Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2015-05-28 20:14

Auksinė A. Orlausko idėja – ko reikia, kad laimėtume Euroviziją

34|4

Kaip parodė lietuvių dalyvavimo Eurovizijos konkurse patirtis, ten ne dainuoti reikia. „Lt United“ skanduotė užėmė aukščiausią 6 vietą ir sužavėjo visą Europą. Beveik. Pritrūko labai nedaug. Gal bendro bučinuko, gal nuogo torso, gal dar kažko.


2015-05-28 16:54

Paskutinio skambučio šventėje papiktino abiturienčių apranga

517|2

Savąją paskutinio skambučio šventę prisimenu vis dar su nostalgija ir grauduliu. Rodos, visai neseniai iš mokyklos išplazdėjau aš, o šiemet jau teko dalyvauti renginyje, išlydint sūnų. Šventės organizavimui ir tam, kaip buvo išlydėti abiturientai, neturiu nė menkiausio priekaišto. Renginys buvo jautrus, gražus ir išties prasmingas. Vaikinai visi lyg vienas – pasitempę, su kostiumais.


2015-05-28 16:54

Vilkiko vairuotojas apgavo prostitutę ir liko tuo patenkintas

99|2

Kuo skiriasi vilkikų šaldytuvai „Thermo King“ nuo „Carrier“ savo techniniais duomenimis ir kaina, ne mano reikalas. Tai reikalas tų, kas juos perka. Daug metų važinėju, tai trumpai pasakysiu vairuotojo nuomonę. „Thermo King'as“, tai tikras „King'as“. Prišaldė, kiek priklauso, ir dirba vienodai, vienodomis apsukomis, nesiblaško. Tai kaip raminanti lopšinė ne tik už pusmetrio miegančiam vairuotojui, bet ir netrikdo netoliese esančių kitų vairo brolių.


2015-05-28 09:14

Žiūrovė: P. Gagarina norėjo nutiesti tiltą, bet mes jį sugriovėm

415|4| 

Šių metų 60-osios Eurovizijos misija buvo tiesti tiltus. Tiltus tarp skirtingų kultūrų, kitaip mąstančių ir jaučiančių žmonių. Tiltus tarp skirtingų pasaulių, nors tie pasauliai po viena ir ta pačia saule, po tuo pačiu dangumi.


2015-05-27 20:35

Artėjant išsiskyrimui, dvyliktoko mama parašė jautrų laišką

12|2

Neišvengiamai greitai įvyko tai, kas turėjo įvykti – jau antrasis mano sūnus baigia 12 klasę. Jaučiu, kad protingiausia būtų savo mintis suguldyti baltame popieriaus lape, nes valdoma jaudulio daug ko galiu ir nepasakyti. Gyvenime teko išlaikyti daugybę išlikimo arba „būti ar nebūti“ egzaminų, tačiau paprastai viskas savaime susidėliodavo į savo lentynas. Be išbandymų likimas kartais imdavo ir apdovanodavo.


2015-05-26 12:17

Egzotiška kelionė lietuvių gėjų porai baigėsi karčiomis ašaromis

540|2

Manote, taip nebūna? Būna! Papasakosiu savo istoriją, kuri prasidėjo dar gruodžio mėnesį, bet iki šiol nesibaigė. Nežinau, ar teisingai darau, kad tai viešinu, bet manau, kad turėtumėte žinoti. Kas aš? Aš 28 metų tikrai simpatiškas vaikinas, gėjus, gyvenantis Vilniuje, kuris bandė susirasti antrą pusę. Taip, bandė, nes po šios istorijos nemanau, kad dar kada gyvenime leisiuos į rimtus santykius.


2015-05-26 11:32

Pareigūnas prašė greitojo kredito, bet tokio atsakymo nesitikėjo

70|2

Prieš keletą dienų netikėtai sugedus automobiliui, paaiškėjo, kad jo remontas kainuos daugiau, nei aš, sąžiningai dirbantis ir gyvenantis nuo algos iki algos pareigūnas, turėjau sukaupęs juodai dienai. Pritrūko nei daug, nei mažai – apie 100 eurų, kurių reikėjo iš karto kitos dienos rytui.


2015-05-26 10:06

Žiūriu į žinomą režisierių, o prieš akis – ta bjauri naktis

160|2

Jaunų merginų ir moterų žavėjimasis bohema – bereikalingas. Dažnai tie, kuriais žavimės kaip kūrėjais, yra tiesiog patinai. Istorijoje neminėsiu tikrojo veikėjo vardo – nors viskas įvyko prieš keletą metų, dabar jis jau gana žinomas. Tiesiog kartais geriau mokytis iš svetimų, t.y. mano klaidų, negu pačiam jas kartoti.


2015-05-26 10:06

Kartodrome Kaune šeima išpūtė akis: „O kur saugumas?“

13

Rašau norėdamas pasidalinti nemalonia patirtimi, kalbant apie savaitgalio-laisvalaikio pramogas Kaune – Drobės g. esančiame kartodrome „Kartlandas“. Kaip jie patys reklamuojasi – aukščiausioje vietoje Kaune. Reklama puiki, kur tik nepasisuksi – vis kažkas apie juos.


2015-05-25 14:03

Man labai gėda dėl Lietuvos pasirodymo „Eurovizijoje“

1091|4| 

Man labai gėda, kad Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ taip pigiai parsidavė šiai homoseksualumo skatinimo bangai, taip siekdami daugiau balsų. Esu patriotas, priklausau Lietuvos Šaulių sąjungai, myliu Lietuvą, lietuvių tautą, jos didingą istoriją ir tokie išpuoliai prieš mūsų tradicijas mane mažų mažiausiai siutina.


Populiariausi per 24 val.