Po didelio gaisro įspėjo dėl elektrinių paspirtukų – namuose jų geriau nekrauti

2019 m. rugpjūčio 31 d. 22:12
Raimondas Čiuplys
Norvegijos ugniagesiai ketvirtadienį perspėjo vengti krauti elektrinius paspirtukus namuose po incidento, kai vienos iš šių populiarių transporto priemonių akumuliatorius užsidegė ir sukėlė gaisrą bute į pietus nuo Oslo.
Daugiau nuotraukų (1)
Vestfoldo regiono priešgaisrinio departamento vadovas Hansas Otto Schjervenas sakė, kad ličio jonų akumuliatoriai juos iš naujo įkraunant gali sukelti sunkiai užgesinamų gaisrų.
Iš baterijų išsiveržia liepsna ir ji sparčiai išplinta.
Po trečiadienį įvykusio gaisro pareigūnas sakė, kad tokie akumuliatoriai gali būti „kaprizingi“, ir ragino žmones vengti įkrauti juos patalpose.
H. O. Schjerveno „Facebook“ žinutėje sakoma, kad nors ugniagesiai greitai atvyko į įvykio vietą, ugnis nuniokojo butą, o trys gretimi būstai buvo apgadinti dūmų.
Gyventojams teko naktį prisiglausti kitur.
Per incidentą žmonės nenukentėjo. Išsamesnės apie elektrinio paspirtuko ir jo akumuliatoriaus modelį nebuvo paskelbta.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.