• Sportas
  • Sporto naujienos

Sportas. Sporto naujienos Lietuvoje ir pasaulyje. Naujausi straipsniai apie sporto varžybas, olimpines žaidynes ir jų nugalėtojus. Tik lrytas.lt portale.

Nutraukti C. Ronaldo interviu – klaida: žvaigždė supyko

6

Cristiano Ronaldo nesuvaldė emocijų, kai Madrido „Real“ žvaigždė buvo priversta anksčiau nei norėjo baigti spaudos konferenciją. 30 metų portugalą taip sunervino spaudos atstovų elgesys, kad šis juos apšaukė. C.Ronaldo garsiai išrėkė, kad abu darbuotojai, prašę greičiau baigti interviu, jį privertė atrodyti kvailai.

Iššūkis bėgikams – 11,5 kilometro ir 32 laipsniai karščio

5

Prieš patriotinius renginius – rimtas sportas. Taip vilniečius paprakaituoti Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną kviečia vienas seniausių šalyje tradicinis bėgimas „Aplink Žaliuosius ežerus“. Kasmet vis didesnį būrį bėgimo gerbėjų sutraukiantis renginys šiemet vyks jau 26-ąjį kartą. Nusprendusių išbandyti save šį kartą laukia papildomas barjeras – į Lietuvą atplūdęs karštis.

L. Asadauskaitė ir J. Kinderis čempionų titulo neapgynė

7|82

Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei ir Justinui Kinderiui nepavyko apginti pasaulio šiuolaikinės penkiakovės mišriųjų estafečių čempionų titulo. Sekmadienį Berlyne Lietuvos sportininkai prieš paskutiniąją – bėgimo ir šaudymo – rungtį turėjo minutės deficitą, kuris buvo per didelis, kad apgintų trofėjų.

J. Kazlauskas į Krasnodarą nevyks – vieta patikėta graikui

Gandai, kad Jonas Kazlauskas gali tapti Krasnodaro „Lokomotiv“ klubo treneriu tikrai nepasitvirtins. Rusijos komanda oficialiai paskelbė, kad ekipai nuo šiol vadovaus graikas Georgios Bartzokas.

G. Vainauskas – apie „Lietuvos ryto“ sezoną, Eurolygą ir kainas

104

Nors Eurolyga paliko už borto Vilniaus „Lietuvos rytą“, klubo prezidentas Gedvydas Vainauskas tiki, kad kitas sezonas pagaliau taps persilaužimu titulų badą kelerius metus išgyvenančiai sostinės komandai. Susigrąžinti į tribūnas sirgalius, atsikovoti prarastas pozicijas Lietuvoje ir Europoje.

„Manchester City“ už P. Pogbą pakloti ketina 99 mln. eurų

2

„Manchester City“ klubas vilioja į miestą sugrįžti Turino „Juventus“ žvaigždę Paulą Pogbą. Talentingasis 22 metų prancūzų saugas Mančesteryje žaisti pradėjo dar 2009 metais. Tuomet jis dvejus metus žaidė „Manchester United“ jaunimo komandoje, o 2011-2012 pateko į pagrindinę ekipą, nors ten sužaidė vos tris mačus.

Silverstonas: L. Hamiltonas įveikė prakeiksmą, iškrito 7 pilotai

1|13

Lewiso Hamiltono gerbėjai ne juokais išsigando, kai britų „Grand Prix“ starte Felipe Massa tiesiog prašoko „Mercedes“ bolidus, bet galiausiai patyrė euforiją. L.Hamiltonas trečią kartą karjeroje triumfavo gimtinėje ir svarbiausia – įveikė Silverstono trasos prakeiksmą.

Naujienų srautas
2015-07-05 22:23

TdF: R. Navardauskas – 91-as, antrąjį etapą laimėjo A. Greipelis

7

102-ą kartą vykstančių prestižinių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių antrajame etape 91-ą vietą sekmadienį užėmė „Cannondale-Garmin Pro Cycling Team“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas, kuris bendrojoje įskaitoje iš 141-os pozicijos pakilo į 90-ą.

2015-07-05 21:28

M. Kalniečio žaidimas NBA Vasaros lygoje neliko nepastebėtas

5

„Manau, kad Kalnietis mėgina prasimušti į lygą. Visada solidžiai žaidė Lietuvos rinktinėje. Aukštas įžaidėjas, kuris gali žaisti du prieš du“, – Mantą Kalnietį socialiniame tinkle „Twitter“ vertino nba.com analitikas Johnas Schuhmannas.

2015-07-05 20:52

„Stumbro“ rebusas: kviesti veteranus ar pasitikėti jaunimu?

2

Penkios pergalės, penki pralaimėjimai ir aštuonerios lygiosios. „Stumbro“ futbolininkai Lietuvos futbolo A lygos pusiaukelę pasiekė šeštojoje vietoje ir gavo progą pailsėti. „Stumbras“ pirmosios sezono pusės tašką padėjo antradienį, kai nugalėjo „Šiaulius“.

2015-07-05 20:47

Ant įkaitusio Vilniaus smėlio – latvių tinklininkų triumfas

32

Sekmadienį „Credit24 arenoje“ prie Baltojo tilto Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) vyrų etape „Lithuania Open“ nugalėtojais tapo Edgaras Tocis su Rihardu Finsteriu.

2015-07-05 18:34

Baltijos žaidynėse įgijo patirties ir džiaugėsi medaliais

8

Dauguma Lietuvos jaunųjų sportininkų iškovojo medalius savaitgalį Brandeburge (Vokietija) surengtose devintosiose Baltijos jūros jaunių žaidynėse, kuriose varžėsi sportininkai iš septynių šalių ir regionų.

2015-07-05 17:13

J. Valančiūnui – naujas partneris: „Raptors“ įsigijo B. Biyombo

3

Jonas Valančiūnas „Toronto Raptors“ klube turės naują pamainą. „Raptors“ sutarė su 22 metų 206 cm ūgio vidurio puolėju Bismacku Biyombo. Pastarasis sutiko su dvejų metų 6 mln. JAV dolerių pasiūlymu. B.Biyombo „Raptors“ klubui už mažą kainą turėtų suteikti daugiau pasitikėjimo gynyboje.

2015-07-05 14:59

Per kaitrą sunkiau ne tinklininkams, o žiūrovams

20

Kol per ilgąjį savaitgalį karščio bangos genami lietuviai gelbėjosi ežeruose ar jūroje, Vilniuje deginantiems saulės spinduliams iššūkį metė sportininkai. Kai termometrų stulpeliai siekė 30 laipsnių, Vilniuje prie Baltojo tilto ant įkaitusio smėlio prakaitą liejo paplūdimio tinklinio profesionalai.

2015-07-05 12:58

Auksinis L. Grigelio savaitgalis: ir vėl triumfavo Rumunijoje

6

Laurynas Grigelis ir vėl virš galvos kėlė „Vrancea Trophy“ turnyro titulą. 23 metų Lietuvos tenisininkas sekmadienį 6:4, 6:3 nugalėjo 19 metų argentinietį Mariano Kestelboimą ir tapo čempionu. Penktadienį L.Grigelis su partneriu triumfavo dvejetų varžybose.

2015-07-05 12:20

Įsiutęs S. Blatteris svaido žaibus ir kuria naują skandalą

11|2

Seppas Blatteris kalba vis daugiau. Prie sienos priremtas pažadą palikti FIFA prezidento postą davęs 79 metų šveicaras pasidalino detalėmis iš pasaulio futbolo organizacijos užkulisių. S.Blatteris interviu pareiškė, kad Prancūzijos ir Vokietijos prezidentai darė politinį spaudimą prieš 2018 ir 2022 metų pasaulio čempionato organizatorių teisių skyrimo posėdį.

2015-07-05 12:03

Pasaulio futbolo čempionate – lesbiečių įvarčiai

49

Futbolas vis labiau vilioja seksualinių mažumų atstoves. 14 pasaulio čempionato žaidėjų viešai prisipažino, kad yra lesbietės. Ar iš tiesų moterų futbolas jau tapo homoseksualių prieglauda?

Unversiadoje – pirmoji Lietuvos krepšininkų pergalė

Pietų Korėjoje vykstančių 28-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų krepšinio turnyro antrosiose C grupės rungtynėse sekmadienį Lietuvos rinktinė 87:70 (23:16, 18:16, 24:18, 22:20) nugalėjo Suomijos krepšininkus.

2015-07-05 11:38

„Copa America“ po 11 m baudinių serijos laimėjo Čilės rinktinė

8|20

Čilės futbolininkai pirmąsyk istorijoje triumfavo „Copa America“ turnyre. Santiago nacionaliniame stadione čiliečiai po 11 m baudinių serijos 4:1 įveikė Argentinos rinktinę. Pagrindinis finalo rungtynių laikas ir 30 minučių pratęsimas baigėsi be įvarčių – 0:0.

2015-07-05 11:06

Kalnų dviračių lenktynėse karštis neįveikė dviratininkų

3

Šeštadienį tęsėsi daugiadienės kalnų dviračių lenktynės „MTB-Šiauliai 2015“. Antroji varžybų diena nepagailėjo alinančio karščio ir smėlio dulkių, gūsingo vėjo ir įtemptos kovos trasoje. Raudonus lyderio marškinėlius šiandien užsivilko Eimantas Gudiškis („Velomanija-Niskama) iš Kauno, jis 66 km trasą įveikė per 2 val.15 min. 49.4 sek. Po dviejų dienų lyderio bendras rezultatas 2 val. 29 min. 25.9 sek. Vakar XC kroso 5 km trasą E. Gudiškis įveikė per 13 min. 36.5 sek. ir buvo trečias.

2015-07-05 10:36

Anglės nuplovė gėdą – pasaulio čempionate iškovojo bronzą

6

Pasaulio moterų čempionate Kanadoje sirgaliams pramogų netrūksta. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku Anglijos rinktinė mažajame finale 1:0 per pratęsimą palaužė Vokietijos ekipą ir pateikė dar vieną nuostabų mačą.

2015-07-05 10:24

Atominis „Spurs“ arsenalas: prisijungė ir L. Aldridge'as

„San Antonio Spurs“ klubas jau pateikė paraišką 2015-2016 metų NBA čempionų titului. Kai socialiniame tinkle „Twitter“ LaMarcusas Aldridge'as paskelbė, kad sutarė su „Spurs“ klubu, abejonių neliko – Greggas Popovichius turės mirtiną užtaisą.

2015-07-05 09:43

M. Kalnietis vilkėjo „Indiana Pacers“ aprangą NBA vasaros lygoje

11

Lietuvos rinktinės krepšininkas Mantas Kalnietis debiutavo NBA vasaros lygoje. 28 metų 195 cm ūgio kaunietis Orlande sužaidė pirmąjį mačą, vilkėdamas „Indiana Pacers“ aprangą.

2015-07-05 08:56

Vimbldonas turės naują čempionę – iškrito P. Kvitova

3

Trečiojo šiais metais „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro, kurio bendrą prizų fondą sudaro 26,75 mln. svarų, moterų vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas baigėsi staigmena.

2015-07-05 08:39

Čilės triumfas ir šokis su trofėjumi „Copa America“ turnyre

12

2015-07-04 21:44

„Tour de France“ pirmuoju lyderiu tapo australas R.Dennis

2|11

„Tour de France“ lenktynių lyderio marškinėlius pirmasis kiek nelauktai apsivilko australas Rohanas Dennis. BMC komandos dviratininkas šeštadienį Utrechte laimėjo pirmąjį prestižinių lenktynių etapą – asmenines atskiro starto lenktynes. 25-erių australas 13,8 km trasą Olandijos miesto gatvėse nuvažiavo per 14 min. 56 sek.

2015-07-04 21:28

Lietuvės Berlyne nusileido D. Rimšaitei ir liko be medalių

10|58

2015 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate šeštadienį vyko moterų asmeninių varžybų finalas, kuriame dalyvavo Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Gintarė Venčkauskaitė. Lietuvės liko be medalių.Londono olimpinė čempionė L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė užėmė 11-ąją, o G.Venčkauskaitė – 35-ąją vietą. Pasaulio čempione tapo vokietė Lena Schoneborn, sidabrą laimėjo kinė Qian Chen, bronzą – brazilė Yane Marques, o Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė užėmė ketvirtąją vietą.