Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
  • Gyvenimo būdas
  • Straipsniai apie gyvenimo būdą

Gyvenimo būdas - šeima, santykiai, stiliaus idėjos, psichologo patarimai. Straispniai apie žmonių gyvenimo būdą naujienų portale lrytas.lt.

Fistingas – nepamirštamas sekso žaidimas rankomis

65

Žmogus visą gyvenimą ieško, kas suteiktų jam malonumą. Vieni naujovių ieško maisto srityje, kiti – kelionėse, o tretiems patinka daryti atradimus lovoje. Ištroškusiems atradimų intymioje srityje siūlome išbandyti fistingą – tai sekso žaidimas, kuomet į makštį kišamas kumštis arba kiti stambių gabaritų objektai.

Penkiametė alpinistė M. Bukauskaitė viršūnes užkariauja be ašarų

30|18

Jauniausia vilniečių Sedos (51 m.) ir Vytauto (52 m.) Bukauskų duktė Mėta (5 m.), lankanti vaikų darželį, bendraamžiams mėgsta pasakoti apie Etiopiją ir Indiją – beždžiones, palmes, auksu puoštas šventyklas. Tie pasakojimai – ne mažametės išgalvotos istorijos, o jos pačios kelionių patirtis. Penkiametė jau aplankė 20 valstybių ir pasiekė rekordą – tapo jauniausia Lietuvos alpiniste. Rekordo, priklausančio Mėtai, niekas iki šiol nepagerino. Rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.

Skandalingas anatomas į negyvėlių verslą įtraukė ir žmoną

9|20

Angelinai Whalley (54 m.) patiko Guntherio von Hagenso (70 m.) keistumas. Kai ką tik medicinos studijas Heidelbergo (Vokietija) universitete baigusi mergina 1986 metais Anatomijos fakultete pirmą kartą pamatė šį mokslininką, įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Jai buvo 26–eri, jam – 41-eri.

Seksologas: „Nenoras mylėtis neturi tapti keršto priemone“

10|2

Vienas nori, daro spaudimą, o kitas ieško, kaip išsisukti. Nevienodas seksualinis apetitas – problema, su kuria susiduria dauguma porų. Tuo įsitikinęs vilnietis seksologas Viktoras Šapurovas. Teoriškai didžiausias vyrų seksualumas būna jaunystėje – nuo 15 iki 25 metų. Moterų – nuo 35 iki 45 metų.

Astrologės S. Liepienės prognozės paskutinei sausio savaitei

3|3

Kokia bus paskutinė sausio savaitė? Jei tikėsime astrologe Skirma Liepiene, sausio 24–30 dienomis Avinai gali laukti dovanų, o štai Vėžiai – bausmės. Kitiems Zodiako rato gyventojams savaitė taip pat turėtų būti gana spalvinga. O kokia ji bus jūsų ženklui?

Kas stumia vyrus į neištikimybės glėbį, kai žmonos laukiasi?

52

Vyrų neištikimybė – skaudi tema. Vienas iš dešimties vyrų slapta susitikinėja su kitomis moterimis, kai jo žmona nėščia. Trys britės pasidalino savo istorijomis apie tai, kaip jos buvo išduotos. 39-erių moteris iš Donkasterio Adele Barkley išgirdusi skambantį mobilųjį telefoną nuskubėjo atsiliepti – ji bijojo, kad garsas gali pažadinti miegantį šešių savaičių sūnų.

Ką Palmira pataria atlikti savaitgalį, kad metai būtų geresni?

23

Šeštadienis – ilgesingas metas, kai mielai prisimename senus laikus, kai stengiamės susitikti su senais draugais. Tądien išties bus palanku bendrauti su tais, kurie iš mūsų praeities, taip pat su vyresnės kartos atstovais – mokykitės iš jų, semkitės įgytos patirties.

Naujienų srautas
2015-01-24 10:54

Reportaže iš sekso žaislų fabriko – penių maudymo ypatumai

6|3|

Kaip atrodo darbas sekso žaislų fabrike? Kaip ir galima tikėtis – žaismingai. Bent jau toks įspūdis susidaro iš linksmo vaizdo įrašo, paskelbto „Youtube“. Jame nufilmuoti vaizdai iš sekso žaislų fabriko Los Andžele, kuriame per metus pagaminama daugiau kaip 5 mln. dirbtinių penių.


2015-01-24 10:53

Kontaktiniai lęšiai: kokie jie būna ir kokius pasirinkti

2

Ar jums pabodo akiniai? Ar jaučiate diskomfortą juos nešiojant, jie trukdo aktyviam gyvenimui, sportuojant ar tiesiog erzina žiemą rasojantys akinių stiklai? Puiki alternatyva akiniams – kontaktiniai lęšiai.


2015-01-24 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

1

Šeštadienis – ilgesingas metas, kai mielai prisimename senus laikus, kai stengiamės susitikti su senais draugais.


2015-01-23 21:20

Kaip susigrąžinti po gimdymo tobulas kūno formas

4

Kol šimtai jaunų mamų suka galvą, kaip susigrąžinti bent per pus tokį liauną liemenį, kokiu džiaugėsi dar iki nėštumo, tokios Holivudo mamytės kaip Eva Mendes ir Scarlett Johansson, sūpuodamos vos kelių savaičių sulaukusias atžalas, jau demonstruoja nepriekaištingą figūrą ir naujus aukštakulnius. Kaip joms tai pavyksta? Kineziterapijos specialistai įsitikinę, kad greitas organizmo atsigavimas po gimdymo nėra jokia paslaptis.


2015-01-23 21:07

Ar jums patinka laukinė aistra?

Ar savo mylimajam tapsite vienintelė ir nepakartojama? Ar sugebėsite bendrą gyvenimą paversti džiugia švente? 30 klausimų padės jums suprasti, kokio tipo moteris esate.


2015-01-23 21:06

Verslininkė N.Martinavičienė: „Vyras neskuba namo – kalta žmona“

144|2

Reta pora visur vaikšto kartu. Kauniečiai verslininkai Natalija (37 m.) ir Sigitas (46 m.) Martinavičiai drauge namuose, darbe, kelionėse ir vakarėliuose. 24 valandas per parą nesiskiriantys sutuoktiniai žino sėkmingo verslo ir laimingos santuokos receptus.


2015-01-23 21:05

Atlikėjas V.Kovaliovas: „Vadinkit mergišiumi, bet man dar stovi“

219|2

Dainininkas Vladas Kovaliovas (47 m.) nesitikėjo, kad jam vėl kaip jaunystėje iš meilės suksis galva, kad dėl kito žmogaus norės aukotis, juo rūpintis. Vyrui nė motais, kad jo išrinktoji Indrė Launikonytė 22 metais už jį jaunesnė. „Kartais net sunku pasakyti, kuris iš mūsų jaunesnis. Abu mokomės vienas iš kito ir tobulėjame“, – kalbėjo atlikėjas, naujai mylimajai plačiai atvėręs savo širdį ir namų duris.


2015-01-23 21:04

Baimė prisipažinti tėvams lesbietę privedė iki savižudybės

9| 

Galima būtų manyti, jog vis labiau auganti tolerancija homoseksualizmui leidžia tokiems žmonėms jaustis laisvai ir neslėpti savo pažiūrų. Bet nemažai homoseksualų vis dar bijo prisipažinti, jog tokie yra. Didžiojoje Britanijoje viena paauglė taip bijojo tėvų reakcijos dėl savo pažiūrų, jog nusižudė. Mergina įtarė, jog yra lesbietė, ir manė, kad jos religingi tėvai to tikrai nesuprastų.


2015-01-23 18:39

Kodėl medikams parūpo, kad žmonės žiemą neitų į bažnyčią?

4

Medikai vyresnio amžiaus žmonėms rekomenduoja šiomis dienomis neiti ne tik į parduotuves, bet ir į bažnyčią. Kodėl gydytojams parūpo, kur žmonėms melstis?


2015-01-23 18:36

Australė nuo seksualiųjų „Bratz“ lėlių nuvalo makiažą

32|16

Kūrybinga moteris iš Australijos pradėjo žaislų gelbėjimo projektą – ji seksualizuotas lėles paverčia panašesnėmis į vaikus ir atrodančiomis natūraliau. Sonia Singh iš Tasmanijos nuo lėlių veidų pašalina bet kokius makiažo pėdsakus, sumažina jų lūpas ir akis bei pati pasiuva kuklesnius rūbus.


2015-01-23 15:42

Vyras metus, kai neteko galūnių, laiko geriausiais gyvenime

8|3

Per kelias savaites visiškai pasikeitė brito Alexo Lewiso gyvenimas – jis iš sėkmingo baro savininko tapo sunkiu ligoniu, kuriam amputuotos galūnės. Visgi vyras vis vien apibūdina pastaruosius neįgalumo metus kaip geriausius gyvenime.


2015-01-23 15:24

Į vaistinę – ne tik nusipirkti vaistų, bet ir pasiskiepyti

4

Ar vaistininkas gali prisidėti prie užkrečiamųjų ligų prevencijos? Tokia galimybė atsirastų patobulinus Farmacijos įstatymą. Imunoprofilaktiką jau siūloma priskirti vaistininko farmacinei veiklai. Tokį pasiūlymą Farmacijos įstatymo kai kurių straipsnių pakeitimo projektui Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo Seimo narys Antanas Matulas. Šį pasiūlymą teikia ir Seimo narė Vida Marija Čigriejienė.


2015-01-23 12:08

„Moteris ant viršaus“ paskelbta pavojingiausia sekso poza

75

Mokslininkai nustatė, kokia sekso poza pati pavojingiausia. Pasirodo, poza „moteris ant viršaus“ atsakinga už daugiau nei pusę varpos lūžių, įvykstančių lytinio akto metu. Tai – pati pavojingiausia sekso poza.


2015-01-23 11:31

Paauglį iš sąstingio išvadavo į smegenis įsodinti elektrodai

5|3

Kaip jautėsi paauglys, nesugebantis dėl ligos kalbėti, rašyti, vaikščioti, net sėdėti? Distonija – lėtas nevalingas raumenų susitraukimas – buvo prirakinusi prie patalo šešiolikmetį Deividą. Tačiau pabudęs po neurochirurginės operacijos jis negalėjo patikėti, kad nieko neskauda. Giliai į galvos smegenis įsodinti elektrodai jį išvadavo iš raumenų spazmų. Tokį neuromoduliacijos metodą Kauno klinikų medikai pirmą kartą Lietuvoje taikė nepilnamečiui.


2015-01-23 10:10

Už blizgančios buities – apsinuodijimo šmėkla

3|2

„Naikina bakterijas“, „šalina pelėsius“, „atgaivina spalvą“, „taupo pinigus“ – tokie skambūs žodžiai dažnai stengiasi įtikinti pirkėjus, kad naujos valymo priemonės padės susikurti jaukius namus. Tikroji švaros kaina gali būti kur kas didesnė. Medikai vis labiau abejoja, ar buitinė chemija yra civilizacijos pasiekimas. Dezinfekavimui ir skambimui naudojamos priemonės turi cheminių junginių, kurios gali sukelti apsinuodijimą. Unitazo ir orkaitės valikliai, vadinamieji kurmiai, skiriami vamzdynų valymui, indaplovės kapsulės, balikliai, dėmių išėmėjai, kurių sudėtyje yra peroksido, – šias buitinės chemijos priemones toksikologai vertina kaip vienas pavojingiausių. Vaikui lyžtelėjus, nurijus kad ir nedidelį gurkšnelį, gali prasidėti virškinamojo trakto cheminis nudegimas.


2015-01-23 05:47

Palmiros patarimas: „Pamirštuose darbuose rasite vertingų idėjų“

61

Gera diena, bet tik sąlyginai, kai tenka grįžti prie senų darbų, neišspręstų problemų. Ir tai bus naudinga, nes pavyks ištaisyti ankstesnes klaidas, išspręsti susikaupusius sunkumus. Tai taikus metas, kai netinka skubėti, nervintis, pykti. Patartina neskubėti, viską tikrinti, nes šios dienos sprendimai bus ilgalaikiai. Ko nors nauja galima imtis tik tuo atveju, jei tam buvo jau anksčiau ruoštasi ir yra viskas apgalvota, įvertinta, pasverta. Palanku atsigręžti į praeitį – pamirštuose dalykuose rasite vertingų idėjų.


2015-01-23 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, sausio 23 d.

18

Santykinai gera diena, kai tenka grįžti prie senų darbų, neišspręstų problemų. Ir tai bus naudinga, nes pavyks ištaisyti ankstesnes klaidas, įveikti susikaupusius sunkumus. Tai taikus metas, kai netinka skubėti, nervintis, pykti. Patartina neskubėti, viską tikrinti, nes šios dienos sprendimai bus svarbūs ilgą laiką. Ko nors nauja galima imtis tik tuo atveju, jei tam buvo ruoštasi ir viskas apgalvota, įvertinta, pasverta. Palanku atsigręžti į praeitį – pamirštuose dalykuose rasite vertingų idėjų.


2015-01-22 16:53

Gydytojų pasmerktą kūdikį išgelbėjo tėvų meilė

31

Britų poros sūnus Jettas Morrisas gimė lengvesnis už cukraus maišelį ir mažesnis, nei jo tėvo ranka. Visgi tėvai džiaugėsi, kad jis gyvas – jie nepaklausė gydytojų patarimų atlikti abortą. Motinos Mhairi vandenys nutekėjo 20–ąją nėštumo savaitę. Jei ne tėvų meilė, kūdikis nebūtų išvydęs šio pasaulio.


2015-01-22 16:51

7 auksinės gerų santykių su partneriu taisyklės

5

Didžiausias meilės žudikas – ne sekso stygius, bet pernelyg didelis stresas. Jam nuslopinti kartais pravartu pakeisti savo elgesio taktiką. Supažindiname su septyniomis auksinėmis taisyklėmis, kurios padarys santykius su partneriu laimingais.


2015-01-22 16:47

Santariškių klinikose – pažangiausias diagnostikos kompleksas

16|17

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Radiologijos diagnostikos centre duris atvėrė moderniai įrengtas Europos Sąjungos ir Lietuvos valstybės lėšomis finansuotas Pozitronų emisijos tomografijos/kompiuterinės tomografijos (PET/KT) molekulinės diagnostikos kompleksas, kainavęs per 13,7 mln. litų. Čia tyrimai bus atliekami, taikant pažangiausias branduolinės medicinos technologijas.