Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
  • Gyvenimo būdas
  • Straipsniai apie gyvenimo būdą

Gyvenimo būdas - šeima, santykiai, stiliaus idėjos, psichologo patarimai. Straispniai apie žmonių gyvenimo būdą naujienų portale lrytas.lt.

A.Gadžijevas nespės vesti mylimosios iki kūdikio gimimo

21

Žinomas virtuvės ir šokolado meistras Ali Gadžijevas (30 m.) prieš Kalėdas sukasi kaip niekada vikriai kurdamas itin gardžius desertus didžiosioms metų šventėms. Dabar konditerininko širdyje – ir žymiai daugiau džiaugsmo nei kada nors anksčiau, mat jo sužadėtinė, manekenė šešeriais metais jaunesnė Patricija Žuromskytė laukiasi primagimio.

2015-ieji – Medinės Ožkos metai. Ar ji labai badysis?

22|3

Nuo 2015-ųjų pradžios iki rugpjūčio 11-osios sėkmės kryptį nurodantis Jupiteris bus palankus kūrybingiems žmonėms, lyderiams, laimėtojams, meno, scenos, madų sritims, stiprins optimizmo, savigarbos, kilnumo, meilės jausmus.

Sunkiai sergančiųjų akyse premjeras A.Butkevičius matė viltį

28|23

Gailestingumas ir geras žodis net sunkiai sergantiems žmonės gali suteikti stiprybės. Tuo neabejojo Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius, apsilankęs Vilniuje įsikūrusioje Vilkpėdės ligoninėje. Linkėdamas sveikatos premjeras padovanojo pacientams šiltų šalikų kartu su akcijos „Esame kartu“ sumanytojais. Juos skyrė Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos labdaros fondas.

Ko siekiate darbe - gerų rezultatų ar nervingos atmosferos?

1|2

Darbe kolegos nesisveikina ir netgi svaidosi įžeidinėjimais. Kodėl taip atsitinka? Įtampa darbovietėje įsivyrauja ne tik dėl užsitęsusių sunkmečio padarinių: darbuotojų atleidimų, atlyginimų mažinimo, papildomo darbo krūvio, darbo patirties menkinimo. Chaosą gali sukelti ir bendradarbiai, kuriems nuotaika pagerėja, kai randa prie ko prikibti. Juk kai kurie mėgsta stebėti, kas kada įsijungė kompiuterį, ką nuveikė, užuot patys dirbę tai, kas jiems paskirta.

Seksualinis suderinamumas: ar įmanomi santykiai be jo?

8| 

Jeigu tarp partnerių nėra pilnaverčio fizinio suderinamumo, jų santykiai pasmerkti. Būnant kartu jaučiamas susierzinimas, kuris galiausiai baigiasi emociniu nutolimu. Tačiau ne visada seksualinis suderinamumas atsiranda iš karto. Kartais tenka nemažai padirbėti, kad jis atsirastų.

Atradimas, leidžiantis išmokti anglų kalbą per kelias dienas!

64

„Keliaudama į užsienį, nebesigėdiju angliškai paklausti kelio, ar kiek kainuoja kava”, – taip interviu metu pasakoja parduotuvės vadovė Birutė Stankevičienė (52 m.), kuri per trumpą laiką išmoko anglų kalbos. Tik šiandien – gruodžio 22 d. – skaitykite interviu su Birutė ir sužinok, kaip Tu gali išmokti užsienio anglų kalbos internetu per 14 dienų su 55 % nuolaida!

Kodėl ant galvų krintančios bombos ima kelti nuobodulį?

4|3

1940-ųjų vasarą, praėjus vieneriems metams po oficialaus Jungtinės Karalystės įsitraukimo į Antrąjį pasaulinį karą, vokiečių karininkai parengė slaptą planą, kaip palaužti britų valią. Planas buvo paprastas: keletą mėnesių iš eilės šimtai nacių lėktuvų kasnakt turėjo bombarduoti Londoną (o vėliau ir kitus miestus), kol Anglijos piliečiai, palaužti visuotinio nervinio išsekimo, ims maldauti savo vadovų iškelti baltą kapituliacijos vėliavą. Pats Londonas buvo visiškai nepasiruošęs oro atakoms, tad Hitlerio bombonešiai galėjo nevaržomi skraidyti virš Britanijos. Atrodė, kad tautos psichologinė krizė buvo tik laiko klausimas.

Naujienų srautas
2014-12-22 12:48

Išsausėjo galvos oda, plaukai? Skaitykite šampūnų etiketes

2|2

Jei skundžiatės skilinėjančiais, sausėjančiais, sunkiai sutramdomais plaukais ir pernelyg riebia galvos oda, kaltininkų turėtumėte ieškoti netoliese – savo vonios kambaryje. Plaukų priežiūros priemonių ekspertė Vika Vaineikienė atskleidžia pagrindinius, dažniausiai daugelio šampūnų, kondicionierių gamyboje naudojamus ingredientus, sukeliančius apgaulingą glotnumo efektą, tačiau ypatingai ir negrįžtamai kenkiančius plaukams ir galvos odai.


2014-12-22 12:48

Vyro gyvenimą apvertė Prancūzija, bet meilę jis rado Lietuvoje

4|2

Dvidešimt metų Prancūzijos Fontenblo mieste gyvenančiam alytiškiui verslininkui Aidui Bauboniui vos prieš keletą mėnesių kilo idėja sukurti pasaulyje analogo neturintį įrenginį – nepamainomą pagalbininką virtuvėje. „Maisto gaminimas – ne mano stichija, tačiau labai mėgstu skaniai pavalgyti. Virtuvėje stengiuosi padėti žmonai. Ši įrenginio idėja – ir jos nuopelnas“, – pasakojo Aidas.


2014-12-22 12:41

Kaip vyro liežuvis gali padėti moteriai pasiekti orgazmą?

17| 

Ką vyras turi išdarinėti su liežuviu, kad moteris pasiektų orgazmą? Moterų viliojimo ekspertas Airinas sako, kad malimas liežuviu gali iškelti moterį į devintą dangų.


2014-12-22 12:38

Vaikų horoskopas: ką lemia metų laikai?

8

Ar metų laikas, kuriuo vaikas gimė, turi įtakos jo sveikatai, vystymuisi ir charakteriui? Mes esame įpratę prie astrologų sudarinėjamų detalių žmogaus apibūdinimų pagal jo gimimo datą. Tačiau metų laikas, kuomet žmogus išvydo pasaulį, gali papasakoti ne mažiau, o gal ir daugiau, nei Zodiako ženklas, rašo passion.ru.


2014-12-22 10:41

Per šventes būtų sveika ir pabadauti

1| 

Artėjančios didžiosios metų šventės – tai ne tik dovanų ir artimųjų susibūrimo metas. Niekam ne paslaptis, kad tai ir masinio persivalgymo laikas. Gausiai nukrauti stalai vilioja paragauti visų patiekalų ir tuo metu nė vienas nesusimąsto apie persivalgymo daromą žalą.


2014-12-22 09:40

Į tyrimus iš gyvo kraujo lašo medikai žvelgia net pakraupę (II)

48|3

Kanadoje gyvenantis fizikas Vladas Martirosas dažnai lankosi Lietuvoje ir Kaune atlieka tyrimus iš gyvo kraujo lašo. Ko verti šie žmones dažnai išgąsdinantys tyrimai? V.Martiroso prognozė apie jos sūnui gresiantį vėžį vieną teisininkę iš Alytaus taip pribloškė, kad ji kreipėsi į Vilniaus universiteto vaikų ligoninės specialistus.


2014-12-22 09:13

Ko lovoje trokšta garsenybės P.Brosnanas ir J.Timberlake'as?

13

Moterų galvose gali kirbėti tūkstančiai spėlionių, ko lovoje iš jų trokšta partneris. Rožių žiedlapius ir vanilinio kvapo žvakes palaikykite kitam kartui: patariame užsiimti seksu ir sukurti jo preliudiją pagal vyrų taisykles.


2014-12-22 06:00

Ar iš tiesų yra prieskonių, nuo kurių galima sustorėti?

1|2

Kažkodėl dažnas, besilaikantis dietos ir bandantis atsikratyti svorio, įsivaizduoja, kad maistas turi būti prėskas ir jo niekuo negalima paskaninti, nes tai pridės papildomų nereikalingų kalorijų, nuo kurių ir storėjama. Ar tai tiesa?


2014-12-22 06:00

Palmira dangaus ženkluose įžvelgia tinkamą laiką svajoti

46

Pirmadienio naktį, 3 val. 36 min., stojo Mėnulio jaunatis. Prasidėjo naujas Mėnulio ir Zodiako mėnuo – nuo vidurnakčio Saulė jau Ožiaragio ženkle. Daugės optimizmo, gerų vilčių, tai bus tinkamas laikas svajoti, planuoti. O užsiimti kuo nors atsakingu, dirbti sunkių darbų nevertėtų – labiau save pasaugokite, taupykite jėgas, juk per jaunatį jų stinga.


2014-12-21 18:09

Pranašystės iš kraujo lašo pasėjo nerimą alytiškės širdyje (I)

22|2

Jei nekeisite mitybos, jūsų sūnus po dvejų metų susirgs kraujo vėžiu. Motinai suspaudė širdį išgirdus tokią žinią iš fiziko Vlado Martiroso, Kaune atliekančio tyrimus iš gyvo kraujo lašo. Ko verta tokia jo pranašytė? Vilniaus universiteto vaikų ligoninės specialistai teigė, kad ji neturi mokslinio pagrindo.


2014-12-21 18:07

Vyrai, norite gyventi ilgai, sveikai ir turtingai – susituokite!

45

Beveik visos tautos visais istoriniais laikais manė, kad ilgiau gyvena vyrai, turintys partnerį. Ir šių dienų mokslininkai sutinka, jog meilė, švelnumas, rūpinimasis artimaisiais prailgina žmogaus gyvenimą keleriais metais. Norint pakelti tonusą ir sustiprinti energijos srautą svarbu reguliariai užsiiminėti seksu.


2014-12-21 18:05

5 vaikų miegojimo pozos: ką sako psichologai?

1

Miegantys mažyliai atrodo angeliškai. Pavargusiems tėvams vaiko miegas – ilgai lauktas atokvėpis po nesibaigiančių rūpesčių, kuomet galima trumpam stabtelėti ir pasigrožėti, kaip saldžiai mažylis miega lovelėje. Įdomu tai, kad pagal mėgstamą vaiko miegojimo pozą galima nustatyti, kas jam kelia nerimą.


2014-12-21 18:04

Ilgi tamsūs vakarai ir subjurę orai nuvaro net pas psichiatrus

4|2

Ilgi tamsūs vakarai, vėlai pakylanti saulė, šviesos trūkumas – toks kiekvieną žiemą besitęsiantis gamtos diktuojamas ritmas ilgina ne tik eiles prie saldumynų parduotuvių ar kavinių, kuriose galima užsisakyti tokių skanėstų, bet duoda daugiau darbo ir psichikos sveikatos specialistams - net 30-40 proc. padaugėja pacientų.


2014-12-21 18:04

Rūta Meilutytė: „Plaukimas gali suburti šeimą“

1|21| 

Kauno plaukimo centre visą dieną verda aistros – jame vyksta pasaulio čempionės Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondo surengtas šeimų plaukimo turnyras, kuriame dalyvauja beveik 200 vandens pramogų mėgėjų.


2014-12-21 15:43

Šeimos verslas kita linkme pasuko ir dukterų likimą

28|5

Kai prieš dešimt metų veterinarijos gydytojo specialybę turintis rankinio sporto meistras Valdas Trinkūnas (60 m.) su žurnaliste žmona Dale (55 m.) Druskininkuose įsigijo seną sanatoriją, nežinojo, ką reiškia trijų raidžių junginys SPA. Apskritai jie niekada nebuvo net kojos įkėlę į jokią sanatoriją. Ten važiuoja tik tinginiai, neturintys ką veikti ir ieškantys ligų, mąstė jie. Tai dabar su šypsena prisimena trijų sveikatingumo ir poilsio centrų Lietuvoje savininkai.


2014-12-21 15:43

Kodėl su alkoholiku gyvenanti moteris retai ryžtasi skirtis?

26

Kasdienis gėrimas. Triukšmingos išgertuvės iki paryčių. Laiptinėje „smigęs“ sutuoktinis ir gėda dėl jo elgesio. Pridergtas butas. Tuščia piniginė. Muštynės. Ir taip, - metų metus. Kodėl alkoholikų šeimose skyrybos – retas svečias? Moteris padejuoda, kad vyras girtauja, pagrąsina jam, ir gyvena, nė nemanydama skirtis.


2014-12-21 15:42

Seksualumo viršūnę vyrai pasiekia gerokai vėliau, nei manyta

23

Amerikos mokslininkai suabejojo visuotinai pripažintu seksualiausiu žmogaus amžiumi. Iki šiol buvo laikomasi nuomonės - pagal tokių seksologijos klasikų kaip Sigmundas Freudas, Virginia Johnson ir Williamo Masterso tvirtinimą, - kad vyras savo seksualumo „piką“ pasiekia būdamas 18-20 metų, o moteris - tik 30-ies.


2014-12-21 13:19

Krepšininkas D. Redikas Kalėdų Senelio prašys grąžinti mylimąją

113|3

Su stiliste Asta Valentaite (33 m.) išsiskyręs krepšininkas Dovydas Redikas (22 m.) neieško naujos meilės. Dabar jam svarbiau rasti darbą – krepšinio klubą, kuriame galėtų žaisti. D.Redikas svajoja, kad greitai įbėgs į aikštę. „Netrukus išgirsite gerų naujienų“, – patikino kelis mėnesius nežaidęs krepšininkas.


2014-12-20 20:22

7 būdai atsikratyti menstruacijų skausmo

4

Ar ir jus kiekvieną mėnesį kankina stiprūs skausmai, kurie neleidžia mėgautis gyvenimu? Prieš geriant vaistus pabandykite ir keletą natūralių būdų, kurie turėtų jums padės.Portalas tipy.pl pateikia 7 būdus, kaip numalšinti menstruacijų skausmus.


2014-12-20 17:04

Ką žada euras jūsų ženklui - astrologės S. Liepienės spėjimai

34|4

Artėjant metų virsmo šventėms, vieni jaus įtampą dėl finansų, kiti negalės atitrūkti nuo kasdienių darbų. Tačiau po kai kuriais Zodiako ženklais gimusius žmones aplankys meilė. O ką astrologė Skirma Liepienė kiati savaitei žada jūsų ženklui?