Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
  • Pasaulis
  • Naujienos pasaulyje

Naujienų portalas, kuriame pateikiamos karščiausios naujienos pasaulyje. Naujienos iš viso pasaulio 24 valandas per parą tik lrytas.lt naujienų portale!

Rusijos opozicionierius skelbia pričiupęs V. Putino dukrą

64

Aleksejus Navalnas nesiliauja erzinti Kremliaus režimo. Savo tinklaraštyje jis publikavo rašinį, kuriame teigia atradęs už stambaus akademinio projekto Maskvos valstybiniame universitete slypinčius vienos iš Rusijos prezidento dukrų interesus, rašo „The Moscow Times“. Nors Vladimiras Putinas visais įmanomais būdais stengėsi nuslėpti savo asmeninio gyvenimo peripetijas, skyrybas ir dviejų savo dukrų – 28 metų Jekaterinos ir 29 metų Marijos – gyvenimo detales, bet jos vis vien patenka į viešumą.

Londono meras pratrūko: „Visi jie – smaukaliai!“

10

Ekscentriškojo Londono mero Boriso Johnsono viešai išreikštas pyktis sukėlė naujų diskusijų bangą, rašo news.sky.com. „Jie yra kankinami. Jie nesugeba sukurti tvirtų ryšių su moterimis ir dėl šios priežasties jaučiasi nevykėliais. Jiems atrodo, kad visas pasaulis yra nusistatęs prieš juos“, – B. Johnsonas rėžė viską, ką galvoja. „Jeigu iš arčiau pažvelgtume į bet kurio teroristo gyvenimo aprašymą, paaiškėtų, kad jie visi nevengia pornografijos. Tiesiogine to žodžio prasme jie visi yra žiaurūs smaukaliai“, – remdamasis „MI5“ pranešimu apie musulmonų ekstremistus, Londono meras kalbėjo laikraščiui „The Sun“.

NATO vadavietes dislokuos šešiose šalyse, tarp jų – ir Lietuvoje

63

NATO šešiose Europos šalyse dislokuos kontrolės ir vadovavimo struktūras. Tai penktadienį pareiškė Aljanso generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas, praneša „RIA Novosti“.

Rusijos keistenybės: pažinčių ieško ir tokiomis nuotraukomis

323|65

Kartais bandymas atrodyti seksualiai baigiasi žymiai blogiau nei planuota. „Victoria's Secret“ ir kitų žymių prekinių ženklų modeliai sugeba seksualiai atrodyti bet kokiomis sąlygomis, tačiau tai pavyksta ne visiems ir ne visada. Rusija dažnai mėgsta pasišaipyti iš savo keistenybių: nuo originalaus stiliaus supratimo iki ekscentriško elgesio turistinėse kelionėse. Šioje nuotraukų galerijoje surinktos keisčiausios nuotraukos, rastos rusiškuose pažinčių portaluose.

Filipiniečiai net pritūpė pamatę, ką į krantą išmetė bangos

4

Ypatingai retos ryklių rūšies atstovas – plačiaburnis ryklys šią savaitę buvo išplautas vienoje Filipinų paplūdimio pakrančių. Tokį radinį aptikę vietos gyventojai buvo suglumę, rašo independent.co.uk. Neįprastas padaras rastas trečiadienio rytą viename Centrinės Filipinų dalies miestų paplūdimių.

Įsiėdė propaganda: Ukraina namo išsiųs dvi Rusijos žurnalistes

21

Ukrainoje areštuotos dvi Rusijos televizijos žurnalistės, dirbančios Kemliaus remiamame kanale „Life News“, – sakė penktadienį Ukrainos saugumo tarnybos (UST) atstovas Marijanas Lubkivskis, kuris dar pridūrė, kad jos bus deportuotos.

Venesuelos sostinėje – madingų zombių sambrūzdis

14|8| 

Galbūt jie nelabai panašūs į mus, bet tai vis dėlto – žmonės. Ir, beje, labai madingi. Venesuelos sostinėje Karakase vykstanti ekstremalių kūno modifikacijų paroda sutraukė keistuolių minias iš viso pasaulio. Daugelis jų neapsiriboja tatuiruotėmis ir auskarais. Pakeisti dantys, akių rainelės, net kaukolės formos.

Naujienų srautas
2015-01-30 18:55

Respublikonas M.Romney trečią kartą sieks tapti JAV prezidentu

2

Buvęs respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą Mittas Romney trečią kartą sieks tapti Baltųjų rūmų šeimininku. Žiniasklaidos pranešimais, M.Romney dar penktadienį susitiks su savo rėmėjais ir praneš apie sprendimą aktyviai svarstyti savo kandidatavimą rinkimuose. Apie tai rašo žinių agentūra „Bloomberg“ bei JAV portalas „The Daily Beast“.


2015-01-30 17:34

Po Meksikos ligoninės nuolaužomis buvo rasti du gyvi kūdikiai

Du kūdikiai ir seselė žuvo, kai gimdymo namus Meksikoje visiškai sugriovė galingas dujų sprogimas, praneša „Euronews“.


2015-01-30 16:58

Donecko centre – kruvini išpuoliai ir dešimtys aukų

314|2|

Rytų Ukrainos prorusiškų separatistų pagrindinėje tvirtovėje Donecke artilerijos sviediniams pataikius į kultūros rūmus ir troleibusą žuvo mažiausiai 10 žmonių, pranešė miesto administracija.


2015-01-30 15:53

Tragiška žūtis: mergina nukrito nuo uolos švęsdama piršlybas

5

Pora iš Bulgarijos romantiškai leido laiką ant uolos Ibizoje, kai netikėtas vaikino pasiūlymas tekėti taip nudžiugino merginą, kad ši bešokinėdama nukrito nuo uolos ir užsimušė, rašo independent.co.uk. 29 metų Dimitrina Dimitrova neišlaikė pusiausvyros ir krito iš beveik 20 metrų aukščio Cala Torida kurorte, bet jos mirties priežastimi tapo ne kritimo pasekmės, o širdies smūgis. Atvykus medikams mergina dar buvo gyva, tačiau po kelių minučių jos gyvybė užgeso.


2015-01-30 15:05

Maskvą suerzino ES sprendimas dėl sankcijų

10

Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų sprendimas dar bent pusmečiui palikti galioti sankcijas, paskelbtas Rusijai dėl jos vaidmens Ukrainos konflikte, ir išplėsti subjektų, kuriems taikomos varžomosios priemonės, sąrašą, yra nuviliantis, penktadienį pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministerija.


2015-01-30 14:14

Sergejus Lavrovas: „ES sankcijos Rusijai prie nieko neves“

39

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas mano, Europos Sąjungos (ES) sprendimas pratęsti sankcijas Rusijai dėl jos veiksmų Ukrainoje, prie nieko neves, informuoja „EUbusiness“.


2015-01-30 13:34

Apartheido laikų žudikas paleistas į laisvę

Pietų Afrikos apartheido laikų žudikas Eugene'as de Kockas po 20 metų, praleistų kalėjime, paleistas lygtinai, informuoja BBC.


2015-01-30 13:22

Lenkijoje policija aptiko į stiklainius sudėtus žmogaus vaisius

Lenkijos pietvakariniame Ravičiaus mieste ketvirtadienį policija per kratą viename bute aptiko tris žmogaus vaisius arba naujagimius, sudėtus į stiklainius ir užpiltus nežinomu skysčiu, pranešė pareigūnai.


2015-01-30 13:07

Kalinama Ukrainos karo lakūnė perkelta į ligoninę

36

Rusijos kalinama Ukrainos karinių oro pajėgų lakūnė Nadija Savčenko buvo perkelta į Maskvos tardymo izoliatoriaus ligoninę, kai dėl paskelbto bado streiko neteko daug svorio, pranešė jos advokatas Ilja Novikovas.


2015-01-30 12:12

JAV padės Latvijai sustiprinti rytinę šalies sieną

6

Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius pranešė, kad Latvija sulauks pagalbos iš JAV stiprinant rytinę šalies sieną.


2015-01-30 12:00

Maskva piktinasi ES sprendimu tęsti sankcijas Rusijai

16

Rusijos ambasadorius Europos Sąjungoje (ES) Vladimiras Čižovas apgailestauja dėl ES užsienio reikalų ministrų priimto sprendimo tęsti sankcijas Rusijai, informuoja TASS.


2015-01-30 11:09

JAV perspėja Rusiją ir sveikina ES žingsnį išplėsti sankcijas

192|3|

Jungtinės Valstijos ketvirtadienį perspėjo Rusiją, jog svarsto galimybę įvesti jai naujas sankcijas dėl padėties Ukrainos rytuose, ir sveikino Europos Sąjungos (ES) sprendimą išplėsti Maskvai jau taikomas varžomąsias priemones. JAV Valstybės departamento atstovė Jen Psaki sakė, kad ketvirtadienį ES užsienio reikalų ministrų priimtas sprendimas išplėsti galiojančias Bendrijos sankcijas Maskvai „yra dar vienas ženklas, kad kelių pastarųjų dienų ir savaičių veiksmai – visiškai nepriimti ir kad tai sukels naujų pasekmių“.


2015-01-30 11:06

Maskva sulauks ypatingo svečio – J.Kerry vyks į Rusiją

73

Maskva ir Vašingtonas tariasi dėl galimo JAV valstybės sekretoriaus Johno Kerry vizito į Rusiją, per kurį būtų aptartas konfliktas Ukrainoje, pranešė diplomatiniai šaltiniai.


2015-01-30 10:56

Italijos parlamentui kol kas nepavyko išrinkti prezidento

Italijos įstatymų leidėjai ketvirtadienį pirmuoju balsavimu neišrinko šalies prezidento ir prognozuojama, kad taip pat baigsis ir du penktadienį numatyti balsavimai.


2015-01-30 10:50

Didžioji Britanija iškvietė Rusijos ambasadorių

6

Londonas ketvirtadienį iškvietė Rusijos ambasadorių, prašydama pasiaiškinti, kodėl du ilgojo nuotolio bombonešiai Tu-95 trečiadienį praskrido virš Lamanšo sąsiaurio, priversdami Didžiąją Britaniją pakelti į orą savo naikintuvus ir pakeisti civilių lainerių skrydžių maršrutus.


2015-01-30 09:55

Estija: šachtoje žuvo du žmonės

1

Ketvirtadienio vakarą šachtoje „Estonia“ įvyko nelaimingas atsitikimas, per kurį žuvo du žmonės, praneša Estijos naujienų portalas „err.ee“.


2015-01-30 09:48

Įstrigę civiliai negali pabėgti nuo karo Ukrainoje

56|6| 

Tūkstančiai Ukrainos Donbaso regiono civilių, nepaisydami pavojaus, reguliariai vykdavo į Kijevo pajėgų kontroliuojamą teritoriją – bankai veikia tik čia. Tačiau dabar fronto linijos kirsti beveik neįmanoma. Larisai Horlovai kelionė iš separatistų kontroliuojamos teritorijos į Kijevo pajėgų valdomą zoną buvo tapusi kasdienybe, nors kartais artilerijos sviediniai sprogdavo visai netoli keliu lekiančio jos automobilio.


2015-01-30 09:23

Afganistano sostinėje per ataką žuvo trys JAV pareigūnai

Vienas Afganistano karys ketvirtadienį per ataką Kabulo kariniame oro uoste nužudė tris amerikiečius kontraktininkus, o dar vieną sužeidė, pranešė pareigūnai.


2015-01-30 08:47

J.Kerry – 50 dolerių bauda už nenuvalytą sniegą prie jo namų

6

Masačusetso valstijos Bostono miesto valdžia ketvirtadienį paskyrė JAV valstybės sekretoriui Johnas Kerry baudą už tai, kad prie jo namų buvo nenuvalytas sniegas.


2015-01-30 08:15

Rusijos ambasadorius Latvijoje: „Maskva negąsdina savo kaimynų“

14

Rusijos ambasadorius Latvijoje Aleksandras Vešniakovas per susitikimą su Latvijos gynybos ministru Raimondu Vejoniu pareiškė, kad Rusija nekelia grėsmės Latvijos saugumui.