Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2014-08-22 16:45

Po butus Vilniuje klajojantis vyras suvokė skaudžią tiesą

27|2

Sugalvojau ir aš parašyti, kaip man sekėsi nuomotis kambarius pas šeimininkus. Pirmąkart tai įvyko prieš 9 metus, 2005-aisiais, kai sugalvojau atvažiuoti į Vilnių laimės ieškoti. Tada turėjau kišenėje vos 280 litų, išsinuomojau kambarį už 115 litų, ten gyvenau 6 metus.


2014-08-22 15:05

Istorijos mokytoją kausto baimė grįžti į mokyklą

223|2

Atostogos baigiasi, dar savaitė, ir turėsiu grįžti į darbą. Jau nuo rugpjūčio mėnesio vidurio negaliu nei ramiai miegoti, nei suktis virtuvėje, nei ilsėtis. Mintis, kad tuoj tuoj reikės grįžti į mokyklą, tiesiog nuodija paskutines atostogų dienas. Pradėjau gerti raminamuosius.


2014-08-21 15:36

Po trijų vaikinų akibrokštų mergina nusivylė visais vyrais

87|3

Gal atrodysiu banali, bet noriu pasidalinti savo patirtimi bei pastebėjimais apie vyriškąją lytį. Iš karto atsiprašau dalies vyrų, kurie nėra tokie, kaip mano aprašomi (tikiuosi, kad kažkur tokių yra). Taigi, pradėsiu nuo pradžių. Turėjau vaikiną, su kuriuo gražiai draugavome metus. Žinoma, negaliu sakyti, kad viskas buvo idealu, bet juk pas nei vieną porą idealių santykių nebūna. Būdavo visko – ir pasibarimų, ir akimirkų, kai atrodė jog didesnės meilės už mūsiškę nebūna.


2014-08-21 13:04

Moters įžeistas vyras: geriau guminė lėlė – ji tyli ir ramu

42|3

Perskaičiau Astos M. rašinėlį. Šaunuolė. Kam tau tie vyrai. Vaikigalį gali pasidaryti be problemų. Čia tavo reiklas. Nemylėti - irgi tavo reikalas. Ir apskritai visas tavo gyvenimas - tavo reiklas. Bet kam reikia visai Lietuvai skelbti savo, švelniai tariant, dešinėn, o gal kairėn krypstančius jausmus? Aišku, jeigu tai galima pavadinti jausmais.


2014-08-20 18:10

Vaizdas Palangos parduotuvėje pirkėjai priminė stichinę nelaimę

147|2

Žymieji Lietuvos pajūrio miestai klesti. Ypač atplaukus tokiems subtropiniams karščiams. Palangoje poilsiautojų labai daug. Jie lipa vieni kitiems ant galvų paplūdimyje, taip pat – vorele slinkdami J.Basanavičiaus gatve. Šias tiesas žinojau senai, net nesisvečiuodama Palangoje, tačiau nesitikėjau, jog atklydus čia pirmą kartą po gerų penkerių metų, atrasiu vietą, kurioje kurortinis klimatas pavirsta į audras bei uraganus ir kur žmonės sėja paniką.


2014-08-20 18:10

Apsigyvenusi bendrabutyje uoli studentė neįtarė, kuo tai baigsis

231|3

Susirūpinusi perskaičiau straipsnį apie studentę, kuri gyveno Vilniuje pas šeimininkę. Jos patarimas buvo, kad kartais geriau gyventi barake. Todėl nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi apie tokį „studentavimą“.


2014-08-20 11:20

Vilnietis savaitgalį išėjo be žmonos į kiną ir labai pasigailėjo

105|2

Kai kuriuos dalykus galima, bet nerekomenduojama daryti vienam, t.y. be žmonos. O žmonom ta proga moralas: nepalikite savo vyrų vienų ilgiau nei pusdienį. Jie gali žūti. Taigi, išsiruošiau į kiną. Filmas vyriškas, galvoju, nueisiu vienas be didesnio nuostolio savo moteriškei. Juoba ir proga pasitaikė gera: manosios išgarmėjo į Vakarus. Na, kol kas tik į Žemaitieją.


2014-08-19 15:45

Restorano Kaune padavėja po darbo jautė gėdą ir slėpdavo mėlynes

65|2

Užsieniečiai man visuomet būdavo egzotika, norėdavau su jais pabendrauti, susipažinti, suprasti kultūrą, buvau labai tolerantiška jų atžvilgiu ir stengiausi nebūti stereotipiška ar rasistiška, bet viskas pasikeitė, kai teko padirbėti viename Kauno restorane (pavadinimas redakcijai žinomas) padavėja, kur dirbo ir kinai virėjai.


2014-08-18 10:59

Santuoka su turtingu vyru išsklaidė moters iliuzijas apie laimę

330|2

Ilgai galvojau, ar ryžtis jums parašyti, ir vis dėlto nusprendžiau pamėginti. Ši skiltis — vienintelis būdas man atvirai papasakoti apie savo gyvenimą, ir tikiuosi, kad tai padarius man bent kiek palengvės. Vardą išgalvojau, be to, žinau, kad mano vyras šito tikrai neperskaitys, jis per daug užimtas. O ir domisi tik politikos naujienomis. Be to, turtingų vyrų žmonų yra daug — ši istorija galėtų būti bet kurios iš jų.


2014-08-16 10:00

Anykščių gyventojai norėtų atsisakyti savo miesto policijos

21|5

Prieš metus „Bendraukime“ teko skaityti apie netvarką mūsų Anykščių miesto keliuose. Tada galvojau, kad policija, nepaisant „sauso“ ir gėdingai melagingo atsakymo, kad „viskas mieste gerai“ atsakymo, patyliukais susiims ir pradės dirbti kaip privalo. Deja, po metų padėtis dar prastesnė.


Populiariausi per 24 val.