Horoskopai
2015-07-04 10:42

Palmira įspėja: savaitgalio pažintys gali sukelti daug rūpesčių

7

Bendrauti, pažintims (taip pat romantiškoms) užmegzti daug palankesnis šeštadienis. Tiesa, šiandien bus svarbi tolerancija, pagarba kito teisei turėti savo nuomonę, savo asmeninį požiūrį, nors jis nebūtinai atitinka jūsų įsivaizdavimą. Tai apsaugos nuo erzinančių nesusipratimų... Tad jei jūsų tikslas nėra artimiesiems bei aplinkiniams sugadinti geros savaitgalio nuotaikos, venkite kritinių pastabų, ironijos.


2015-07-04 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

2

Bendrauti, pažintims (taip pat romantiškoms) užmegzti kur kas palankesnis šeštadienis. Tiesa, šiandien svarbus tolerantiškumas, pagarba kito teisei turėti savo nuomonę, savo asmeninį požiūrį, nors jis nebūtinai atitinka jūsų įsivaizdavimą. Tai apsaugos nuo erzinančių nesusipratimų. Tad jei jūsų tikslas nėra artimiesiems bei aplinkiniams sugadinti geros savaitgalio nuotaikos, venkite kritinių pastabų, ironijos.


2015-07-03 17:37

Liepos seksualumo horoskopas moterims žada karštas naktis

6

Ilgi linksmi vasaros vakarai, karštos naktys – liepa žada būti įsimintina.


2015-07-03 14:02

Palmiros įžvalga – šiandien ir laimės, ir meilės metas

18

Nepaprastas, išskirtinis laikas, kurį drąsiai galima laikyti vienu geriausių metuose, kai sprendžiamos net sudėtingiausios problemos visose gyvenimo srityse, taip ir veiklos, meilės! Ši diena kupina išskirtinių galių (moterys tai itin pajus), tad būsite pilni jėgų, romantiško įkvėpimo, naujų sumanymų! Dabar susimąstykite apie didžiuosius savo planus ir imkite veikti: priimti sprendimai bei veiksmai padės priartėti prie savo svajonės.


2015-07-03 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, liepos 3 d.

10

Nepaprastas, išskirtinis laikas, kurį drąsiai galima laikyti vienu geriausių per visus metus. Šiandien sprendžiamos net sudėtingiausios problemos visose gyvenimo srityse, taip pat ir veiklos, meilės.Diena kupina išskirtinių galių (moterys tai itin pajus), tad būsite pilni jėgų, romantiško įkvėpimo, naujų sumanymų. Susimąstykite apie didžiuosius savo planus ir imkite veikti: priimti sprendimai bei veiksmai padės priartėti prie savo svajonės.


2015-07-02 14:12

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, liepos 2 d.

4

Pilnatvės atgavimo, nusiraminimo metas, kai grįžta vidinė taika, kai savaime sprendžiasi sudėtingiausios problemos. Šios dienos įvykiai gali daug ką pakeisti jūsų gyvenime ir padaryti jus laimingus. Tiesa, šiandien bus itin svarbu viską daryti geruoju, tuomet pajusite, kas yra didžiosios sėkmės, laimės diena.


2015-07-02 06:15

Palmira žvaigždžių kelyje regi laimės dieną

10

Pilnatvės atgavimo, nusiraminimo metas, kai grįžta vidinė taika, kai savaime sprendžiasi sudėtingiausios problemos... Šios dienos įvykiai gali daug ką pakeisti jūsų gyvenime ir padaryti jus laimingus. Tiesa, šiandien bus itin svarbu viską daryti geruoju, tuomet pajusite, kas yra didžiosios sėkmės, laimės diena.


2015-07-01 16:00

Ramunės horoskopas vidurvasariui: ko tikėtis liepą

2

Liepa bus nuostabi. Ar šis astrologės Ramunės pažadas tinka visiems Zodiako ženklams? Kas gali leisti sau atsipalaiduoti, o kas privalo susikaupęs žiūrėti į ateitį? Ar gundantys pasiūlymai bus iš tikrųjų tokie geri?


2015-07-01 15:18

Palmira nuliūdino: nepatirsite tikro džiaugsmo

14

Įtemptas, sudėtingas metas, kai norisi veltis į avantiūras, rizikuoti, mėginti laimę. Deja, kad ir kaip šiandien, liepos 1 dieną, trečiadienį, pasisektų, tai nesuteiks tikro džiaugsmo, pasitenkinimo.


2015-07-01 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, liepos 1 d.

2

Įtemptas, sudėtingas metas, kai norisi veltis į avantiūras, rizikuoti, mėginti laimę. Deja, kad ir kaip šiandien pasisektų, tai nesuteiks tikro džiaugsmo, pasitenkinimo. Netinka nieko nauja pradėti, nepalanku įsipareigoti, žadėti, tvirtinti dokumentus – galite pervertindami savo ar kolegų, partnerių perspektyvas, patikėti įspūdingais pažadais. Apskritai šiandien tiktų labiau užsiimti savo šeima, namais, artimųjų reikalais, dalykinius rūpesčius atidedant kitai dienai. Gerai lankyti gimines, ypač senelius.


2015-06-30 16:22

Astrologės S.Liepienės prognozės birželio 30–liepos 6 dienoms

2|3

Avinas (03 21–04 19) Dabar kaip niekada norisi rizikuoti, vaikščioti gyvenimo briaunomis ir tikėtis, kad viskas, ką darote, tėra žaidimas. Tačiau gali taip nutikti, kad peržengus ribą viskas pasisuks kitaip ir tai, kas liks, tikrai bus dovana ir didžiausia sėkmė. Namų tema vis dar išlieka aktuali ir įdedama daug pastangų, kad viskas būtų taip, kaip norisi aplinkiniams. Šioje sferoje jūs tik vykdytojai.


2015-06-30 09:15

Palmiros horoskopas antradieniui, birželio 30 d.

1

Diena puiki aktyviai veiklai, susitikti su žmonėmis, kurie jus palaiko, gali padėti rasti išeitį, pamatyti naujų perspektyvų. Diena puiki įvairiems reikalams tvarkyti. Tiks pasirašinėti ilgalaikius darbo susitarimus, imtis ko nors iš esmės nauja, svarbaus. Geras laikas piniginiams ir turto reikalams tvarkyti, socialinėms problemoms narplioti. Palanki diena kelionėms, susitikti su užsieniečiais. Tinka tvirtinti gerai parengtus ilgalaikius susitarimus, sandorius, pasirašyti įvairius turto dokumentus.


2015-06-30 06:15

Palmiros įžvalga – šiandien susitikimai bus tik į naudą

6

Diena puiki aktyviai veiklai, susitikimams su žmonėmis, kurie jus palaiko, kurie yra tikrieji bendraminčiai, kurie gali padėti rasti naujų kelių, išvysti naujų perspektyvų. Diena puiki įvairiems reikalams tvarkyti. Tiks pasirašinėti ilgalaikius darbo susitarimus, imtis ko nors iš esmės naujo, svarbaus. Geras laikas piniginiams ir turto reikalams tvarkyti, socialinėms problemoms spręsti. Palanki diena kelionėms, susitikimams su užsieniečiais. Tinka tvirtinti gerai parengtus ilgalaikius susitarimus, sandorius, pasirašinėti kitokius turto dokumentus.


2015-06-29 09:09

S. Liepienės astrologinės savaitės vėrinys – iš laimės ir klaidų

12|3

VĖŽYS (06 22–07 22) Veržlumas. Nepraleiskite gražiausių akimirkų, neapkartinkite sau gyvenimo laukimu. Jei norite, trokštate, svajojate, įgyvendinkite tai dabar. Siekite, imkite, mėgaukitės. Nelaukite, kol iškris laimės kauliukas, judėkite į priekį patys.


2015-06-29 05:00

Palmira pradžiugino: aplankys netikėta sėkmė

18

Laimingo atsitiktinumo, netikėtos sėkmės bei spontaniškų jausmų diena. Gali nutikti kas tik nori: nors ir keista, neįprasta, bet džiugaus, malonaus. Nesibijokite avantiūrų, nežinios – jos lems gerų permainų.


Populiariausi per 24 val.