Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
  • Gyvenimo būdas
  • Straipsniai apie gyvenimo būdą

Gyvenimo būdas - šeima, santykiai, stiliaus idėjos, psichologo patarimai. Straispniai apie žmonių gyvenimo būdą naujienų portale lrytas.lt.

Verslininkas R.Kunstmonas žino, ką reiškia vidurio amžiaus krizė

72|4

Viktorija (29 m.) ir Rimgaudas (52 m.) Kunstmonai prieš vedybas atlaikė nemažai apkalbų ir atkalbinėjimų nežengti šio žingsnio. Gerokai jaunesnė verslininko mylimoji ne kartą girdėjo artimųjų perspėjimus: „Pasinaudos tavimi ir paliks.“ Turtingą jaunikį irgi ne vienas įspėjo dėl jaunos moters: „Ji tavimi naudojasi.“ Bet po penkerių draugystės metų interjero salono „MadamW“ savininkas ir jo išrinktoji šią vasarą susituokė. Rašo „Lietuvos rytas“.

Vyrų geismą gali sužadinti ir kepsnys iš galvijo sėklidžių

1|5

Ką galėtume vadinti lietuviška viagra? Vaistažolių arbatą, gurmaniškus patiekalus iš veršelio, jaučio ar ėriuko sėklidžių, prieš 20 milijonų metų suakmenėjusius sakus, turinčius gintaro rūgšties? Nemažai gudrybių žinoję mūsų protėviai sugebėdavo neprarasti gyvenimo aistros net užklupti karo audrų, bado, maro, šiltinės ar raupų epidemijų. „Seksas – gyvybiškai būtinas, nes tik jis padėjo mums išlikti“, – įsitikinęs Vilniaus universiteto profesorius Balys Dainys (73 m.).

Operos dainininkas E.Montvidas mėgaujasi paties kepta duona

10

Operos tenoras Edgaras Montvidas daugiausia laiko kulinarijai skiria grįžęs į savo vasarnamį Prancūzijos Langedoko regione. „Tuomet duodu valią fantazijai. Čia gimsta ir mano iškepta duona!“ – kad duonos kepimas prilygsta šventei, neslėpė užsienyje dirbantis operos solistas. Duonos kepimas – savotiškas ritualas, atimantis nemažai laiko. Tačiau tai sukuria namų jaukumą.

Motina net ir po 47 metų gailisi, kad nepasidarė aborto

43

69-erių metų amžiaus britė Gillian Relf prisipažįsta - ji gailisi prieš 47 metus pagimdžiusi sūnų Stepheną, rašo „Daily Mail“. Galbūt daugelis tokių žodžių būtų šokiruoti – bet moteriai išties sunku. Nors G.Relf sūnum rūpinosi taip ilgai, jeigu galėtų atsukti laiką atgal, ji pasidarytų abortą. Jos vaikas serga Downo sindromu.

Europos kultūrizmo čempionas A.Pauliukevičius ves „Mis Namibiją“

77|6

„Man greitai bus 33 metai ir jau esu padaręs tai, ko kiti žmonės gyvenime nepadarys: parašiau knygą, nusifilmavau filme, vadovauju sveikatingumo projektui ir netrukus vesiu „Mis Namibiją“, – sakė du kartus Europos kultūrizmo čempionu tapęs Andrius Pauliukevičius.

Lengviausias būdas patirti orgazmą

5

Ar egzistuoja slapta gudrybė, kuri, lyg burtų lazdele pamojus, ženkliai padidintų jūsų šansus patirti orgazmą? JAV Indianos universiteto mokslininkai teigia, kad egzistuoja. Net 50 proc. vyrų ir moterų patvirtino, kad, naudojant lubrikantą, jiems yra lengviau per seksą pasiekti kulminaciją.

Palmira įspėja: daugeliui gresia meilės santykių aiškinimasis

37

Dar stipri Saulės užtemimo įtaka, tad stigs atidos, atsargumo. Kad ir kuo užsiimsite, būkite atsargūs, o bendraudami likite geranoriški. Šeštadienis aktyvus, kartais net agresyvus, tad jei nerasite sau naudingos ir turiningos veiklos, šeiminių problemų sprendimas, meilės santykių aiškinimasis gali tapti neišvengiama „pramoga“.

Naujienų srautas
2014-10-25 13:59

Jūrininkų ligoninė – insulto ir infarkto ištiktų pacientų viltis

2|2

„Paciento rūpestis – laiku kreiptis pagalbos, visa kita padarysime mes“, – nedelsti ištikus insultui ar infarktui ragina Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai. Šioje gydymo įstaigoje sutelktos galingos pajėgos teikti pačią šiuolaikiškiausią pagalbą Vakarų Lietuvos gyventojams, ištiktiems ūmaus insulto ar miokardo infarkto. Moderni įranga, naujoviški gydymo metodai ir profesionalų komanda užtikrina, kad čia pacientams bus padaryta viskas, kas įmanoma geriausia.


2014-10-25 13:56

Ar jums tikrai reikia multivitaminų?

1|2

Žmonėms, besimaitinantiems reguliariai ir subalansuotai, nėra būtinybės vartoti maisto papildų. Tačiau, jeigu jūs maitinatės nesveikai ir jaučiate, kad organizmui trūksta svarbiausių medžiagų, reikėtų pradėti vartoti multivitaminus.


2014-10-25 13:43

Rinkitės dietą sielai

Kas jums yra maistas? Malonumas, priemonė stresui nuslopinti ar būdas alkiui numalšinti? Atsakius į šio testo klausimus galima išsirinkti mitybos būdą, kuris tinka būtent jums. Kiek žmonių, tiek ir būdų sulieknėti. Norint išsirinkti savąjį, būtina atsižvelgti į psichologijos ypatumus, kuriuos atrasti padės šis testas.


2014-10-25 13:41

Krizės ištiktam žmogui būtina medikų pagalba

3|3

Respublikinėje Kauno ligoninėje metų pradžioje veiklą pradėjusio Krizių intervencijos centro specialistai įveikti staiga užgriuvusių rūpesčių padarinius pacientams padeda ne tik medikamentais, bet ir psichoterapija. Tokia galimybe jau pasinaudojo beveik 400 žmonių. Krizių intervencijos centras nėra aukšta tvora apjuosta psichiatrijos ligoninė. „Žmonės čia gali laisvai judėti, bendrauti, o specialistai padeda išvengti gerokai sunkesnių ligų“, – kalbėjo šio padalinio vedėja gydytoja Aušra Andriuškevičienė.


2014-10-25 11:45

Astrologės S.Liepienės prognozės spalio 25–30 dienoms

1|2

Šiuo metu tarp Zodiako ženklų karaliauja Skorpionas. Jo era prasidėjo spalio 24-ąją ir tęsis iki lapkričio 22-osios. Sužinokite, ką tuo metu gimtadienius švenčiantiems Skorpionams žada astrologė Skirma Liepienė. Prognozės ne tik pakels jūsų nuotaiką, bet ir įspės, ko vengti ir kaip pakreipti gyvenimo įvykius geresne vaga. SKORPIONAS (10 24–11 22) Scena. Pakylėti, pagerbti ir mylimi. Viskas einasi lengvai ir sėkmingai. T


2014-10-25 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

6

Liūtas (07 22–08 23). Šeštadienį geriausia praleisti namuose. Pakiliau jausitės sekmadienį. Tai puiki diena ne tik viešnagėms, bet ir susitikti su žmonėmis, galinčiais padėti rasti darbą ar nulemti karjeros sėkmę. Pirmadienis sėkmingas tiek tvarkyti reikalus, tiek meilės srityje.


2014-10-24 22:39

13 įdomiausių faktų apie moterų ir vyrų orgazmą

18

Prancūzai vadina orgazmą „le petit mort“ - mažąja mirtimi. Garsus amerikiečių seksologas Alfredas Kinsey, kurio knygos tapo bestseleriais abiejose Atlanto pusėse, orgazmą apibūdino kaip aukščiausią palaimos viršūnę, apogėjų, netikėtą ramybę, kuri įsiviešpatauja po žmogiškųjų emocijų orkestro, įtampos sprogimą ir čiaudėjimą.


2014-10-24 18:41

Stebuklingos procedūros, puoselėjančios Angelinos Jolie grožį

22|2

Kalbama, kad žavioji aktorė Angelina Jolie reguliariai darosi procedūras, kurios vadinamos „Drakulos patempimas”. Tai specialiosios injekcijos, kurioms naudojami trombocitai iš paciento kraujo. Šios procedūros stimuliuoja odos jungiamąjį audinį, o tai odą atjaunina, ji tampa lygesnė, sveikesnė, švytinti. Ši procedūra kitaip dar vadinama „kraujo kokteiliu”, nes injekcijoms atlikti naudojamas specialiai paruoštas paciento kraujas. Kraujas injekcijoms paruošiamas centrifugavimo būdu, kad būtų atskirta kraujo plazma su odą atjauninančiais trombocitais.


2014-10-24 18:40

Pora asilų Poznanės zoologijos sode sukėlė sekso skandalą

9

Poznanės (Lenkija) zoologijos sode buvo įsiplieskęs seksualinio pobūdžio skandalas. Čia gyvena aistringa asilų porelė, kuri, priešingai visiems gamtos įstatymams, pasirengusi mylėtis kiaurus metus - lankytojų akivaizdoje. Kai kuriuos taip papiktino asilų begėdiškumas, kad jie porelės elgesį apskundė zoologijos sodo administracijai. Dešimties metų „santuokos“ stažą turintys asiliukai buvo išskirti.


2014-10-24 18:40

Moteris leidžia vyrui miegoti su kitomis, kad tik jos nepaliktų

94

57-erių metų britė Maria-Louise Warne leidžia savo mylimajam miegoti su kitomis moterimis – tik todėl, kad vyras jos nepaliktų. Du kartus išsiskyrus moteris teigia, jog ji neturi kito pasirinkimo, rašo „Daily Mail“.


2014-10-24 18:39

Kaip įveikti drovumą ir išmokti pasitikėti savimi?

1

Pasitikėjimas savimi yra labai sudėtingas dalykas. Tačiau tai ne nepasiekiama svajonė - kiekvienas gali puikiai jaustis savo kailyje. Taip lengva viską suversti kitiems, nors viskas priklauso tik nuo tavęs. Gera naujiena yra ta, kad tu pats vairuoji šį pasitikėjimo savimi traukinį, ir jis yra pasirengęs išvykti iš stoties. Pradedam kelionę!


2014-10-24 18:35

Verslininkas žino, kodėl vyresni vyrai dairosi į jaunas moteris

178|2

Viktorija (29 m.) ir Rimgaudas (52 m.) Kunstmonai prieš vedybas atlaikė nemažai apkalbų ir atkalbinėjimų nežengti šio žingsnio. Gerokai jaunesnė verslininko mylimoji ne kartą girdėjo artimųjų perspėjimus: „Pasinaudos tavimi ir paliks.“ Turtingą jaunikį irgi ne vienas įspėjo dėl jaunos moters: „Ji tavimi naudojasi.“ Bet po penkerių draugystės metų interjero salono „MadamW“ savininkas ir jo išrinktoji šią vasarą susituokė.


2014-10-24 18:34

Atsikratyti nereikalingų kilogramų padeda ir prieskoniai

Ar žinote, kad kulinarinė prieskonių istorija yra ne trumpesnė, o gal ir ilgesnė nei mėsos? Juk senovėje žmonės pirmiausia rinko šakneles ir uogas, o tik paskui ėmė medžioti mamutus. Prieskoniais galima kiekvieną valgį paversti skaniu. O kuo jie mums dar naudingi?


2014-10-24 16:19

Persikų pyragėliai su varškės sūriu ir avižiniais dribsniais

3

Šiuos sveikuoliškus pyragėlius pasigamins net ir pradedantis kepėjas, mat šiam skanėstui naudojama sluoksniuota tešla. Šiuose pyragėliuose yra avižinių dribsnių, turinčių daug skaidulų, lietuviško varškės sūrio ir medaus. Išbandykite tai, ką mėgsta sveikuoliai!


2014-10-24 13:40

Lietuvos medikai ieško bendros kalbos su žaliavalgiais

4

Jei kam nepavyko iš anksto užsiregistruoti šią dieną vizitui pas savo gydytoją, tai greičiausiai todėl, jog šiandien Tarptautinėje gyvenimo būdo medicinos konferencijoje vyksta pirmasis dialogas tarp Lietuvos ir užsienio medikų apie sveiką mitybą ir jos praktiką medicinoje.


2014-10-24 13:32

Kaip išsirinkti gerą auklę, kuri neskriaus vaikų?

11

Šiais metais Klaipėdoje virš 400 vaikų nepateko į darželį. Šalies savivaldybėse trūkstant vietų vaikų darželiuose daugelis dirbančių tėvų susiduria su problema, kam patikėti savo atžalos priežiūrą dienos metu? Gerai, jei jaunoms šeimoms gali padėti jų tėvai ar seneliai. Kai tokios galimybės nėra, lieka vienintelė išeitis – ieškoti auklės. Tačiau surasti vaiko priežiūrai tinkamą žmogų, kuriam galima patikėti savo namus, nėra taip paprasta.


2014-10-24 13:19

Kodėl sunku apsiginti nuo patyčių virtualioje erdvėje?

1

Naujausių tyrimų duomenys atskleidė, kad beveik kas penktas Lietuvos paauglys yra patyręs elektronines patyčias. Patyčių prevencijos srityje dirbantys ekspertai atkreipia dėmesį, kad ši paauglių gyvenime vis aktualesnė problema suaugusiems dar yra menkai pažįstama ir todėl beveik nesprendžiama.


2014-10-24 10:50

Teisės studentas prisižaidė – peniu braukė moteriai per veidą

84|

Keista seksualinio pobūdžio užgaida teisės studentui iš Notingemo kaip reikiant sugadino ateitį. Advokatu svajojęs tapti 21 metų Johnas Luke'as Dale'as sės į kalėjimą už tai, kad per namuose vykusį vakarėlį užmigusiai moteriai per veidą braukė savo peniu, rašo „Daily Mail“.


2014-10-24 10:49

16 psichologinių triukų, kuriuos vertėtų žinoti kiekvienam

9

Šie paprasti psichologiniai triukai palengvins jūsų gyvenimą ir padės susidoroti su stresinėmis situacijomis, pataria imgur.com.


2014-10-24 10:01

Cezario pjūvių epidemija: lietuvės moka už tai, kas nemokama

201|2|

Jei manote, kad naujos gyvybės atėjimas į pasaulį yra apgaubtas paslapties, nenuspėjamas, teks jus nuvilti, mat dalis besilaukiančių moterų savo vaiko gimtadienį suplanuoja labai tiksliai – dienos ir net valandos tikslumu. Lietuvoje cezario pjūvio operacija baigiasi vidutiniškai vienas iš keturių gimdymų. Tiesa, mūsų šalies statistika dar niekaip negalėtų lygiuotis su kai kuriomis užsienio valstybėmis. Kai kuriose Pietų Amerikos regionuose apie 70–90 proc. gimdymų baigiasi cezario pjūviu, tokia pagalba moterims labai populiari Turkijoje, Italijoje, Ispanijoje.