• Pasaulis
  • Naujienos pasaulyje

Naujienų portalas, kuriame pateikiamos karščiausios naujienos pasaulyje. Naujienos iš viso pasaulio 24 valandas per parą tik lrytas.lt naujienų portale!

Alkoholio padauginusi barsuko patelė išgarsėjo ne tik Lenkijoje

Vienos Lenkijos gyvūnų prieglaudos darbuotojai trečiadienį stengėsi padėti sunkių pagirių kankinamai barsuko patelei, praėjus dviem dienoms po to, kai ji buvo rasta gulinti be sąmonės, išsriaubusi kelis butelius alaus.

Reporteris nesidrovėjo: paklausė, ar V. Putinas išprotėjo

109

Paskutiniu metu Rusijos vykdoma politika dažnai atrodo protu nesuvokiama. Todėl Šveicarijos reporteris nutarė nevynioti žodžių į vatą ir interviu pabaigoje uždavė prezidentui Vladimirui Putinui klausimą apie lyderio psichikos būklę.

Ką galėtų paaiškinti surastos pradingusio lėktuvo nuolaužos?

18|6| 

Po metų ieškojimų tyrėjai tikisi, kad pagaliau rado užuominą apie pradingusį „Malaysia Airlines“ reisą MH370. Kol kas nėra visiškai aišku, ar prie Afrikos krantų atrastos nuolaužos tikrai priklausė minėtam orlaiviui. Tačiau, įtarimams pasitvirtinus, ką MH370 nuolaužos galėtų atskleisti?

Rusijoje pareigūnai areštavo kelis žurnalistus

2

Rusijos teisėsauga areštavo nepriklausomo verslo leidinio RBK žurnalistą Aleksandrą Sokolovą, kuris kaltinamas ekstremizmu ir priklausymu nacionalistinei grupuotei, pranešė ketvirtadienį pareigūnai.

Meksikoje šiukšliavežė įsirėžė į minią, žuvo 23 žmonės

Meksikos centrinėje dalyje trečiadienį sunkvežimiui įsirėžus į minią piligrimų, aukų skaičius išaugo iki 23, pranešė ketvirtadienį pareigūnai. Valstijos vyriausybės generalinis sekretorius Jaime Santoyo Castro savo pareiškime anksčiau nurodė, kad žuvo 16, sužeista 30 žmonių.

Jeruzalėje subadyti keturi gėjų parado dalyviai

11|6

Jeruzalės centre per gėjų paradą užpuolikas subadė keturis žmones, pranešė Izraelio policija ir sveikatos tarnybos. Policija nurodė, kad užpuolikas sulaikytas, bet jo neidentifikavo, tuo tarpu visuomeninis radijas pranešė, jog įtariamasis yra žydų ultraortodoksas.

Modelio filmavimą JAV paplūdimyje netikėtai sudrumstė migrantai

5

Vieno modelio fotosesiją Majamio paplūdimyje netikėtai sutrukdė nelegalūs migrantai. Laivu jie priplaukė arti kranto ir iššokę pasileido bėgti per paplūdimį, skelbia „The Independent“.

Naujienų srautas
2015-07-30 18:03

Talibanas patvirtino mulos Omaro mirtį

Afganistane Talibanas ketvirtadienį paskelbė mulos Omaro „šeimos“ pareiškimą, patvirtinantį, kad jis yra miręs. Trečiadienį šią žinią paskelbė Afganistano vyriausybė.


2015-07-30 16:26

Reunjono pakrantėje greta lėktuvo nuolaužų gulėjo lagamino dalis

Prancūzijai priklausančioje Reunjono saloje netoli anksčiau rastos lėktuvo nuolaužos, sukėlusios kalbas, kad jos gali būti iš pernai dingusio Malaizijos lėktuvo MH370, ketvirtadienį pastebėtas kažkokio lagamino gabalas.


2015-07-30 15:53

Tūkstančiai migrantų bando patekti į Lamanšo tunelį

3|38

Šimtai nelegalių migrantų jau trečią naktį šturmavo Lamanšo tunelį, kuris jungia Angliją ir Prancūziją. Kritikai reikalauja, kad Jungtinė Karalystė atsiųstų armiją ir padėtų migrantų apgultam Prancūzijos Kalė uostamiesčiui susitvarkyti su šia situacija. Maždaug 4 tūkst. žmonių pateko į tunelį ir bandė užšokti ant traukinių, devyni iš jų mirė. Davidas Cameronbas dėl šios situacijos kaltina per Viduržemio jūrą atplaukiančius migrantų pulkus, rašo „The Daily Mail“


2015-07-30 15:37

Indijos vandenyne rasta lėktuvo nuolauža užminė mįslę

5|4|

Prancūzijai priklausančios Reunjono salos pakrantėje Indijos vandenyne trečiadienį aptiktos paslaptingos lėktuvo nuolaužos iš karto sužadino spėliojimus, kad jos galėtų būti iš dingusio Malaizijos lėktuvo, skridusio reisu MH370 ir dingusio.


2015-07-30 14:55

Meksikos šiaurėje nužudyti aštuoni vienos šeimos nariai

Meksikos šiaurėje aštuoni vienos šeimos nariai, tarp jų du nepilnamečiai, praėjus kelioms dienoms po to, kai juos pagrobė kaukėti užpuolikai, buvo rasti nebegyvi su nupjautomis galvomis, trečiadienį pranešė pareigūnai.


2015-07-30 14:53

JAV policininkas apkaltintas iš pykčio nušovęs juodaodį

5

Baltaodis Ohajo policininkas, kuris nušovė juodaodį vairuotoją per įprastą kelių eismo patikrinimą, trečiadienį buvo apkaltintas tyčine žmogžudyste, o prokurorai jo veiksmus vadino „beprasmišku“, pykčio motyvuotu aktu.


2015-07-30 14:08

Indijos pietuose palaidotas buvęs šalies vadovas A. Kalamas

Dešimtys tūkstančių žmonių ketvirtadienį rinkosi į Pietų Indijos miestelį Ramesvaramą, kur vyko buvusio šalies vadovo Abdulos Kalamo laidotuvės, praneša „Foxnews“.


2015-07-30 12:54

Rusijoje pradedama nagrinėti suimtos lakūnės N.Savčenko byla

18

Rusija ketvirtadienį atvertė itin prieštaringai vertinamą sučiuptos ukrainietės lakūnės Nadijos Savčenko bylą, dėl kurios Maskvos santykiai su Kijevu gali pasiekti naujas žemumas.


2015-07-30 12:20

D.Cameronas: „Migrantų antplūdis – rimtas išmėginimas Europai“

8

Didžioji Britanija turi apsaugoti savo sienas nuo migrantų, atvykstančių į Europą per Viduržemio jūrą, antplūdžio. Tai ketvirtadienį televizijos kanalui ITV pareiškė šalies premjeras Davidas Cameroas.


2015-07-30 11:45

Rusija vetavo rezoliuciją dėl lėktuvo katastrofos Ukrainoje

177| 

Rusija vetavo Jungtinių Tautų Saugumo Taryboje svarstomą rezoliuciją. Ji siūlė įsteigti tarptautinį tribunolą, kuriam būtų patikėta persekioti asmenis, atsakingus už pernai liepą Rytų Ukrainoje įvykusią oro bendrovės „Malaysia Airlines“ lėktuvo katastrofą.


2015-07-30 11:43

Rusijoje – blogi ženklai Vladimirui Putinui

309

Ką reikia keisti, kai vis daugiau žmonių skursta, o korupcijos lygis neslūgsta? Prezidentą ar šalį? Atsakymo į šį klausimą ieškanti Rusija pasidalino į dvi klases: paklusnią daugumą ir kūrybišką mažumą. Buvęs koncerno „Jukos“ vadovas Michailas Chodorkovskis praėjusią savaitę išpranašavo greitą Rusijos prezidento Vladimiro Putino pasitraukimą.


2015-07-30 10:50

Nepale nuošliaužos aukomis tapo 15 žmonių

Ketvirtadienį Nepale nuošliauža pareikalavo mažiausiai 15 žmonių gyvybių. Tai pranešė laikraštis „The Hindu“.


2015-07-30 10:29

JAV Senatas patvirtino J.Dunfordą naujuoju kariuomenės vadu

2

JAV Senatas trečiadienį patvirtino jūrų pėstininkų generolą Josephą Dunfordą naujuoju Jungtinio štabų vadų komiteto viršininku, kuris yra šalies ginkluotųjų pajėgų vadas, – po to kai prezidentas Barackas Obama gegužę pasiūlė jį į šį postą.


2015-07-30 10:10

Įvykdyta egzekucija Mumbajaus sprogdinimų sumanytojui

Indija ketvirtadienį įvykdė egzekuciją nuteistam teroristui Yakubui Memonui dėl jo vaidmens 1993 metais organizuojant koordinuotus sprogdinimus Mumbajuje, per kuriuos žuvo šimtai žmonių, pranešė šalies žiniasklaida.


2015-07-30 09:02

Kirgizijoje žuvo turistas iš Lenkijos

Kirgizijoje kalnų upėje nuskendo iš Lenkijos atvykęs turistas. Kaip pranešė ketvirtadienį šalies Nepaprastųjų situacijų ministerijos spaudos tarnyba, nelaimė atsitiko Batkeno srities Kadamžajaus rajone.


2015-07-30 08:01

Talibanas nekomentuoja pranešimų apie mulos Omaro mirtį

Talibanas ketvirtadienį pareiškė, jog „nieko nežino“ apie Afganistano vyriausybės ir sukilėlių derybas, numatytas šią savaitę.


2015-07-30 06:53

Kaip atrodo danguje vienu metu skraidantys 433 oro balionai?

10

Prancūzijoje sekmadienį pasiektas naujas pasaulio rekordas. Vienu metu Rytų Prancūzijoje esančioje oro bazėje Šambli į orą pakilo net 433 oro balionai, praneša naujienų agentūra AFP.


2015-07-30 06:34

Tadžikijoje žmonės vis dažniau tuokiasi internete

2|2

27 metų ekonomistė Shahnoza Idrisova iš Tadžikijos sostinės su pasididžiavimu rodo savo vestuvinę nuotrauką. Šioje nuotraukoje mergina yra baltai apsirengusi ir priima indą vandens iš savo naujosios anytos. Įprastai šį ritualą jaunikis su nuotaka atlieka kartu, rašo „The Radio Free Europe / Radio Liverty“.


2015-07-29 21:19

JT Saugumo Taryboje bus karšta: laukiama Rusijos veto dėl MH17

135

Jungtinių Tautų Saugumo Taryboje bus svarstoma rezoliucija, kuri įpareigoja įsteigti tarptautinį tribunolą, kuriam būtų patikėta persekioti asmenis, atsakingus už pernai Ukrainoje įvykusią oro bendrovės „Malaysia Airlines“ lėktuvo katastrofą.


2015-07-29 21:18

Dvi Lenkijos: kol vieni džiaugiasi augimu, kiti grimzta į skurdą

13|8

Nuo tada, kai Lenkija galutinai pradėjo gyventi laisvos ekonomikos ir kapitalizmo sąlygomis, tarp pasiturinčių ir neturtingų lenkų atsivėrė vis gilėjanti praraja. Skirtumai tokie dideli, kad kai kada kalbama apie „dvi Lenkijas“ – miestuose gyvenančių ir daug uždirbančių lenkų ir tą, kurioje mažų miestelių nekvalifikuoti darbininkai kenčia nuo žemų atlyginimų ir trūkstamų socialinių garantijų.