Vokietijoje – blankus R. Giedraitis ir triuškinanti K. Kemzūros auklėtinių pergalė

[[ge:lrytas:lrytas:12654400]]

Rokas Giedraitis sužaidė prasčiausias sezono rungtynes.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

Nov 21, 2019, 8:53 PM, atnaujinta Nov 22, 2019, 6:35 AM

Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Kęstučio Kemzūros treniruojamas Pirėjo „Olympiakos“ (4/6) klubas. Graikijos komanda išvykoje 99:80 (30:17, 25:21, 21:19, 23:23) palaužė Berlyno ALBA (3/7) pasipriešinimą.

Vokietijos komandos gretose šį kartą blankias rungtynes sužaidė Rokas Giedraitis. Lietuvis per 22 minutes iš žaidimo pataikė vos vieną metimą (1/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.) ir surinko keturis taškus.

R.Giedraitis rungtynes baigė su 0 naudingumo balų.

„Olympiakos“ nuo pat pradžių diktavo savo tempą ir dar iki pertraukos susikrovė 17 taškų pranašumą (55:38). Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė ir „Olympiakos“ sutriuškino savo varžovus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų įmetęs Augistine'as Rubitas ir 15 pridėjęs Georgios Printezis.

ALBA gretose rezultatyviausiai žaidė 15 taškų varžovams įmetęs Makai Masonas.

„Olympiakos“ komandai tai buvo ketvirtoji pergalė sezone, o ALBA komandai – septintasis pralaimėjimas.