Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopai
2015-03-30 10:11

Palmiros intuicija: diena palanki moterims ir įsimylėjėliams

13

Puikus laikas reikalams tvarkyti – šiandien verta susitelkti į svarbius uždavinius. Tai gera proga imtis sunkių ir atsakingų darbų. Diena palanki kūrybai, taip pat kolektyvinei veiklai. Verta spręsti darbo, socialines problemas, tvarkyti piniginius, turto, draudimo, paskolų reikalus. Tiks kreiptis į šefą ar į valdininkus, į visuomenines organizacijas su prašymais ir pasiūlymais. Geras metas įsipareigojimams prisiimti ir įvairiems susitarimams, svarbiems dokumentams tvirtinti, ypač susijusiems su partneriškais santykiais, plėtra.


2015-03-28 22:14

Savaitė pagal Skirmą Liepienę: Jaučiai dosniai dalins dovanas

2|3

Ką žvaigždės žada kitą savaitę? Astrologė Skirma Liepienė įspėjo, kad Avinai greitai pajus, kas gali eiti toliau, o kam ne pakeliui, Dvyniai turėtų pirmenybę skirti šeimai, Vėžiai pajus tikros draugystės vertę, Liūtams pravers pastabumas, Mergelėms – veržlumas, Šauliams – nuolaidumas, Vandeniams – šventas melas, galintis daug ką užglaistyti.


2015-03-28 11:00

Palmira perspėjo: linksmybėms tinkamesnis sekmadienis

12

Šeštadienis sudėtingas: nuo 11 val. 39 min. kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių. Patartina neprarasti atidos, nepasiduoti azartui ir, svarbiausia, likti blaivia galva tiesiogine ir perkeltine prasme. Diena nėra gera pramogauti, švęsti, viešnagėms – derėtų vengti alkoholio. Bus didesnė ir apsinuodijimų tikimybė – būkite atidesni maisto kokybei. Naujiems valgiams ragauti, vizitui į naują restoraną netikęs laikas.


2015-03-28 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Šeštadienis sudėtingas – nuo 11 val. 39 min. kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių. Patartina neprarasti atidos, nepasiduoti azartui ir, svarbiausia, likti blaivia galva tiesiogine ir perkeltine prasme. Diena nėra gera pramogauti, švęsti, viešnagėms – derėtų vengti alkoholio. Bus didesnė ir apsinuodijimų tikimybė – būkite atidesni maisto kokybei. Naujiems valgiams ragauti, vizitui į naują restoraną netikęs laikas.


2015-03-27 09:42

Palmira įspėjo nepradėti naujų darbų

16

Skaniai pateiktų, tačiau neskanių pamokų metas, kai susiduriama su protingos pozos ir kvailo elgesio, nekompetentingumo deriniu (liaudyje apie tai sakoma – „tuščias puodas garsiai skamba“). Tad jei išvysite ryžtingai nusiteikusį asmenį, nutaisiusį išmintingą veidą, apeikite jį lanku. Verta pasisaugoti ir saldžiai burkuojančių – intrigantai šiandien bus linkę veikti pataikaudami.


2015-03-27 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, kovo 27 d.

Skaniai pateiktų, tačiau neskanių pamokų metas, kai susiduriama su protingos pozos ir kvailo elgesio, nekompetentingumo deriniu (liaudyje apie tai sakoma – „tuščias puodas garsiai skamba“). Tad jeigu išvysite ryžtingai nusiteikusį asmenį, nutaisiusį išmintingą veidą, apeikite jį lanku.


2015-03-26 07:09

Astrologė Palmira: reiklumas ir kritiškumas nebus rezultatyvus

18

Keistokas laikas: lyg ir viskas apskaičiuota, numatyta, tačiau paskutinę akimirką atsiranda kliūčių, apribojimų, kurių iš tiesų neturėjo būti. Tik nepraraskite kantrybės, geros nuotaikos, tolerancijos: reiklumas, kritiškumas nebus rezultatyvūs. Bendraudami likite šilti, siekite nuoširdumo.


2015-03-26 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, kovo 26 d.

2

Keistokas laikas: lyg ir viskas apskaičiuota, numatyta, tačiau paskutinę akimirką atsiranda kliūčių, apribojimų, kurių iš tiesų neturėjo būti. Tik nepraraskite kantrybės, geros nuotaikos, tolerancijos. Bendraudami likite šilti, siekite nuoširdumo.


2015-03-25 05:40

Palmira leido atsikvėpti – prasidėjo pelnytos sėkmės metas

12

Gauname tai, ko esame verti, ateina tai, ko ilgai siekėme. Laimė gali nusišypsoti ir tiems, kuriuos ilgą laiką persekiojo nemalonumai, – netikėtai reikalai gali pakrypti jūsų naudai. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti. Tai naudingas laikas dalykiniams susitikimams, ilgalaikiams susitarimams, priesaikoms.


2015-03-25 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, kovo 25 d.

2

Pelnytos sėkmės metas. Gauname tai, ko esame verti, ateina tai, ko ilgai siekėme.


2015-03-24 16:29

Astrologės S.Liepienės prognozės kovo 24–30 dienoms

2

Ką žvaigždės žada šią savaitę? Astrologė Skirma Liepienė priminė, kad Avinams gali sustorėti piniginė, Dvyniai gali džiaugtis gyvenimu, bet turi nepamiršti įsipareigojimų, Liūtai sieks tobulybės, o Žuvys vis dar sėdės ant atsarginių suolelio.


2015-03-24 06:00

Palmira paragino megzti pažintis ir keliauti

11

Nors Saulės užtemimo sukelta įtampa dar bus juntama, tvarkyti reikalus, dėl ko nors susitarti ar tiesiog susitaikyti bus lengviau. (Beje, stipri užtemimo įtaka mus lydės dar mėnesį, o kai kurie asmenys, tarkime, tie, kurių gimtadienis arti Saulės užtemimo ar kurie kitaip rezonuoja su buvusiu kovo 20 d. užtemimu, patirs nemenką jo įtaką dar tris mėnesius ar net metus iki kito savo gimtadienio.)


2015-03-24 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, kovo 24 d.

Nors Saulės užtemimo sukelta įtampa dar bus juntama, tvarkyti reikalus, dėl ko nors susitarti ar tiesiog susitaikyti bus lengviau. (Beje, užtemimo įtaka mus lydės dar mėnesį, o kai kurie asmenys, tarkime, tie, kurių gimtadienis arti Saulės užtemimo ar kurie kitaip susiję su kovo 20 d. buvusiu užtemimu, patirs nemenką jo įtaką dar tris mėnesius ar net metus iki kito gimtadienio.)


2015-03-23 06:00

Astrologė Palmira: šiandien tikėtini įvairūs nesusikalbėjimai

21

Tai fatališkas laikas po Saulės užtemimo – ryškiai veiks karminiai veiksniai, tad galite būti tikri, kad viskas, kas šiuo metu nutiks, yra jūsų ankstesnių poelgių, buvusių gyvenimų rezultatas.


2015-03-22 07:37

Astrologės S. Liepienės horoskopas kovo 21–27 dienoms

62|3

AVINAS (03 21–04 20) Judesys. Svajojate apie gyvenimo aukštumas, imatės keistų teisėtų ir neteisėtų metodų, bandote būti toks, koks dar nebuvote. Pagirtina, jei nelipate per galvas ir neaukojate svetimų gyvenimų. Tai laikas, kai negalite sustoti. Todėl dirbsite visą ilgą darbo dieną, namuose griausite ir remontuosite, bet rasite laiko sportuoti. Viską, ką dabar suplanuosite, atliksite.


Populiariausi per 24 val.