ES ambasadorių konferencijoje K. Budrys pasisakys apie Bendrijos santykius su Kinija

2026 m. kovo 9 d. 14:50
Užsienio reikalų ministras Kęstutis Budrys pirmadienį vyksta darbo vizito į Briuselį, kur Europos Sąjungos (ES) vyriausiosios įgaliotinės užsienio ir saugumo politikai Kajos Kallas kvietimu dalyvaus ES diplomatinių atstovybių vadovų metiniame susitikime.
Daugiau nuotraukų (1)
Kaip nurodė Užsienio reikalų ministerija (URM), Lietuvos diplomatijos vadovas pasisakys diskusijoje apie ES ir Kinijos santykius intensyvėjančios geopolitinės konkurencijos ir įtampų kontekste. Taip pat ministras susitiks su ES ambasadoriais iš Lietuvos.
Briuselyje K. Budrys susitiks su ES Tarybos generalinio sekretoriato konkurencingumo ir prekybos generalinio direktorato vadove Isabel Riano Ibanez, su kuria aptars Lietuvos pasirengimą pirmininkauti ES Tarybai 2027–ųjų pirmąjį pusmetį ir būtent šiuo laikotarpiu aktualią ES prekybos politikos darbotvarkę.
Kęstutis BudrysambasadoriaiES
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.