Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
  • Gyvenimo būdas
  • Straipsniai apie gyvenimo būdą

Gyvenimo būdas - šeima, santykiai, stiliaus idėjos, psichologo patarimai. Straispniai apie žmonių gyvenimo būdą naujienų portale lrytas.lt.

Kas atstoja migdomąją piliulę?

1

Patiriantys lovos malonumus žmonės sugeba apsisaugoti nuo infekcinių ligų, nes jų imuninė sistema tampa atsparesnė nei meile nesimėgaujančių asmenų. Miegamojo žaidimai taip pat stabdo kaulų retėjimą, apsaugo nuo sąnarių bei stuburo ligų. JAV seksologai teigia, kad du ar tris kartus per savaitę meile besimėgaujantys žmonės gerokai rečiau skundžiasi nemiga, greičiau atsikrato žalingų įpročių – rūkymo ir piktnaudžiavimo svaigalais.

Kaip atpažinti melą bendraujant virtualiai?

3

Jeigu nori kažką pažinti internetu, turi nuolat tobulinti intuiciją. Tyrimai įrodė, jog be galo daug žmonių, pradedančių virtualiąją draugystę, lieka apgauti. Juk internete tai padaryti itin lengva. Pašnekovai meluoja tam, kad padarytų gerą įspūdį bei patiktų, kaip atpažinti melagius?

Kūdikis solistui Rafailui Karpiui - nauja šeimos ašis

15|6

Rugpjūtį tėvu tapęs operos solistas Rafailas Karpis (31 m.) nesitikėjo, jog atsivers tiek daug naujų gyvenimo spalvų. Anksčiau kitų tėvų pasakojimai apie atžalas jam atrodydavo juokingi. Vyras nesuprasdavo, kodėl susilaukę vaikų suaugusieji tarsi suvaikėja, tampa saldūs. Dabar dainininkas pripažįsta, kad ir pats tirpsta iš laimės sūpuodamas pirmagimę Rachelę. Šįmet pavasarį vestuves atšokęs R.Karpis prieš tris mėnesius pajuto, kad kūdikis – ašis, apie kurią pradėjo suktis jo ir žmonos Dianos (31 m.) gyvenimas, rašo "Lietuvos ryto" šeštadienio žurnalas "Gyvenimo būdas".

Gamtos klaida: kaip pailginti trumpą varpą?

48|3| 

Dėl iširusios santuokos jauną vyrą buvo ištikęs šokas. Tačiau jo tėvai nutarė palydėti savo 23 metų sūnų ne pas psichologą, bet pas urologą. Varėniškis nebuvo kalbus, todėl nelabai norėjo dalintis su gydytoju savo intymaus gyvenimo paslaptimis. Gamta jam nebuvo dosni. Vidutinis vyrų varpos ilgis erekcijos metu - apie 15-17 centimetrų, o šio vyro varpa buvo net keletą kartų mažesnė.

Duonos kepėja: piktai šeimininkei greičiau išrūgsta tešla

10|3| 

Garsi Biržų krašto duonos kepėja tik šiais laikais galėjo atskleisti paslaptį, kaip kaimo vyrai sovietmečiu nebeištvėrė ir kolūkio rugių lauką „praretino“, grūdus nukūlė, sumalė, o moterys duonos iškepė. Ir tai nebuvo nuodėmė, nes visi į kolchozus buvo varu suvaryti, visa kas – atimta, o alkis taigi kamavo be gailesčio.

Griūvant šeimai Dainei Baumilei ramsčiu tapo jaunesnė sesuo

70|11

Teisininkė Dainė Baumilė (33 m.) kadaise savo jauniausiąją seserį Rūtą Žibaitytę (22 m.) migdydavo pietų miego. Dabar jiedvi vienuolikos metų amžiaus skirtumo nejaučia – gali pasidalyti širdies paslaptimis. Atlikėjos karjeros siekianti R.Žibaitytė prieš kurį laiką išgyveno dėl sesers šeimos pamatus sudrebinusios sutuoktinio dainininko Donato Baumilos (32 m.) neištikimybės, o dabar džiaugiasi, kad pora gyvena laimingai. Dainė taip pat turi ką patarti dar netekėjusiai Rūtai.

Seksas tampa karštesnis, jei partneriai prisipažįsta, ko nori

7

Dėl besikartojančių klaidų partneriai dažnai pakliūna į jau patirtas konfliktines situacijas. Kodėl užlipama ant to paties grėblio? Ar įmanoma nekartoti tų pačių klaidų? Pateikiamas testas suteiks naujų žinių, kokiu būdu būti laimingiems, - net jei esate vienišiai. Partnerių santykiai tampa artimesni, jei jie gali pasisakyti, ko tikisi viens iš kito.

Naujienų srautas
2014-11-23 13:49

Lietuvė Airijoje fotografuoja auras

10

Žinia apie mažame Airijos miestelyje gyvenančią Dianą sklinda iš lūpų į lūpas. Ji – tikriausiai vienintelė lietuvė visoje Airijoje, sudarinėjanti horoskopus pagal užsakymą. Negana to, kaip pasakoja laida „Emigrantai“, moteris teikia smalsuolius itin viliojančią paslaugą – specialiu aparatu atlieka auros tyrimus.


2014-11-23 13:01

Nykštuko ūgis neužkirto kelio meilei

9|2

Britas Jamesas Lustedas (26 m.) – suaugęs vyras. Pakvietęs merginą į restoraną romantiškos vakarienės, jis, suprantama, tikėjosi, kad padavėja jam atneš valgiaraštį. Tačiau vietoj valgiaraščio jam buvo atnešta vaikiška spalvinimo knygutė ir keletas spalvotų pieštukų. Didžiosios Britanijos Kardifo mieste įsikūrusio restorano „Harvester“ padavėja šį vyrą dėl jo ūgio palaikė vaiku. Jamesas kenčia nuo dvarfizmo ir yra tik 109 centimetrų ūgio. Jo 20-metės draugės Chloe Roberts ūgis – 170 centimetrų, rašo „Daily Mail“.


2014-11-23 12:35

Kam astrologė S.Liepienė žada gerą savaitę?

10|2

Tamsiausias paros metas - prieš aušrą, todėl Šaulio ženklui svajonės gali išsipildyti tada, kai jis to mažiausiai laukia. Ožiaragiui patariama priėjus kryžkelę, sustoti ir pagalvoti. Kas taikysis, o kas pyks? Kas turi tausoti savus nervus, o kas - svetimus? Astrologės S.Liepienė atsakymai nepalieka abejingų.


2014-11-22 23:53

Partnerių seksualinis apetitas: nuo ko tai priklauso?

19|2

Ar esate vienas tų žmonių, manančių, kad sulig ištarta santuokos priesaika palaidojamas dviejų žmonių intymus gyvenimas? Ar po kelerių ar keliolikos santuokos metų imate savęs klausti: „Ar mūsų lytinis gyvenimas normalus“? Ar yra nustatytos ribos, kiek kartų per savaitę mylėtis gerai, o kiek – blogai? Įvairiausio amžiaus portalo „Reddit“ skaitytojai pasipasakojo, kiek kartų per savaitę mėgaujasi kūniškais malonumais, ir jų atsakymai veikiausiai nustebins.


2014-11-22 21:30

Nuo senbernystės vyrus gelbėja pažintys internete

6

Antrosios pusės ieškantys vyrai labiausiai nori surasti ne tik fiziškai patrauklią partnerę. Pažinčių svetainės flirtas.lt organizuotas tyrimas atskleidė, kad moters grožis yra dažniausiai minimas svajonių partnerės bruožas. Psichologas Julius Tilvikas atkreipia dėmesį, kad dailiosios lyties atstovių išvaizda vyrams padeda paprasčiau išsirinkti savo antrąją pusę.


2014-11-22 17:59

Ekonomistė G.Azguridienė virtuvėje: tai, kas sveika, yra skanu

6|2

Ar daug esate matę vaikų, kurie noriai valgo troškintus brokolius? Vilnietės ekonomistės Guodos Azguridienės (45 m.) šešiametė duktė nuo poros metų su pasimėgavimu kerta šias daržoves, o paaugusi mamai net sakydavo: „Duok dar man tų medžių.“ „Visi tėvai žino, ką reiškia, kai vaikai sako: „Nenoriu, nevalgysiu, nemėgstu.“ Pats ant galvos atsistotum, kad tik jie valgytų. Bet mūsų šeimoje to nėra“, – tikino G.Azguridienė.


2014-11-22 17:45

Jei žmona elgiasi isteriškai, gal jos vyras dėl to kaltas?

8

Mokyklose ir universitetuose, populiariosios psichologijos brošiūruose ir, tiesiog, mūsų pokalbiuose nuolat šmėsčioja žodžiai „melancholikas“, „flegmatikas“, „cholerikas“ ir taip toliau. Taip mėgstame skirstyti ir lipdyti etiketes, kad lengva ranka kolegai mestelime „na, tu ir flegma“ arba žmonai papriekaištaujame „isterikė, - na, bet tavo amžinai choleriškam charakteriui tai būdinga!“.


2014-11-22 17:24

Žygis per 13 krepšininko Š.Jasikevičiaus kulinarinių stotelių

7|8

Baras BY Barselonoje, neretai vadinamas „BY 13“, – tai dviejų įžymybių – Lietuvos krepšinio žvaigždės Šarūno Jasikevičiaus (38 m.) ir garsaus Ispanijos virtuvės vadovo Carleso Tejedoro (39 m.) – pernai atidarytas modernių užkandžių (ispanų k. „tapas“) baras. Čia mišrios – Viduržemio jūros pakrantės ir Azijos – virtuvės patiekalais šį rugsėjį mėgavosi ir Lietuvos krepšinio rinktinė. Virtuvė, kurioje aliejus įgauna ikrų formą, o blynai įdaromi krevetėmis su vasabių pasta, tikrai kūrybinga. Bare BY laukia piligrimo kelias per 13 kulinarinių stotelių.


2014-11-22 17:01

Aistringi žaidimai teikia malonumą ir be orgazmo

6|2

Norėdamos "nutapyti" seksualinio partnerio pageidaujamą paveikslą, dauguma moterų griebiasi seniai išmėgintos gudrybės: 90 procentų silpnosios lyties atstovių suvaidina orgazmą. Kokios priežastys verčia moteris būti nenuoširdžiomis? Ar seksas be orgazmo patenkina moteris? Taip, ir ši tema gali būti įdomi net ginekologams, įsitikinusi Vienos (Austrija) gydytoja ir seksologijos klausimų ekspertė Elia Bragagna. Ji moters orgazmą vis dar dengiantį šydą praskleidė specializuotame leidinyje "Ginekologija ir gimdymo pagalba".


2014-11-22 16:59

Užsitęsęs kosulys gali būti rimtos plaučių ligos ženklas

3

Ilgiau nei du mėnesius be aiškios priežasties trunkantis kosulys ir skrepliavimas, ypač būdingas rūkaliams. Tai pagrindiniai lėtinės obstrukcinės plaučių ligos požymiai, kuriuos primina Vilniaus universiteto profesorius Santariškių klinikų Pulmonologijos ir alergologijos centro direktorius Edvardas Danila.


2014-11-22 16:36

Atskleidė receptą, kaip išlikti amžinai jaunam

33|3| 

Atrodo, tik pradėjai gyventi, o jau laikas keliauti į amžinybę. Juk dar senovės graikai manė, kad iki 70 metų žmogus gyvena savo „vaikystės“ periodą. „Viskas priklauso nuo jūsų mitybos“, – tikino Ukrainos alternatyviosios medicinos puoselėtojai ir žadėjo atskleisti stebuklingą receptą, kaip gyventi 200 metų. Vienas garsiausių šio amžiaus genijų akademikas Borisas Bolotovas dažnai lyginamas su Leonardo da Vinci. Tai neeilinio proto, įvairiausių mokslo sričių: matematikos, branduolinės fizikos, chemijos, biologijos, medicinos, atradimuose pasižymėjusi asmenybė. Būtent jo pasekėjai šiuo metu lankosi Lietuvoje ir žada atskleisti, kaip atsisakyti vaistų ir išlikti amžinai jaunam.


2014-11-22 12:41

Kodėl negalima užsirašyti keliems vizitams į priekį?

2

Pacientas pas vienos tos pačios profesinės kvalifikacijos specialistą gali būti užregistruotas tik vienai pirminei konsultacijai, mat pastebėta, kad leidus užsiregistruoti kelioms konsultacijoms, pacientai neatvyksta ir taip dirbtinai sukuria eiles, tikina Karoliniškių poliklinikos direktoriaus pavaduotoja Margarita Batorienė.


2014-11-22 11:50

Meilės kodas: daugiau išskaičiavimų nei romantikos

Ką daryti, kad meilė neliktų be atsako? Gal esama kažkokių įstatymų, sutinkamai su kuriais vieni randa laimę, o kiti ne? Ko reikia, kad galėtum mylėti ir susilaukti meilės, ką turėtume mylėti, o ko ne? Apie tai Hamburgo (Vokietija) psichologė Julia Peirano ir jos kolegė, šeimos klausimų terapeutė Sandra Konrad prabilo knygoje „Slaptas meilės kodas".


2014-11-22 11:20

Trinta moliūgų sriuba su imbieru ir kokosų pienu

2

Moliūgų sriuba, kaskart kitaip ją gaminant, gali suspindėti vis kitomis spalvomis, vis kitais skoniais. Kai pasiilgsite rytietiškų aromatų, pagardinkite sriubą imbieru ir šlakeliu kokosų pieno. Prieš patiekdami sutrinkite ją elektriniu trintuvu ir išpilstę į lėkštes pabarstykite skrudintomis moliūgų sėklomis.


2014-11-22 11:16

ŽIV dažniausiai pasigaunamas iki trisdešimtmečio

1

Žmogaus imunodeficito virusu moterys dažniausiai užsikrečia mylėdamosios su vyrais be apsisaugojimo priemonių, o vyrai - vartodami švirkščiamuosius narkotikus. Tokią išvadą galima padaryti vartant Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro parengtą ataskaitą.


2014-11-22 07:36

Palmira įspėja - šį savaitgalį išleisti pinigai nueis vėjais

97

Šeštadienis – persilaužimo diena, kai į įprastus dalykus pavyksta pažvelgti nauju aspektu. Pirma dienos pusė palanki baigti senus darbus, taikytis. Itin palanku tuo metu ką nors kam nors padovanoti, paaukoti. 14 val.22 min. stos Jaunatis, prasidės naujas Mėnulio mėnuo. Dabar jau bus gerai pamąstyti apie ateitį, pasvajoti apie šviesius, džiugius dalykus! Verta planuoti mėnesio darbus – juos įgyvendinti bus lengviau.


2014-11-22 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

4

Šeštadienis – persilaužimo diena, kai į įprastus dalykus pavyksta pažvelgti iš kito taško.


2014-11-21 22:16

Moterys, nuspauskite stabdžius!

2

Kas laukia moterų, kurios per dieną surūko po pakelį cigarečių? O jei dar išlenkia taurelę alkoholio? Duomenys, kurie buvo gauti iš bendraeuropinio tyrimo, jų tikrai nenudžiugins.


2014-11-21 20:21

Partnerio lovoje - kompiuteris! Užmiršk sekso žaidimus

6

Jei vyras ir moteris lovoje naudojasi tokiais civilizacijos teikiamais malonumais, kaip pažangiausiu mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu prieš užmiegant, jie įstumia savo organizmą į streso būseną. Tad nieko nuostabaus, kad seksas bus neaistringas ir blankus.


2014-11-21 19:04

Sprogmenų kūrėjo gyvenimas – vienos skeveldros

10|2

Šalyje žinomą biržietį sprogmenų kūrėją Romualdą Sukarevičių skaudžiai nubaudė ne teismas, o jo paties padaryta lemtinga klaida. Po beveik prieš metus namo rūsyje nugriaudėjusio sprogimo vyras liko aklas, beveik prikaustytas prie lovos, tad prokurorai nusprendė nebetampyti jo po teismus.