FIBA atrankų langas nenustoja stebinti: dviženklį pranašumą iššvaistę ispanai nusileido Izraeliui

Šeštadienį vykusiose Europos krepšinio čempionato atrankos rungtynės baigėsi dar vienu netikėtu rezultatu.

Izraelio rinktinė ant menčių patiesė Ispanus.<br>FIBA Europe nuotr.

Nov 28, 2020, 10:47 PM

Valensijos mieste esančiame A grupės burbule Ispanijos (1/2) rinktinė 87:95 (27:21, 25:15, 20:31, 15:28) nusileido Izraelio (3/0) krepšininkams.

Aikštelės šeimininkai vienu metu pirmavo net 18 taškų pranašumu, tačiau po ilgosios pertraukos deficitą mažinti pradėjusi Izraelio rinktinė ėmė artėti prie savo varžovų.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė vos vienas taškas, o svečiai netrukus persvėrė rezultatą į savo pusę.

Savo persvarą iki dvikovos pabaigos išsaugoję izraeliečiai šventė pergalę 95:87.

Be šių komandų A pogrupyje taip pat rungtyniauja Lenkios (2/1) ir Rumunijos (0/3) krepšininkai.

Šeštadienį vykusiose tarpusavo rungtynėse 91:61 triuškinamą pergalę šventė Lenkijos rinktinė.

Ispanija: Quino Colomas 24, Xabi Lopezas-Arostegui 13, Dario Brizuela 10.

Izraelis: Tamiras Blattas 21 (9 rez. perd., 31 naud. bal.), Galis Mekelis 18, Tomeras Ginatas 17.