Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopai
2014-09-18 05:39

Palmira patarė nesusilaikyti nuo gražių ir vertingų pirkinių

10

Sėkmingas laikas tęsiasi – būsite veiklūs, sumanūs, tik dažniau nusišypsokite, dažniau ką nors malonaus pasakykite artimiesiems, bendradarbiams (tai padės išvengti nereikalingų ginčų, kitokių nesusipratimų). Tai geras metas įvertinti senus laimėjimus, atsigręžti į praeitį ir užsiimti pertvarkymais. Palanku spręsti teisinius klausimus, pradėti bylinėtis.


2014-09-18 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, rugsėjo 18 d.

6

Sėkmingas laikas tęsiasi – būsite veiklūs, sumanūs, tik dažniau nusišypsokite, dažniau ką nors malonaus pasakykite artimiesiems, bendradarbiams. Tai geras metas įvertinti senus laimėjimus, atsigręžti į praeitį ir užsiimti pertvarkymais. Palanku spręsti teisinius klausimus. Tiesa, būtina atida tvarkant dokumentus, ką nors pasirašinėjant – galite nepastebėti svarbios detalės ir vėliau dėl to turėsite rūpesčių.


2014-09-17 09:48

Palmira sako: būkite dosnūs ir negailėkite investuoti

32

Darbščiųjų, nuosekliųjų sėkmės metas – tai, ko ilgai siekėte, už ką kovojote, dėl ko triūsėte, šiomis dienomis gali tapti jūsų. Sėkmė nusišypsos ir tiems, kuriuos ilgą laiką persekiojo nemalonumai, tačiau jie buvo kantrūs optimistai. Pasistenkite šiandien, rytoj kuo daugiau nuveikti. Tai puiki proga susitikti su jums svarbiais žmonėmis, tartis, derėtis, prašyti.


2014-09-17 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, rugsėjo 17 d.

2

Puiki diena – su tam tikromis išlygomis viena geriausių rugsėjo mėnesį. Dažniau nusišypsokite, nenuobodžiaukite – užsiimkite įdomiais darbais, gal net kūryba. Tiesa, diena nepalanki pramogoms ar romantiškiems pasimatymams. Tiks apgalvoti būsimus veiksmus, kurti, aptarinėti planus, projektus. Bus palanku imtis ko nors nauja, pradėti naujus darbus, pasirašyti darbo sutartį ar pereiti į kitą darbovietę, tiks tvirtinti įvairius sandorius. Gera proga tikrintis sveikatą ar pradėti gydymo kursą.


2014-09-16 17:41

Astrologės S.Liepienės prognozės rugsėjo 16–22 dienoms

8|2

Avinas (03 21–04 19) Ne veltui sakoma: meilė akla. Jums reikia vedlio. Įsimylėję ir praradę laiko nuovoką labai daug nenuveiksite. Todėl atskirkite savo jausmus, svajones nuo realybės ir dirbkite. Juo labiau kad šiuo metu yra labai daug darbų, kuriuos reikia pabaigti, apibendrinti ir pateikti. Nuo to priklausys ne tik jūsų reputacija, bet ir pajamos. Tų, kurie negalės susitvarkyti su emocijomis, laukia nemalonios sankcijos darbe.


2014-09-16 06:39

Avinams pasaulis bylos apie jų šaunumą, žada Palmira

12

Darbščiųjų, nuosekliųjų sėkmės metas – tai, ko ilgai siekėte, už ką kovojote, dėl ko triūsėte, šiomis dienomis gali tapti jūsų. Sėkmė nusišypsos ir tiems, kuriuos ilgą laiką persekiojo nemalonumai, tačiau jie buvo kantrūs optimistai.


2014-09-16 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, rugsėjo 16 d.

6

Darbščiųjų, nuosekliųjų sėkmės metas. Sėkmė nusišypsos ir tiems, kuriuos ilgą laiką persekiojo nemalonumai, bet jie buvo kantrūs optimistai.


2014-09-15 06:23

Palmira pranešė, kad prasidėjo puikus laikas viskam

32

Baigėsi apribojimų ir nesėkmių metas, prasidėjęs rugpjūčio pabaigoje, tad darbo savaitė prasideda iš tiesų puikiu laiku, kuris truks iki mėnesio pabaigos. Pirmadienis, rugsėjo 15-oji,tinkama bendrauti, įvairiems susitikimams, kelionėms, pažintims užmegzti. Dalinkitės patirtimi, tarkitės, mokykitės.


2014-09-14 12:06

Astrologės S.Liepienės prognozės rugsėjo 13–19 dienoms

10|2

Kadangi vis dar tęsiasi Mergelės ženklo era, šio Zodiako ženklo atstovams - puikus metas gauti ne tik materialių dovanų, bet ir likimo dovanėlių. O ką S.Liepienė žada kitiems Zodiako ženklams? MERGELĖ (08 24–09 23) Ritmas. Iliuzijos išsisklaido, užklumpa realybė. Jūs viską suprantate ir žinote.


2014-09-13 12:15

Astrologė Palmira: šis savaitgalis - meilės ir aistrų metas

18

Daugiau nei kelias savaites trukusi įtampa slūgsta, ir vėl puikus metas! Tiesa, šeštadienį to dar nepajusite – tai bus keista, nervinga diena, kai viskas išeina kiek kitaip, gal net ir atvirkščiai: savotiškas stebuklų laikas, kai nutinka kai kas neįtikėtina, kai neveikia įprasti logikos dėsniai. Kūrybingiems asmenims, mąstantiems nestandartiškai, avantiūristams ir šiaip charizmatiškoms personoms, kurioms perdozuota genialumo, – pats smagumėlis, jiems tiks eksperimentuoti. Tačiau tikintiems visuotiniu traukos dėsniu galimos staigmenos – jiems nepatartina imtis dalykų, kurių neišmano, kurių niekada nedarė.


2014-09-13 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

6

Daugiau nei kelias savaites trukusi įtampa slūgsta, ir vėl puikus metas! Tiesa, šeštadienį to dar nepajusite – tai bus keista, nervinga diena, kai viskas išeina kiek kitaip. Mąstantiems nestandartiškai, avantiūristams – smagumėlis. Kitaip kalbant, šeštadienis ne itin prognozuojamas, jo griežtai neplanuokite. Šeštadienį netinka pirkti kompiuterių, telefonų, automobilių, technikos.


2014-09-12 10:27

Palmira prognozuoja: šiandien sužinosite, kas varžo jūsų laisvę

20

Šis laikas provokuos imtis permainų, naujovių, bet jos nebūtinai pasiteisins, tad venkite entuziazmo, radikalių permainų tiek asmeniniame gyvenime, tiek veikloje, nepatikrinę nepasirašykite dokumentų, o svarbiausia – neskubėkite mokėti.


2014-09-12 09:02

Rytų horoskopas: kitą savaitę mylimieji nepasitikės Skorpionais

2

Žuvims kitą savaitę nerimą kels finansinė sfera. Vėžiai darbus pradės dviguba jėga ir pasieks gerų rezultatų. Jaučių darbe gali laukti permainos. O ką žvaigždės žada jums?


2014-09-12 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, rugsėjo 12 d.

6

Gana keista diena, kai nereikia skubėti daryti išvadų, juolab apsispręsti, įsipareigoti – ne viskas bus taip vienareikšmiška ir paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šis laikas provokuos imtis permainų, naujovių, bet jos nebūtinai pasiteisins, tad venkite entuziazmo, radikalių permainų (tiek asmeniniame gyvenime, tiek veikloje), nepatikrinę nepasirašinėkite dokumentų, o svarbiausia – neskubėkite mokėti.


2014-09-11 12:33

Palmira: būkite atidesni dirbdami su pinigais bei dokumentais

14

Smagesnė diena nei vakar, tačiau geriau atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo, nesiimti svarbių reikalų ir atsakingų darbų. Tiesa, bus galima išsiaiškinti ankstesnę painiavą, tiks tvarkyti įstrigusius reikalus. Diena netinkama sandoriams, atsakingiems susitikimams, susitarimams ir verslo planams kurti – juos bus sunku įgyvendinti. Būtinas ir didesnis atidumas dirbant su pinigais bei dokumentais – šios dienos klaidos gali pridaryti nuostolių ir kitokių nemalonumų. Pasistenkite nesiginčyti su vadovybe, taip pat biurokratais, įvairiais pareigūnais – patirsite nuostolių.


Populiariausi per 24 val.