Horoskopai
2016-02-06 21:19

Palmira: po smagaus šeštadienio prasidės itin kritinis laikas

19

Gana skirtingos savaitgalio dienos: šeštadienis – puikus bendravimui, šventimui, pramogavimui, romantiškiems pasimatymams, žadantis netikėtas, džiugias pažintis, ir pavojingas bei konfliktinis sekmadienis. Nors šeštadienis bus smagus bičiuliškiems susibūrimams, susitikimams su bendraminčiais, tačiau nepraraskite saiko pramogaudami.


2016-02-06 00:02

Palmiros horoskopas savaitgaliui, vasario 6-7 d.

11

Gana skirtingos savaitgalio dienos: šeštadienis – puikus bendravimui, šventimui, pramogavimui, romantiškiems pasimatymams, žadantis netikėtas, džiugias pažintis, ir pavojingas bei konfliktinis sekmadienis. Nors šeštadienis bus smagus bičiuliškiems susibūrimams, susitikimams su bendraminčiais, tačiau nepraraskite saiko pramogaudami.


2016-02-05 13:09

Palmira: diena žada pasipriešinimą, ruoškitės kompromisams

20

Intriguojantis metas, žadantis netikėtumų, skatinantis vidaus permainas, laisvės atgavimą. Šiandien gali nutikti tai, ko tikrai nelaukėte. Tiks imtis anksčiau nepavykusių, atidėtų darbų, palanku ir mėginti ką nors perdaryti.


2016-02-05 00:02

Palmiros horoskopas penktadieniui, vasario 5 d.

18

Intriguojantis metas, žadantis netikėtumų, skatinantis vidaus permainas, laisvės atgavimą. Šiandien gali nutikti tai, ko tikrai nelaukėte. Tiks imtis anksčiau nepavykusių, atidėtų darbų, palanku ir mėginti ką nors perdaryti.


2016-02-04 15:37

Astrologė Palmira: šiandien aiškės svarbiausi, esminiai tikslai

18

Po sudėtingos savaitės pradžios – nedidelio atokvėpio laikas, kai atsiranda galimybių kai ką sutvarkyti, išspręsti. Tiesa, diena nėra tinkama iš esmės ką nors keisti ar imtis naujų darbų, bet gerai analizuoti nuveiktus darbus, ieškoti klaidų, jas taisyti. Šios dienos pastangos padės įtvirtinti ankstesnius laimėjimus, suteiks stabilumo. Tai bus didelių pastangų, energijos koncentravimo, žmonių susitelkimo, kolektyvinės veiklos metas, tad ieškokite pagalbininkų, bendraminčių, sąjungininkų.


2016-02-04 12:24

Pasimatymų horoskopas: pagal ką rinktis sau partnerį?

18

Prieš Šv. Valentino dieną visi vienišiai tiesiogiai ar netiesiogiai susiduria su spaudimu surasti savo antrąją pusę. Štai įžvalgos, kaip susitikinėja ir antras puses renkasi įvairūs zodiako ženklai.


2016-02-04 00:03

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, vasario 4 d.

12

Po sudėtingos savaitės pradžios – nedidelio atokvėpio laikas, kai atsiranda galimybių kai ką sutvarkyti, išspręsti. Tiesa, diena nėra tinkama iš esmės ką nors keisti ar imtis naujų darbų, bet gerai analizuoti nuveiktus darbus, ieškoti klaidų, jas taisyti.


2016-02-03 13:43

Palmira: šiandien tikėtinos klaidos ir dvilypės situacijos

16

Nebus lengva susikalbėti, teisingai kitą suprasti, priimti racionalius sprendimus, nors šiandien svarbu būtent taip elgtis. Iki pat 17 val. 40 min. tęsis vakarykštis painiavos, apgaulių, nesusipratimų laikas. Tad nieko nevertinkite, nepriimkite atsakingų sprendimų, juolab ant nieko nepykite, nieko nebauskite, apskritai venkite konfliktuoti. Niekam nieko nežadėkite, už nieką nelaiduokite.


2016-02-03 09:13

Astrologė S.Liepienė: pirmoji vasario savaitė pažers staigmenų

8|3

Prasidėjęs vasaris žada ne tik permainingus paskutinio žiemos mėnesio orus, bet ir itin kontraversiškas astrologines prognozes. Vieniems pirmoji vasario savaitė pažers malonių staigmenų, kitus įbaugins. Sukluskite ir įsiklausykite į astrologės S.Liepienės prognozes vasario 2-8 dienoms.


2016-02-03 00:05

Palmiros horoskopas trečiadieniui, vasario 3 d.

8

Nebus lengva susikalbėti, teisingai kitą suprasti, priimti racionalius sprendimus, nors šiandien svarbu būtent taip elgtis. Iki pat 17 val. 40 min. tęsis vakarykštis painiavos, apgaulių, nesusipratimų laikas.


2016-02-02 14:47

Astrologė Palmira perspėja atsargiau vertinti gautą informaciją

12

Sunkoka diena, ypač po 11 val. Problemos kol kas nesispręs, o jei mėginsite ką nors aiškinti, kovoti, gali ir dar labiau susipainioti. Jei turite keblumų, ne laikas juos spręsti: atidėkite tai ketvirtadieniui. Šiandien geriau mažiau bendrauti (jei bendrausite – pagarba būtina, įžeidinėti venkite), neužmegzti naujų pažinčių.


2016-02-02 00:02

Palmiros horoskopas antradieniui, vasario 2 d.

8

Sunkoka diena, ypač po 1 val. Problemos kol kas nesispręs, o jei mėginsite ką nors aiškinti, kovoti, gali ir dar labiau susipainioti. Jei turite keblumų, ne laikas juos spręsti: atidėkite tai ketvirtadieniui. Šiandien geriau mažiau bendrauti (jei bendrausite – pagarba būtina, įžeidinėti venkite), neužmegzti naujų pažinčių.


2016-02-01 17:13

Ramunės horoskopas vasariui: 29-dienas turintis mėnuo bus įdomus

6

Prasideda antrasis metų mėnuo. Kuo jis nustebins? Kokių permainų atneš? Astrologė Ramunė įsitikinusi, kad vasaris, nors ir ne pats lengviausias, tačiau žada būti įdomus ir nenuspėjamas. Visai tikėtina – juk šis vasaris turi 29 dienas.


2016-02-01 15:17

Palmira įspėja: sudėtingas metas, kai galima labai apsigauti

10

Nepalanki diena, gali stigti jėgų ar bent jau pasitikėjimo savimi, tiesiog optimizmo. Nieko svarbaus nesiimkite, niekur nepersistenkite. Naujų darbų irgi nepradėkite ir venkite įsipareigoti: tai sudėtingas laikas, kai galima labai apsigauti, norimus dalykus palaikant esamais.


2016-02-01 00:05

Palmiros horoskopas pirmadieniui, vasario 1 d.

4

Nepalanki diena, gali stigti jėgų ar bent jau pasitikėjimo savimi, tiesiog optimizmo. Nieko svarbaus nesiimkite, niekur nepersistenkite. Naujų darbų irgi nepradėkite ir venkite įsipareigoti: tai sudėtingas laikas, kai galima labai apsigauti, norimus dalykus palaikant esamais. Ne laikas kompromisams, juolab kad sąžinė šiandien nebus budri – nepajusite, kad jau peržengiate leistinas ribas. Ir nepataikaukite nei sau, nei kitiems, nemėginkite ko nors paveikti brangia dovana ar daug žadančiu jausmingumu. Bus svarbu nepainioti meilės žaidimų su dalykiniais reikalais.


Populiariausi per 24 val.