Vilniuje susidūrus dviem automobiliams vienas jų apvirto ant stogo

2020 m. gegužės 9 d. 22:05
Lrytas.lt
Papildyta
Šeštadienį Vilniuje Didlaukio gatvėje įvyko avarija. Priešais 13 numeriu pažymėtą namą susidūrė du automobiliai.
Daugiau nuotraukų (1)
Vienas jų po smūgio apvirto ant stogo.
Pranešimas apie avariją gautas 21 val. 40 min.
Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus m. priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus miesto greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.
Kaip portalą lrytas.lt informavo Situacijų koordinavimo skyriaus atstovas, į įvykio vietą atvykę ugniagesiai atjungė automobilio akumuliatorių, atvertė transporto priemonę ant ratų.
Atstovas teigė, kad žmogus patyrė traumų, medikai jį apžiūri vietoje, tačiau daugiau informacijos apie vyro būklę kol kas nepateikiama.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.