Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
  • Gyvenimo būdas
  • Straipsniai apie gyvenimo būdą

Gyvenimo būdas - šeima, santykiai, stiliaus idėjos, psichologo patarimai. Straispniai apie žmonių gyvenimo būdą naujienų portale lrytas.lt.

15 negirdėtų faktų apie vyriškojo pasididžiavimo organą

21| 

Penis - pagrindinis vyro privalumas ir ypatingas stipriosios lyties pasididžiavimas. Joks kitas organas nesukelia vyrui tokių stiprių emocijų: slaptų baimių ir audringo džiaugsmo, aklos pagarbos ir prakeiksmų lavinos. Štai keletas pikantiškų faktų apie penį.

Šokiruojančios animacijos - kaip keitėsi narkomanų veidai

15|6

Švietėjiška organizacija Rehabs.com, siekdama atkreipti visuomenės dėmesį, kaip siaubingai žmogų sužaloja narkotikai, paskelbė šokiruojančių GIF animacijų seriją. Kitaip nei įprasti „prieš“ ir „po“ atvaizdai, šios animacijos leidžia laipsniškai stebėti, kaip narkotikus vartojančio žmogaus veidas keičiasi laikui bėgant.

Padėkos diena Amerikoje neapsieina be dviejų patiekalų

5| 

Padėkos diena, kuri yra švenčiama ketvirtą lapkričio ketvirtadienį, daugeliui amerikiečių - viena svarbiausių švenčių, o ilgas Padėkos dienos savaitgalis - galimybė susitikti su savo šeima. Padėkos dieną amerikiečiai tradiciškai stengiasi praleisti tėvų namuose. Tą vakarą šeimos Amerikoje sėda prie vakarienės stalo, ant kurio būna ir pagrindinis patiekalas - keptas kalakutas.

Negalia ir milijoninis verslas pakreipė vilnietį neįprastu keliu

27|8

Vilnietis Justas Džiugelis (27 m.) nuo mažens nevaldo savo kūno. Jam – įgimta raumenų atrofija. Vežimėlyje sėdinčiam verslininkui paklūsta vien plaštakos, tačiau tai – ne kliūtis pelningam jo mobiliųjų telefonų ir kompiuterių verslui.   Dar daugiau. Norėdamas pakeisti neįgalių vaikų likimus, jis ketina pastatyti ugdymo centrą – mokyklą, darzelį, dienos centrą - kuriame galėtų mokytis bei tobulėti ir sveiki, ir fizinę negalią turintys vaikai iš visos Lietuvos. Neįgaliems moksleiviams ir darželinukams netektų kentėti vienatvės, kuri vaikystėje prislėgė J.Džiugelį.

Vokietijoje picas kirtęs A.Užkalnis pasijuto kaip danguje

108|7

Jei manote, kad į Lietuvą prasiskverbė ne tik užsieninių prekių ženklų, bet ir mūsų šalies maistas jau tapo Vakarų atspindžiu, klystate: keli mėsainių ir sumuštinių pavadinimai dar net ne kregždės, pranašaujančios pavasarį, – tai tik kregždžių uodegytės. Arba snapeliai. Nors Vilniuje jau yra picų kaip Neapolyje („Jurgis ir Drakonas“), amerikietiškos versijos mėgėjai dar kūkčioja braukdami ašaras murzinais kumščiais. Vienas didžiausių pasaulinių tinklų „Pizza Hut“ (Lietuvoje jis bus privalomai pavadintas „Sūrio blyno pirkele“.

Kaip ištrūkti iš ginčų ir priekaištų vienas kitam rato?

1|2| 

„Pamirškite, kad jus mokė atkakliai ginčytis, analizuoti ankstyvos vaikystės patirtį, nesistenkite stebinti aplinkinių didingais romantiškais poelgiais, ieškokite ne vien naujų sekso pozų. Verčiau pripažinkite, kad esate emociškai prisirišę ir priklausomi nuo partnerio, panašiai kaip kūdikis priklauso nuo tėvų, kurie jį maitina, guodžia ir saugo“, - pataria daktarė Sue Johnson, pelniusi tarptautinį pripažinimą kaip geriausia porų santykių psichologė.

Chirurgai papasakojo apie I. Starošaitei atliktą operaciją

134|5

Neseniai 45 metų gimtadienį pažymėjusi dainininkė Irena Starošaitė-Žvagulienė nusprendė gultis po grožio chirurgų peiliu. Garsiai ir dailiai moteriai „VitkusClinic“ plastinės chirurgijos klinikoje buvo atlikta krūtų korekcijos operacija.

Naujienų srautas
2014-11-27 16:50

5 gydytojo patarimai, padėsiantys išvengti apsinuodijimo mėsa

1|2

Apsinuodijimas maistu – vienas nemaloniausių negalavimo būdų, lemiantis tokius padarinius kaip pykinimas, vėmimas, viduriavimas, skrandžio ar žarnyno srities skausmai. Nors įprastas apsinuodijimas yra lengvai gydomas ir trunka vos 1-3 dienas, užkrėstas ar netinkamai paruoštas maistas gali sukelti ir sunkesnius susirgimus – salmoneliozę, kiaulienos ar šernienos sukeliama trichineliozę ar net mirtinu galintį tapti botulizmą. Gydytojas gastroenterologas dr. Vaidotas Urbonas teigia, kad prekybos vietos yra griežtai ir nuolat kontroliuojamos, tad dėl apsinuodijimo atvejų žmonės dažniausiai turėtų kaltinti patys save.


2014-11-27 16:25

Kauno klinikose – eksperimentas su plakančia kiaulės širdimi

38|40

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkai, veterinarai ir medikai suvienijo jėgas atlikdami tyrimą, kurio metu buvo užrašomas kiaulės širdies elektrinis aktyvumas, naudojant potencialui jautrius dažus. Tyrimo metu matoma, kaip širdies paviršiumi sklinda elektrinis impulsas. Tai medikams suteikė naudingos informacijos gydant širdies ritmo sutrikimų turinčius pacientus.


2014-11-27 14:39

5 egzotiškos vietos seksui

20

Jūsų santykiuose atsirado rutina, o intymus gyvenimas tapo nuobodus? Nieko keisto, jeigu iki šiol mylėjotės tik miegamajame. Seksas neįprastose vietose atgaivins jūsų santykius. Portalas poradnikzdrowie.pl dalinasi patarimais, kur galima mylėtis.


2014-11-27 14:01

Elektroninėse cigaretėse - 10 kartų daugiau kancerogenų

2

Visame pasaulyje populiarėjančios elektroninės cigaretės nėra "sveikesnės". Jose yra 10 kartų daugiau vėžį sukeliančių kancerogenų palyginti su įprastu tabaku. Taip teigė japonų mokslininkai, suduodami dar vieną smūgį išradimui, kuris kažkada buvo vadinamas mažiau kenksmingu už rūkymą.


2014-11-27 13:41

Vitaminų dieta: iki žiemos švenčių - minus keletas kilogramų

1

Kalėdos ir Naujieji metai, gausiai nukrauti stalai tampa eiliniu išbandymu mūsų skrandžiams. Pasiruošti švenčių laikotarpiui padės ši dieta. Ji padės atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų ir žymiai pagerinti savo išvaizdą. Be to, organizmą aprūpinsite vitaminais ir mineralais.


2014-11-27 12:56

Beveik kas antras vaikas Lietuvoje kenčia nuo dantų problemų

Lietuvoje nuolat dantų problemas patiriančių vaikų skaičius išlieka didelis: net 42,7 proc. tėvų, auginančių vaikus iki 12 metų, tvirtina, kad jų vaikai su dantų problemomis susiduria dažnai arba labai dažnai. Tokius rezultatus atskleidė internetinė apklausa.


2014-11-27 12:44

Pirmoji Lietuvoje kiaušidžių audinio užšaldymo procedūra

Vėžiu susirgusios moterys taip pat galės gimdyti ir tapti motinomis. Ši galimybė išlieka, jei prieš agresyvų okologinį gydymą moterys apsisprendžia užšaldyti kiaušidžių audinių. Praėjusią savaitę Nacionalinio vėžio instituto (NVI) Onkochirurgijos klinikoje pirmą kartą Lietuvoje buvo sėkmingai atlikta kiaušidžių audinio užšaldymo procedūra. Tokiu būdu pacientės, baigusios visus vėžio gydymo etapus, ateityje turės galimybę natūraliu keliu susilaukti vaikų. Chirurginių operacijų metu negimdžiusioms 29-erių ir 27-erių pacientėms, sergančioms kiaušidžių vėžiu, buvo paimti naviko nepaliesti kiaušidės audinio fragmentai krioprezervacijai – ilgalaikiam užšaldymui.


2014-11-27 11:25

Patys garsiausi dabarties pasaulio mergišiai

1|8

Mergišius - tai toks tipas vyrų, kurie myli save, o ne moteris. Perauklėti mergišiaus neįmanoma, todėl nesitikėkite, kad jį nustebinsite išskirtiniais meilės žaidimais ir jis jus pamils. Mergišiai būna dviejų rūšių: kolekcininkai ir medžiotojai. Kolekcininkui svarbu „užkariautų“ moterų skaičius, o medžiotojas vaikosi kokybės.


2014-11-27 09:42

Kas gražuoles traukia prie „blogiukų“ - nauda ar instinktai?

140|3

Buvusi „Olialia pupyčių“ narė Marina Bui ištikimai lanko kalėjime sėdinti Agurkinių vadeivą Saulių Velečką. Jos kolegė Skaistė Steikūnaitė dega aistra kitam „agurkiniui“ - Aurelijui Perminui, dar vadinamam Šūdmaišiu. Kodėl pabrėžtinai seksualios, itin moteriškos merginos nusižiūri „blogiukus“? Kas tai – ciniškas išskaičiavimas, tikintis materialinės naudos, ar iš tiesų priešingybės viena kitą traukia?


2014-11-27 05:54

Astrologė Palmira: tai metas, kai yla išlenda iš maišo

62

Keistas laikas – euforija ir nusivylimas vienu metu, kai nusiraminama ten, kur reikia ryžtingai sukrusti, ir panikuojama ten, kur viskas gerai. Bus tendencija nepripažinti faktų, slėpti nuo savęs tiesą ar patiems nuo jos slėptis (kaip stručiui). Šiandien bus lengva apsigauti norimus dalykus palaikant esamais. Tačiau klysime neilgai, gana greitai ateis praregėjimas. Tai tas metas, kai yla išlenda iš maišo.


2014-11-27 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, lapkričio 27 d.

6

Keistas laikas – euforija ir nusivylimas vienu metu, kai nusiraminama ten, kur reikia ryžtingai sukrusti, ir panikuojama ten, kur viskas gerai.


2014-11-26 16:43

Sausainiai su šokolado gabaliukais tirpsta burnoje

20

Ar pastebėjote, kad filmuose amerikiečiai nuolat valgo kažin kokius sausainius? Jie juos valgo taip gardžiai, kad net pavydu darosi. Tad kodėl šių šokoladinių sausainių mums neišsikepus patiems? Receptas gana paprastas, o sausainiai - dieviški. Nieko nuostabaus, kad amerikiečiai juos taip vertina.


2014-11-26 16:43

Vedybų sutarčių pinklės gali palikti ir be grašio

58|2

Meilė ir vedybų sutartys – nesuderinama. Taip rėžė advokatė Vilija Gražulytė (54 m.), susidurianti su tais, kurie svarsto apie vedybų sutartis arba būna jas pasirašę. „Didelius žabangus slepia šios iš pažiūros nekaltos sutartys“, – neslėpė teisininkė. Kai jaunavedžiai prisiekia mylėti vienas kitą visą gyvenimą, tai nereiškia, kad jie iki mirties žengs laikydamiesi už rankų, rašo „Lietuvos ryto“ šeštadienio žurnalas „Gyvenimo būdas“.


2014-11-26 16:42

Panevėžietė kūrėja populiarumo siekia tyčiodamasi iš Biblijos

83|4

Fotografijos galerijoje atidaryta jaunos kūrėjos paroda šokiravo ne vieną vertintoją. Net ir meno kritikui nebuvo suvokiama, kaip „Paskutinėje vakarienėje“ gali dalyvauti moteris, o apaštalai sėdėti tatuiruoti ir ryškiai raudonai dažytais nagais.


2014-11-26 16:41

Kultinės humoro laidos herojus ne kartą galvojo apie savižudybę

25|4

Kartais televizijos herojų gyvenimas apsiverčia aukštyn kojon. Akimirksniu. Vieną dieną turi viską. O kitą – nieko. Kaunietis Audrius Kalvėnas - Masėnas savo kailiu patyrė, ką reiškią atsisėti į neįgaliojo vežimėlį ir dėl to prarasti viską, ką iki šiol turėjai. Šeimą, draugus, vaiką. Dramatišką istoriją šį trečiadienio vakarą 19.30 val. per LNK papasakos laida KK2.


2014-11-26 16:12

Antidepresantai ir seksas - ar tai suderinama?

5

„Antidepresantai yra vaistai, padedantys išgydyti depresiją bei kitus psichologinius sutrikimus, kurie blogina gyvenimo kokybę. Jie reguliuoja serotonino kiekį, bet tuo pačiu metu mažina mūsų potraukį seksui? Apie tai kalbama daug, bet niekas negali įvardinti, kurie konkrečiai antidepresantai kenkia lytiniam gyvenimui, rašo portalas polki.pl


2014-11-26 16:12

Kaip išlikti patrauklia vyrui po daugelio santuokos metų

20|

Vyrai žiūrėdami į partnerę visuomet nori matyti moterį. O kas jiems yra moteris? Pirmiausia, tai yra emocijos, moteriškumas, švelnumas. Moteris juk puikiai gali vadovauti vyrui naudodama patrauklumą, gudrumą, moteriškas manipuliacijas. O moteris, kuri yra kaip tankas, kontroliuoja, reguliuoja, vadovauja – atstumia vyrus, jie bėga nuo jos. Kaip moterims pritraukti vyrų dėmesį ir kaip elgtis su jais pataria Egu.lt lektorius Juris Belte.


2014-11-26 12:50

Sėdimas darbas kaip ir rūkymas trumpina gyvenimą

2|2

Norintys gyventi sveikiau dažnai susižavi nauja dieta ar stengiasi pakeisti savo mitybą, tačiau retas kuris susimąsto apie tai, kad fizinis aktyvumas nemažiau prisideda prie kokybiškesnio gyvenimo. Naujųjų laikų epidemija vadinamas judėjimo trūkumas labiausiai kankina dirbančius sėdimą darbą ir kasdien praleidžiančius ilgas valandas prie kompiuterio.


2014-11-26 12:50

Ritualinis vyrų apipjaustymas: ar tam pritaria medikai

92|2

Ar varpos apipjaustymas padeda apsisaugoti nuo ligų? Ar nuo senų laikų išlikęs toks paprotys yra priimtinas šiuolaikinėje visuomenėje? Ar užaugę vyrai, kurie vaikystėje buvo apipjaustyti, nepaduos urologo į teismą už kūno sužalojimą? Daug tokių klausimų svarstydami medikai neranda vieno atsakymo. Vilniaus universiteto profesorius urologas Balys Dainys juokaudamas sakė, kad dar nė vienas apipjaustytas vyras nesikreipė dėl to, kad kuo nors būtų nepatenkinta jo moteris.


2014-11-26 10:34

Psichologė: „Geriausias specialistas vaikui neatstos šeimos“

1

Apie 8 milijonus vaikų visame pasaulyje gyvena globos įstaigose. Net maždaug 95 procentai šių vaikų nėra našlaičiai – jie turi tėvus, tačiau vis tiek patenka į globos namus. Daugiausiai globos įstaigose – net 42 procentai visų pasaulio beglobių vaikų – auga Vidurio ir Rytų Europoje bei NVS šalyse.