Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
  • Gyvenimo būdas
  • Straipsniai apie gyvenimo būdą

Gyvenimo būdas - šeima, santykiai, stiliaus idėjos, psichologo patarimai. Straispniai apie žmonių gyvenimo būdą naujienų portale lrytas.lt.

Kuo šalinti gyvaplaukius iš intymių vietų

19

Skusti ar naudoti vašką? Kuo depiliuoti plaukus? Šiltėjant orams – ne už kalnų atostogų metas, kai galėsime lepintis paplūdimyje. Jei norime įsigyti naują maudymosi kostiumėlį, turime taip pat pagalvoti ir apie gyvaplaukius. Hamburge dirbantis vokiečių profesorius, dermatologas Volkeris Steinkrausas įspėjo apie pavojus, kuriuos gali sukelti depiliavimas vašku.

R.Šimašiaus žmona Agnė: „Svarbiau gyventi gerai, o ne atrodyti“

191|6

Santykiuose svarbiausia partnerystė ir lygiavertiškumas, o stulbinančios karjeros pagrindas – sėkminga šeima. Taip mano naujai išrinkto Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus žmona, socialinių mokslų daktarė Agnė Matulaitė. Darbo prestižiniame Kembridžo universitete atsisakiusi moteris įsitikinusi, kad meilė ir laimė šeimoje labai smarkiai prisideda prie jos profesinio gyvenimo pasiekimų. Apie buvusio teisingumo ministro ir naujai išrinkto sostinės mero žmoną iki šiol daugelis žinojo nedaug. Tačiau A. Matulaitė – ne tik laiminga šeimos moteris, bet ir pasaulyje Lietuvą garsinanti mokslininkė.

Jeigu išgyvenote net ir trejas skyrybas, laimę dar galite rasti

2

Gražios, išsilavinusios ir sėkmingos moterys vis dažniau lieka neištekėjusios. Kodėl šeiminės laimės kelyje jos mato ženklą „stop“? Kiekviena tokių moterų turi skaudžios patirties, todėl nenori daugiau savęs traumuoti ir susieti savo gyvenimo su vyru. Juk dažna jūsų irgi pripažins, kad visi vyrai – kiaulės.

Kilnus ir beprotiškas poelgis pakeitė dviejų paauglių gyvenimą

27|5| 

Klaipėdiečiai Saulius ir Susanna Karosai vieniems didvyriai, kitiems – bepročiai. Trijų vaikų tėvai nepagailėjo savo namų ir meilės dviem be globos likusioms paauglėms, kurios buvo paimtos iš girtaujančio tėvo. Jau trejus metus daugiavaikė šeima gyvena pagausėjusi. LCC tarptautinio universiteto retorikos ir anglų kalbos rašybos dėstytoja ir Miesto bažnyčios pastorius sprendimą globoti nelaimės ištiktas mergaites priėmė per dvi dienas. Paauglių tėvas, buvęs šeimos kaimynas, dėl priklausomybės nebegalėjo jomis pasirūpinti.

Valanda trumpesnis miegas: tai gresia infarktu

32| 

Pasukus laikrodį valanda į priekį, šį sekmadienį bus įvestas vasaros laikas. Taip stengiamasi ekonomiškai geriau išnaudoti šviesųjį paros metą. Tačiau iki spalio pabaigos galiojantis vasaros laikas džiugina ne visus Lietuvos gyventojus. Pasikeitęs paros ritmas gali sukelti stresą mėgstantiems vėliau atsikelti žmonėms, išprovokuoti daugiau infarktų, nelaimingų atsitikimų, net avarijų.

Savaitė pagal Skirmą Liepienę: Jaučiai dosniai dalins dovanas

2|3

Ką žvaigždės žada kitą savaitę? Astrologė Skirma Liepienė įspėjo, kad Avinai greitai pajus, kas gali eiti toliau, o kam ne pakeliui, Dvyniai turėtų pirmenybę skirti šeimai, Vėžiai pajus tikros draugystės vertę, Liūtams pravers pastabumas, Mergelėms – veržlumas, Šauliams – nuolaidumas, Vandeniams – šventas melas, galintis daug ką užglaistyti.

Užsiimti analiniu seksu dažniau pasiūloma valdingoms moterims

13

Jeigu jūsų dievinamasis širdies draugas pasiūlė išbandyti analinio sekso malonumus, neskubėkite bėgti į virtuvę gerti širdies lašų. Šitokį pasiūlymą pateikęs vyras nerodo savo nepagarbos, greičiau, priešingai – jis su didžiausiu pasitikėjimu jūsų atžvilgiu tai daro.

Naujienų srautas
2015-03-28 11:00

Palmira perspėjo: linksmybėms tinkamesnis sekmadienis

12

Šeštadienis sudėtingas: nuo 11 val. 39 min. kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių. Patartina neprarasti atidos, nepasiduoti azartui ir, svarbiausia, likti blaivia galva tiesiogine ir perkeltine prasme. Diena nėra gera pramogauti, švęsti, viešnagėms – derėtų vengti alkoholio. Bus didesnė ir apsinuodijimų tikimybė – būkite atidesni maisto kokybei. Naujiems valgiams ragauti, vizitui į naują restoraną netikęs laikas.


2015-03-28 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Šeštadienis sudėtingas – nuo 11 val. 39 min. kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių. Patartina neprarasti atidos, nepasiduoti azartui ir, svarbiausia, likti blaivia galva tiesiogine ir perkeltine prasme. Diena nėra gera pramogauti, švęsti, viešnagėms – derėtų vengti alkoholio. Bus didesnė ir apsinuodijimų tikimybė – būkite atidesni maisto kokybei. Naujiems valgiams ragauti, vizitui į naują restoraną netikęs laikas.


2015-03-27 13:20

Po 7 braziliško sekso pamokų – į palaimos viršukalnes

38

Šio rašinio atsiradimą įkvėpė vienos mano pažįstamos pasakojimas, pastaruoju metu gyvenančios Rio de Žaneire. Prieš trejus metus ji išskrido gyventi į karštąją Braziliją, žinomą nuostabiais paplūdimiais, ryškiaspalviais karnavalais ir kolonijine architektūra. Vieną vakarą mes nuotoliniu būdu kalbėjome apie vyrus, gyvenimą ir šiaip apie visokias kasdienines smulkmenas. Netikėtai pokalbis pasisuko apie intymius dalykus. Paaiškėjo, kad šioje srityje iš brazilų yra ko pasimokyti. Tačiau tam, kad patirtume sekso malonumus, nebūtina pirkti bilieto į Rio de Žaneirą. Pakanka apsiginkluoti kai kuriomis gudrybėmis ir praktiniais patarimais.


2015-03-27 13:20

Ieškome partnerio? Perstumdykime namie baldus!

10|3

Protinga, išsilavinusi, graži ir netekėjusi. Rasai – 35-eri, vienoje įmonėje eina personalo vadovės pareigas. Regis, jau ir su vaikučiais reikėtų paskubėti, o svajonių jaunikis horizonte vis nesirodė. Moteris iš paskutiniųjų vaidino, kad viskas jos gyvenime yra gerai, kol vieną dieną pratrūko ašaroti per patį vakarėlio įkarštį, vos spėjo išbėgti į virtuvę. Tačiau neilgai trukus Rasa rado asmeninę laimę. Ką darė Rasa, kad pakeistų savo gyvenimą, sužinosite paskaitę asmeninių pokyčių konsultantės Leonoros Blekaitytės knygos „Sielos aritmetika. Praktinis gidas teigiamų pokyčių link“ ištrauką.


2015-03-27 11:46

Alytiškė džiaugiasi svajonių darbu – tarp gėlių sukasi 28 metus

4|2

„Dvidešimt aštuoneri metai tarp gėlių“,- taip pasakojimą apie save pradėjo Alytaus Jotvingių turgavietėje gėlėmis prekiaujanti Virginija Karčiauskienė. Sukauptos žinios ir patirtis V. Karčiauskienei leidžia sėkmingai plėtoti veiklą. Moteris pasakoja, kad gėlininkystės verslą pasirinko atsitiktinai.


2015-03-27 11:45

Z.Kelmickaitė: nyksta tradicija kartu švęsti Velykas

31|2

Didžiausią pavasario šventę, Velykas, dideliame giminių būryje sutinka tik 15 proc. lietuvių. Beveik 80 proc. šalies gyventojų jas linkę praleisti mažame šeimos rate. Tai atskleidė visuomenės nuomonės ir tyrimų bendrovės „Vilmorus“ atliktas reprezentatyvus lietuvių tyrimas.


2015-03-27 11:44

Didžiakrūtė motina savo šešiems vaikams užtraukė gėdą

44

Obuolys per dieną, ir taip – pusantro mėnesio. Lėle Barbe vadinama amerikietė Lacey Wildd (46 m.) pasiryžusi bet kam, kad tik sulauktų daugiau dėmesio. Neseniai Majamyje savo figūrą pademonstravusi įspūdingo stoto blondinė pranešė, kad yra pasiruošusi dar vienai – 37 plastinei operacijai. „Noriu turėti patį nepaprasčiausią kūną pasaulyje“, – sakė į savo mėgstamiausią lėlę Barbę norinti būti panaši šešių vaikų motina.


2015-03-27 10:30

7 patarimai, ką ir kaip investuoti į santykius

Gyvenimas juda į priekį, laikas lekia, tačiau santykiai kartais lyg „įstringa“ ir nejuda nei pirmyn, nei atgal. Atrodo, jog išblėsus aistrai bei susidomėjimui, nebeliko vietos ir tokiam svarbiam jausmui, kaip – meilė. Ypatinga pažinties pradžia, puikiai praleistas laikas, o vėliau rutina ir meilės išnykimas? Jūsų scenarijus nebūtinai turi būti toks, jeigu įdėsite šiek tiek pastangų. Kai žemiau išvardinti punktai taps neatsiejama jūsų kasdienybės dalis – su laiku viskas pradės keistis į gerąją pusę, o šių patarimų taikymas praktikoje nebus toks sudėtingas.


2015-03-27 09:49

Gyvenimas su psichikos ligoniu: ar įmanoma neišprotėti

52

„Pirmą kartą susirgęs ir pasveikęs tikėjausi, kad patirtas košmaras nepasikartos, nors medikai ir užsiminė: „Tokios ligos linkusios kartotis“. Tuo niekaip netikėjau ir aš... Iki kito ligos epizodo. Ši liga atsėlina iš pasalų, rodos, iš pačios pasąmonės gelmių... Pakanka tik vieną kartą „perdeginti galvos saugiklius“ – pervargti, persitempti, išsibalansuoti, ir tie „saugikliai“ kur kas prasčiau tave saugo, daug greičiau „perdega“ kitą kartą.


2015-03-27 09:47

10 būdų intelektui ugdyti

3

Jeigu norite gilinti savo žinias, tobulėti, lavinti savo protą, intelektą ir džiaugtis tuo, jog esate išmintingas, visai nebūtina visas dienas praleisti bibliotekose. Nereikia pirkti brangiausių enciklopedijų ir mokslinės literatūros. Tereikia žinoti kai kuriuos būdus, kurie padės lavinti protą. Šie pratimai padės ne tik tapti įdomesniu pašnekovu, bet ir pakelti savo IQ lygį.


2015-03-27 09:47

Vyrai ir moterys neištikimybę supranta labai skirtingai

14

Vyrai ir moterys neištikimybę supranta nevienodai ir skirtingai ją išgyveną. Maždaug septyni iš dešimties vyrų teigia, kad seksualinė neištikimybė yra blogiausia. Moterys ją vertina kitaip: beveik šešios iš dešimties sako, kad emocinė neištikimybė yra sunkesnis nusikaltimas poros santykiams.


2015-03-27 09:42

Palmira įspėjo nepradėti naujų darbų

16

Skaniai pateiktų, tačiau neskanių pamokų metas, kai susiduriama su protingos pozos ir kvailo elgesio, nekompetentingumo deriniu (liaudyje apie tai sakoma – „tuščias puodas garsiai skamba“). Tad jei išvysite ryžtingai nusiteikusį asmenį, nutaisiusį išmintingą veidą, apeikite jį lanku. Verta pasisaugoti ir saldžiai burkuojančių – intrigantai šiandien bus linkę veikti pataikaudami.


2015-03-27 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, kovo 27 d.

Skaniai pateiktų, tačiau neskanių pamokų metas, kai susiduriama su protingos pozos ir kvailo elgesio, nekompetentingumo deriniu (liaudyje apie tai sakoma – „tuščias puodas garsiai skamba“). Tad jeigu išvysite ryžtingai nusiteikusį asmenį, nutaisiusį išmintingą veidą, apeikite jį lanku.


2015-03-26 18:09

Kaip verges ruošdavo meilės nakčiai: sultono haremo paslaptys

48

Kokios mintys dažniausiai kyla pagalvojus apie haremą? Gražios merginos, sėdinčios ant minkštų pagalvėlių ir geriančios arbatą, erdvios pirtys, kuriose galima patirti daugybę malonumų, kvepiančių eterinių aliejų šleifas, brangūs papuošalai, intrigos ir kova, kurioje šimtai meilės vergių atkakliai varžosi dėl valdovo dėmesio. Neabejotinai ta vieta prisodrinta žavesio, vilionių, moteriško seksualumo ir muskuso aromato.


2015-03-26 15:32

Tėvų bendravimas su vaikais: kasdien po 130 minučių

1

Tėvai jaučia stiprų emocinį ryšį su vaikais, bet ne visada randa jiems pakankamai laiko. Lietuvoje kas trečias tėvas apkabina savo ikimokyklinio amžiaus vaiką rečiau nei tris kartus per dieną. Tai rodo šiemet kovą atlikto tyrimo rezultatai.


2015-03-26 10:30

Operos solistė K.Zmailaitė stresą malšina neįprastu būdu

14|5

Operos solistė Kristina Zmailaitė rytais gurkšnodama kavą grožisi ant palangės loveliuose ir vazonuose sudygusiais bazilikų, surfinijų ir petunijų daigais. Jai niekada nenutiko taip, kad į žemę subertos sėklos nesudygtų, todėl prieš keletą metų patirta sodininkystės sėkmė paakino kiekvieną pavasarį pasitikti panašiai.


2015-03-26 10:30

Bušido čempionas R.Morkevičius neskuba vesti nėščios draugės

146|3|

asaulio bušido čempionas Remigijus Morkevičius (32 m.) įrodė esąs atkaklus ne tik ringe. Mylimą moterį Londone susiradęs sportininkas parviliojo ją į Lietuvą. Nors dabar pora gyvena kūdikio laukimu, R.Morkevičius ir Raimonda Orvydaitė (28 m.) kol kas neplanuoja susisaistyti santuokos saitais.


2015-03-26 10:08

Patyčias darbe sunkiai išgyvena tie, kurie nori būti pripažinti

1

Paprastai patyčių išraiška darbe būna gana subtili ir rafinuota, tačiau jos tikrai egzistuoja, sako Kauno technologijos universiteto psichologė Milda Perminienė. „Yra kelios patyčių formos. Visų pirma yra patyčios, nukreiptos į darbą. Tai – nepagrįsta kritika: nors jūs viską puikiausiai atlikote, vis tiek randama smulkmenų, suteikiančių galimybę kritikuoti, pažeminti, neįvertinti. [...] Antra forma, jau pagrindinė, yra į asmenį orientuotos patyčios arba priekabiavimas: viešinamas žmogaus asmeninis gyvenimas, jis apkalbamas, su juo nebendraujama“, – vardija ji.


2015-03-26 07:09

Astrologė Palmira: reiklumas ir kritiškumas nebus rezultatyvus

18

Keistokas laikas: lyg ir viskas apskaičiuota, numatyta, tačiau paskutinę akimirką atsiranda kliūčių, apribojimų, kurių iš tiesų neturėjo būti. Tik nepraraskite kantrybės, geros nuotaikos, tolerancijos: reiklumas, kritiškumas nebus rezultatyvūs. Bendraudami likite šilti, siekite nuoširdumo.


2015-03-26 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, kovo 26 d.

2

Keistokas laikas: lyg ir viskas apskaičiuota, numatyta, tačiau paskutinę akimirką atsiranda kliūčių, apribojimų, kurių iš tiesų neturėjo būti. Tik nepraraskite kantrybės, geros nuotaikos, tolerancijos. Bendraudami likite šilti, siekite nuoširdumo.