Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopai
2015-04-26 16:19

Ar tinkate vienas kitam? Apskaičiuokite pagal gimimo datą!

11

Norite sužinoti, ar tinkate vienas kitam? Apskaičiuoti suderinamumo skaičių – vienas iš būdų tai padaryti. Nepaisant to, jog kiekvienas žmogus yra individualus, skaičiai gali padėti atskleisti apie žmogų tai, ko dar nežinojote. Kad galėtumėte apskaičiuoti, ar tinkate vienas kitam, turite žinoti konkrečią savo partnerio gimimo datą. Dabar paaiškinsime, kaip turėtumėte apskaičiuoti suderinamumą.


2015-04-26 14:40

Astrologė S. Liepenė pataria jau planuoti vasaros atostogas

3|3

Norite keisti pasaulį? Tada kelkitės nuo sofos ir pirmyn! Taip pataria astrologė Skirma Liepienė gimusiems po Dvynių ženklu. Nedramatizuoti įvykių, kurie jau buvo ir kur jau nieko negalima pakeisti, o rūpintis ateitimi, planuoti ne tik darbus, bet ir vasaros atostogas astrologė siūlo ir Liūtams. Ką jums žada dangaus ženklai ateinančią savaitę?


2015-04-25 16:05

Astrologė Palmira: aktyvi diena – tiks imtis ryžtingų veiksmų

32

Įtemptas metas, tačiau pasistenkite į situaciją pažvelgti kitaip ir išvysite, kad viskas truputį kitaip, gal net atvirkščiai ir geriau, nei manėte. Tai aktyvi diena – tiks imtis ryžtingų veiksmų, kovoti už savo reikalą, principus, ginti šeimą, namus. Naudinga atkaklaus kovotojo pozicija – abejojantiems, bijantiems rizikuoti verta slėptis.


2015-04-25 13:23

Palmira sako, kad verta prašyti pagalbos, paramos, užtarimo

13

Savaitgalis netolygus: šeštadienis daug kuo palanki diena, o sekmadienio antra pusė – painiavos metas. Tad reikalus tvarkykite, reikalingų daiktų pirkite, svarbių darbų imkitės šeštadienį. Ši diena puiki ir dalykiniam bendravimui, ir susitikimams su draugais, giminaičiams lankyti. Šeštadienį ir netinka atsakyti, jei į jus bus kreiptasi pagalbos. Tai puiki diena įteikti dovaną. Pobūvius gerai rengti tik šeštadienį.


2015-04-25 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

7

Savaitgalis netolygus: šeštadienis daug kuo palanki diena, o sekmadienio antra pusė – painiavos metas. Tad reikalus tvarkykite, reikalingų daiktų pirkite, svarbių darbų imkitės šeštadienį.


2015-04-24 10:46

Palmira įžvelgia tinkamą metą ieškoti didesnio atlyginimo

23

Šiandien būtina vykdyti savo pareigas, taip pat paklusti kitiems, nusileisti, taikytis. Palanku užsiimti konkrečiais, žemiškais reikalais. Spręskite socialines, finansines problemas. Geras laikas ilgalaikiams sandoriams (patartina tvirtinti tik tuos verslo susitarimus, iš kurių nesitikite greitos naudos).


2015-04-24 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, balandžio 24 d.

12

Šiandien būtina vykdyti savo pareigas, taip pat paklusti kitiems, nusileisti, taikytis.


2015-04-23 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, balandžio 23 d.

18

Įtemptas metas, tačiau pasistenkite į situaciją pažvelgti kitaip ir išvysite, kad viskas truputį kitaip, gal net atvirkščiai ir geriau, nei manėte. Tai aktyvi diena – tiks imtis ryžtingų veiksmų, kovoti už savo reikalą, principus, ginti šeimą, namus. Naudinga atkaklaus kovotojo pozicija – abejojantiems, bijantiems rizikuoti verta slėptis.


2015-04-22 06:12

Palmira įspėjo: teks griebtis plano X

34

Keistas laikas: iš pažiūros lyg ir viskas gražu, sklandu, tačiau taip tik atrodys... Kai tik mėginsite ko nors konkrečiai imtis, paaiškės, kad nevykdomos numatytos sąlygos – kas nors ko nors neduoda, dingę tai, kas buvo žadėta.


2015-04-22 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, balandžio 22 d.

16

Keistas laikas: iš pažiūros lyg ir viskas gražu, sklandu, bet taip tik atrodys. Kai tik bandysite ko nors konkrečiai imtis, paaiškės, jog nevykdomos numatytos sąlygos – kas nors ko nors neduoda, dingę tai, kas buvo žadėta. Tad nevertėtų niekuo pasikliauti – situacija gali netikėtai pasikeisti ir teks griebtis atsarginio plano X. Tiesa, jeigu tokį iš tikrųjų turite ir esate pasiruošę blogiausiam atvejui, nieko ypatinga nenutiks.


2015-04-21 13:09

Astrologės Skirmos Liepienės prognozės balandžio 21–27 dienoms

32|2

Avinas (03 21–04 19) Sakoma, kad jūs – veiksmo žmogus: pirmiausia padarote, o tik paskui galvojate apie padarinius. Kartais dėl skubotumo, nenorėjimo pažvelgti, kas iš to išeis, pakliūvate į keistas ir ne itin malonias situacijas. Tačiau dabar viskas paprasta: užkliuvote – atsikėlėte. Ir niekas nedrįs nei kritikuoti, nei patarinėti. Net namie. O kad pajustumėte gyvenimo pilnatvę, jums dabar reikia su prabanga ir komfortu susijusios aplinkos.


2015-04-21 09:37

Palmiros priminimas: saugotis vagysčių ir apgaulių

32

Vis dar sudėtingas metas, kai neaišku, iš kur atsiranda kliūčių, stringa gerai suplanuoti dalykai, nepaisoma autoritetų nuomonės, sukauptos patirties, įstatymų. Diena bus nervinga, tad bendraujant būtinas diplomatiškumas. Nesivelkite į ginčus, didesnę pagarbą pašnekovui reikškite. Taip pat bus svarbu neprarasti realybės jausmo, kad norimų dalykų nepalaikytumėte tikrove.


2015-04-21 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, balandžio 21 d.

26

Vis dar sudėtingas metas, kai neaišku, iš kur atsiranda kliūčių, stringa gerai suplanuoti dalykai, nepaisoma autoritetų nuomonės, sukauptos patirties, įstatymų.


2015-04-20 17:18

Zodiako poros, kurioms geriau nebūti kartu

112

Astrologai teigia, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai netinka vieni kitiems, tad jiems geriau nebūti kartu. Kokie Zodiako ženklai nedera tarpusavyje? Apie tai rašo cosmo.ru Vandenis ir Žuvys Vandenio ženklo žmonės niekada nestokoja idėjų ir nuolat siekia naujų tikslų. Vandenis moka prisiderinti ir prisitaikyti prie žmogaus, jei jiedu užsiima ta pačia veikla. Be to, šio ženklo atstovai turi nusibrėžę tikslią, aiškią ir tvirtą gyvenimišką poziciją. Jie optimistiški, pasitiki savimi ir trykšta gyvenimo džiaugsmu.


2015-04-20 06:00

Astrologė Palmira: „Šiandien saugokitės demagogų“

48

Pirmadienis netinkamas naujų darbų pradžiai, nepalankus kelionėms, svarbiems susitikimams, dirbti su informacija, dokumentais, rašyti, skaičiuoti. Ne laikas žadėti, įsipareigoti, ypač jei būsite spaudžiami. Tai netikęs metas bendrauti su įtakingais asmenimis ar užsieniečiais. Netiks pasirašyti ir sandorių, kitokių su veikla susijusių dokumentų.


Populiariausi per 24 val.