Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopai
2015-01-26 05:05

Palmira pirmadienį siūlo tvarkyti tik senus reikalus

11

Pirmadienis dvilypis: lyg ir norėsis ko nors griebtis, kalnus versti, tačiau iš atkaklių pastangų bus mažai naudos. Tai pasyvus metas, netinkamas energingai tvarkyti reikalus, tad neskubėkite, atidžiai dirbkite net ir įprastus darbus. Iš esmės naujų darbų pradėti nederėtų. Kur nors rizikuoti irgi nepatartina, imkitės tik to, dėl ko esate tikri.


2015-01-24 13:20

Astrologės S. Liepienės prognozės paskutinei sausio savaitei

5|3

Kokia bus paskutinė sausio savaitė? Jei tikėsime astrologe Skirma Liepiene, sausio 24–30 dienomis Avinai gali laukti dovanų, o štai Vėžiai – bausmės. Kitiems Zodiako rato gyventojams savaitė taip pat turėtų būti gana spalvinga. O kokia ji bus jūsų ženklui?


2015-01-24 06:00

Ką Palmira pataria atlikti savaitgalį, kad metai būtų geresni?

25

Šeštadienis – ilgesingas metas, kai mielai prisimename senus laikus, kai stengiamės susitikti su senais draugais. Tądien išties bus palanku bendrauti su tais, kurie iš mūsų praeities, taip pat su vyresnės kartos atstovais – mokykitės iš jų, semkitės įgytos patirties.


2015-01-24 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

1

Šeštadienis – ilgesingas metas, kai mielai prisimename senus laikus, kai stengiamės susitikti su senais draugais.


2015-01-23 05:47

Palmiros patarimas: „Pamirštuose darbuose rasite vertingų idėjų“

62

Gera diena, bet tik sąlyginai, kai tenka grįžti prie senų darbų, neišspręstų problemų. Ir tai bus naudinga, nes pavyks ištaisyti ankstesnes klaidas, išspręsti susikaupusius sunkumus. Tai taikus metas, kai netinka skubėti, nervintis, pykti. Patartina neskubėti, viską tikrinti, nes šios dienos sprendimai bus ilgalaikiai. Ko nors nauja galima imtis tik tuo atveju, jei tam buvo jau anksčiau ruoštasi ir yra viskas apgalvota, įvertinta, pasverta. Palanku atsigręžti į praeitį – pamirštuose dalykuose rasite vertingų idėjų.


2015-01-23 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, sausio 23 d.

18

Santykinai gera diena, kai tenka grįžti prie senų darbų, neišspręstų problemų. Ir tai bus naudinga, nes pavyks ištaisyti ankstesnes klaidas, įveikti susikaupusius sunkumus. Tai taikus metas, kai netinka skubėti, nervintis, pykti. Patartina neskubėti, viską tikrinti, nes šios dienos sprendimai bus svarbūs ilgą laiką. Ko nors nauja galima imtis tik tuo atveju, jei tam buvo ruoštasi ir viskas apgalvota, įvertinta, pasverta. Palanku atsigręžti į praeitį – pamirštuose dalykuose rasite vertingų idėjų.


2015-01-22 14:02

Rytų horoskopas kitai savaitei gali jus įkvėpti darbui ir meilei

23

Ožiaragiams atrodys, kad laikas slenka pernelyg lėtai. Jūs vis skubinate dienas, laukdami svarbaus įvykio. Bet reikėtų branginti kiekvieną minutę. Astrologas pataria nesikarščiuoti.


2015-01-22 07:23

Palmira įspėja: šiandien – „sugedusio telefono“ laikas

51

Gana prieštaringas laikas, kai apima noras kalnus nuversti, bet ką nors nuveikti ne taip jau ir paprasta. Merkurijus jau juda atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu, tad neaiškių kliūčių, įvairių nesusipratimų tikrai pakaks. Kas nors ką nors ims ir pamirš, ne ten padės, supainios informaciją – tai klasikinis „sugedusio telefono“ laikas.


2015-01-22 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, sausio 22 d.

21

Gana prieštaringas laikas, kai apima noras kalnus nuversti, bet ką nors naudinga nuveikti ne taip jau ir paprasta. Merkurijus jau juda atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu, tad neaiškių kliūčių, nesusipratimų tikrai pakaks. Kas nors ką nors ims ir pamirš, ne ten padės, supainios informaciją – tai klasikinis „sugedusio telefono“ laikas.


2015-01-21 09:20

Palmira patarė: daugiau dėmesio skirkite šeimai, o ne darbui

45

Nesiimkite skubotai ko nors spręsti ar veikti – šiandien, sausio 21-ąją, trečiadienį,sunku likti objektyviems. Trūks teisingos informacijos ir įžvalgumo. Mokėkite tylėti ir klausytis, priimti gerus patarimus. Būkite atidesni bendraudami, pasirašydami dokumentus ir vairuodami – ne viskas bus sklandu, sąžininga ir pagaliau naudinga.


2015-01-21 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, sausio 21 d.

19

Nesiimkite skubotai ko nors spręsti – šiandien bus sunku likti objektyviems. Trūks informacijos ir įžvalgumo. Mokėkite tylėti ir klausytis. Tvarkant reikalus tikėtini nesusipratimai, net apgaulės, patys irgi galite suklysti norimus dalykus vertindami kaip tikrovę. Venkite didelių išlaidų, ne laikas ir investuoti, skolinti, tartis svarbiais klausimais, pasirašyti ilgalaikius susitarimus.


2015-01-20 15:02

Astrologės S.Liepienės prognozės sausio 20–26 dienoms

41|3

Avinas (03 21–04 19) Nors puikiai suprantate, kad viskas priklauso tik nuo jūsų, bet vis dar bandote pasinaudoti gyvenimo netikėtumais ir palankiomis progomis. Tos progos išnyra tiesiog priešais jus ir neturite laiko galvoti, svarstyti – reikia pasirinkti tuoj pat. Gali taip būti, kad pasirinkimai bus pernelyg drastiški, netikėti ir keičiantys gyvenimą. Bet gali būti, kad jūs tų palankių momentų tiesiog nepastebėsite.


2015-01-20 06:26

Prasideda naujas Mėnulio mėnuo: imkite galvoti apie ateitį

65

Jei manote, kad viskas prarasta, – klystate. Tad neskubėkite vertinti, apsispręsti, įsipareigoti. Ši diena leis grįžti į praeitį, su ja susitaikyti ir rasti anksčiau nepastebėtų būdų senoms problemoms įveikti. Ir vėl įsižiebs viltis... Bet kokiu atveju idealizmo nestigs – šiandien formuosis maksimalūs užmojai. Ir tai bus ilgam, nes dabartiniai sprendimai bus svarbūs net dvejus metus. Tiesa, jie gali būti itin fanatiški. Pamąstykite, ar neperlenkiate lazdos?


2015-01-20 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, sausio 20 d.

23

Jei manote, kad viskas prarasta, – klystate. Tad neskubėkite vertinti, apsispręsti, įsipareigoti. Ši diena leis grįžti į praeitį, su ja susitaikyti ir rasti anksčiau nepastebėtų būdų senoms problemoms įveikti. Ir vėl įsižiebs viltis... Bet kokiu atveju idealizmo nestigs – šiandien formuosis maksimalūs užmojai. Ir tai bus ilgam, nes dabartiniai sprendimai bus svarbūs net dvejus metus. Tiesa, jie gali būti itin fanatiški. Pamąstykite, ar neperlenkiate lazdos?


2015-01-19 06:00

Palmira perspėjo: blogas laikas bet ką nauja pradėti

40

Sausio 19-oji, pirmadienis, - prieštaringa diena, kai viduje šviesu ir ramu, kai žinai, jog viskas gerai, tačiau kažkodėl neišeina taip, kaip turėtų būti. Deja, pirmadienis – kritinis metas pagal Mėnulio kalendorių, kai dera atsisveikinti ir paleisti, užbaigti. Bet kokie nauji planai, norai virs tik neįgyvendinama iliuzija.


Populiariausi per 24 val.