Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo V. Garasto taurę

Klaipėdos „Neptūnas“ triumfavo kasmetiniame draugiškame Vlado Garasto turnyre. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai finale 75:63 (20:16, 25:15, 18:13, 12:19) pranoko „Dnipro“ krepšininkus iš Ukrainos. Uostamiesčio komandai padėti negalėjo Gytis Masiulis, kuris pusfinalio rungtynėse su Saratovo „Avtodor“ patyrė stiprų juosmeninės dalies stuburo sumušimą.

Deividas Gailius vedė „Neptūną“ į pergalę.<br> kkneptunas.lt nuotr.

Sep 8, 2019, 9:45 PM, atnaujinta Sep 8, 2019, 9:47 PM

Po pirmojo kėlinio 4 taškų pranašumą (20:16) turėjęs „Neptūnas“, antrajame ketvirtyje spurtavo atkarpa 8:0 ir pirmąjį kartą įgijo dviženklę persvara – 32:21.

Atotrūkį klaipėdiečiai didino ir po ilgosios pertraukos, kuris trečiojo kėlinio viduryje pasiekė 18 taškų – 53:35. Ketvirtojo ketvirčio viduryje „Neptūnas“ atitolo rekordine 24 taškų riba – 68:44.

Dvikovos pabaigoje „Dnipro“ pasinaudojo šeimininkų stabtelėjimu ir sumažino deficitą iki 12 taškų – 75:63.

„Neptūno“ gretose pergalingai pasibaigusiame draugiškame mače pasirodė visi žaidėjai, o vieninteliai taškų nepelnė Aidas Einikis ir Tadas Pažėra.

T.Rinkevičiaus auklėtiniai svečiams iš Ukrainos leido realizuoti vos 7,1 proc. tritaškių, nes tikslą pasiekė 1 iš 14 „Dnipro“ tolimų metimų. „Neptūno“ krepšininkai pataikė 6 tritaškius iš 20 (30 proc.).

„Neptūnas“: Deividas Gailius 13, Darrinas Dorsey 12 (2/3 tritaškiai, 4 per. kam.), Osvaldas Olisevičius 10 (6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 9 (2/3 tritaškiai), Simas Galdikas ir Džiugas Slavinskas po 7 taškus.