Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2015-03-30 17:18

Sutuoktinių porą šokiravo vaizdai Druskininkų pirtyse

406|2

Nė nežinau, ar apskritai reikėtų rašyti šia tema, tačiau manau, kad mes, lietuviai, šiuo metu esame ant kažkokios bedugnės krašto... Tikrai nesu iš tų išlepintų, turtingų moterų. Gyvenime mačiau visko: ir nepriteklių, ir džiaugsmo, ir skausmo, ir nežinojimo.. Tačiau visuomet tvirtai žinojau, kad orumas ir pagarba sau bei aplinkiniams yra didelė vertybė. Kas bebūtų ir kur bebūčiau.


2015-03-30 12:47

Kiekviename mūsų yra truputis Springfildo. Sutinku su šia mintim

1

Sveiki visi gerbiami skaitytojai. Visų pirma, turėčiau pasakyti kad niekad nerašiau straipsnio pobūdžio teksto, karts nuo karto savo „Facebook“ profilyje aprašau sudominusi filmą, knygą ir labai retai žaidimą, jei jis to yra vertas. Pastaruoju metu, skaitydamas Donato Baužio straipsnius, visgi pagalvoju, kad jam trūksta profesionalumo rašant savo nuomonę, kurioje aiškiai trūksta argumentų.


2015-03-30 09:24

Per atostogas su mylimuoju – geriausios draugės peilis į nugarą

142|2

Turiu tetą, kuri vis sakydavo: „Nepažindink jaunesnių draugių su savo pora... Pasigailėsi“. Visada numodavau ranka, esą teta nukalba. Nebūtinai juk moterys viena kitai jaučia konkurenciją, o dar tokią, kuri pagadintų santykius. Taip aš maniau. Bet teta buvo teisi...


2015-03-30 09:24

Kai kam šis darbas – pragaras, o Klaipėdos mero broliui – laimė

30|7

Žmonės daug ką prisimena, bet daug smulkmenų nueina užmarštin, nors vaizdai, matyti nuo pat gimimo, niekur nedingsta ir išlieka kažkur gyliai pasąmonėje. Pažįstu žmogų, kuris aiškiai prisimena kaip jį Tėvelis vežėsi iš gimdymo namų rogutėse, o jis, laižydamas nuo lūpų Mamytės pieno likučius, grožėjosi žvaigždėmis danguje.


2015-03-29 20:19

Atvažiavo į „Regitrą“ pasikeisti pažymėjimo, o išėjo apstulbęs

296|2

Gal kas susidūrėte su tokia problema kaip vairuotojo pažymėjimo keitimas? Vieną dieną apsižiūrėjau, kad baigiasi vairuotojo pažymėjimo galiojimo laikas. Nuvykau į „Regitrą“, o ten paėmė pažymėjimą ir naujo pažymėjimo liepė atvykti po 10 dienų. Likau apstulbęs, nes net namo grįžti negaliu, nes neturiu pažymėjimo, o kadangi neturiu pažymėjimo, tai ir vairuoti negaliu.


2015-03-29 13:40

Sėdžiu išmatų pilname bute. Nepatikėsite, koks čia detektyvas

24|2

Grįžtame su drauge po kelionės, įeiname į laiptinę ir visa laiptinė smirda taip, lyg kažkas joje būtų miręs. Atsirakiname savo buto duris, ir iš karto pasitinka aštrus fekalijų kvapas. Visos buto grindys plaukia juodu vandeniu, kurio kvapas apsvaigintų kiekvieną. Kriauklė, vonia tualetas, indaplovė iki viršaus pilni šios „gėrybės“.


2015-03-29 08:33

Abiturientė – atvirai: kaip bendramoksliai terorizuoja mokytojus

20|2

Daugelis žmonių, išgirdę apie mano svajonių studijas (noriu studijuoti lietuvių filologiją) pašaipiu tonu įgilia, kad turbūt ruošiuosi būti lietuvių kalbos mokytoja. Tokios pastabos veikia kaip šaltas dušas. Niekada nesvajojau būti mokytoja. Ne todėl, kad šis darbas būtų žemas, prastai apmokamas ar neprestižinis. Anaiptol. Ši kilni profesija, reikalaujanti pašaukimo, atsidavimo ir idėjos, yra tiesiog būtina valstybei. Tiesiog mokytojų darbo realybė yra pasibaisėtina.


2015-03-29 07:20

Elitinė meilužė už pinigus: „Tai – ne kiekvienai merginai“

269|2

Perskaičiau merginos pasakojimą apie turtingą smurtautoją, galiu tik įsivaizduoti, kaip nelengva iš to ištrūkti. Tačiau noriu papasakoti apie savo patirtį. Yra tarptautiniai portalai, padedantys merginoms rasti vyresnius turtingus vyrus tam tikro formato santykiams. Pagal susitarimą – nuo reguliarių susitikimų už dovanas iki visiško aprūpinimo už merginos kompaniją.


2015-03-27 19:35

Šiurpią praeitį Lietuvoje dzūkei padėjo pamiršti mylintis vyras

302|3

Mane paskatino parašyti straipsniai apie mišrias santuokas, kurių jūsų skyrelyje paskutiniu metu ypač padaugėjo. Iš tikrųjų – tai džiugina. Nes ir pati esu sukūrusi tokią santuoką. Iš karto sakau – mano istorija nėra išgalvota. Nuotraukos nepaimtos iš jokio interneto. Esu tikra lietuvė, nežinau, panaši ar nepanaši.


2015-03-27 17:43

Visą gyvenimą „ariau“ darbe ir namuose. Štai, ką turiu dabar

68|3

Dabar, kai aktyvusis gyvenimas jau praeityje, dažniau galvoju, ar taip gyvenau, ar neskriaudžiau savęs ir artimųjų. Kadangi anksti netekau tėvo, auklėjo mama. Nuolat mačiau, kad ji, jauna tapusi našle, paaukojo mums, vaikams, savo likusį gyvenimą. Gyveno vien dėl mūsų, siekė, kad vaikai įgytų išsilavinimą, pasiektų daugiau, nei buvo lemta jai.


Populiariausi per 24 val.