvis žurnalistas įtarė, kad tame daugiabutyje pamatė snaiperio optinį taikiklį. „Tai - pats pavojingiausias karas, kuriame man teko dalyvauti. Kitur nebuvo tokio chaoso ir taip greitai nesikeitė situacija“, – sakė Algirdas, kuris dirba tarptautinėje naujienų agentūroje ir nuo 1989 metų regėjo mūšius Kalnų Karabache, Čečėnijoje, Bosnijoje, Pietų Osetijoje, Abchazijoje, Irake.


2014-08-29 08:54

Po nakties Kaune iškilo keista vėliava

10|2

Kauniečiai svarsto, kas naktį į penktadienį iškėlė vėliavą virš apleisto viešbučio „Britanika“ pačiame Kauno centre. Pilkos spalvos audeklo atraiža pritvirtinta prie ilgo koto ir pritvirtinta daugiaaukščio statinio kampe. Neseniai paskelbta, kad dar sovietiniais metais iškilusį betoninį monstrą planuojama nugriauti ir jo vietoje pastatyti gerokai mažesnį šiuolaikišką statinį.


2014-08-29 08:43

Andriaus Ūso šeima šmeižikus užpils ieškiniais

68

Kol prokurorai toliau trypčioja ir nesiima veiksmų pargabenti iš Lietuvos pabėgusią Neringą Venckienę, mįslingai mirusio Andriaus Ūso artimieji patys kyla prieš jų šeimos šmeižikus. Teismų po mirties visiškai reabilituoto A.Ūso tėvai ir našlė pradeda įgyvendinti tai, ką žadėjo iškart po pirmo išteisinamojo teismo sprendimo, – patraukti baudžiamojon atsakomybėn asmenis, kurie kelerius metus šmeižė ir vis dar tebešmeižia jų artimąjį. Pradėti Ūsai nusprendė nuo pagrindinių veikėjų – N.Venckienės ir jos tėvų Vytauto ir Laimutės Kedžių.


2014-08-29 08:33

Aferų meistras S. Rachinšteinas įlindo ir į dailininkų palėpę

8|2|

Kelis dešimtmečius viename sostinės name gyvenantys dailininkai jautėsi tikri šeimininkai. Bet vieną dieną staiga sužinojo: patalpos virš jų butų priklauso skandalingajam Sergejui Rachinšteinui. V.Grybo gatvės daugiabutyje Vilniuje įsikūrę menininkai apie naują patalpų savininką sužinojo visai atsitiktinai. Laiptinėje gyventojai sutiko ir užkalbino nepažįstamą moterį. Ji prisistatė esanti architektė ir pareiškė, kad namo palėpėje projektuos erdvų butą. Ji susiruošė braižyti buto planą, nors šiame daugiabutyje nėra net į palėpę vedančių laiptų.


2014-08-28 20:45

Lietuva sušaukė JT Saugumo Tarybos posėdį dėl Ukrainos

231|2|

Lietuvos prašymu ketvirtadienį šaukiamas Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos posėdis situacijai Ukrainoje aptarti. Tai patvirtino Lietuvos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai. „Lietuvos prašymu posėdis situacijai Ukrainai aptarti vyks 14 valandą Niujorko laiku (21 val. Lietuvos laiku)“, - sakė užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.


Populiariausi per 24 val.