Madrido „Real“ namuose neatsilaikė prieš „Olimpia“ komandą

Penktadienį pergalę išvykoje iškovojo Milano „Olimpia“ (10/7) krepšininkai. Italijos klubas Ispanijos sostinėje 80:76 (17:18, 22:21, 22:10, 19:27) nugalėjo Madrido „Real“ (12/6) komandą.

Madrido komanda suklupo namuose.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 8, 2021, 9:56 PM, atnaujinta Jan 8, 2021, 11:57 PM

Rungtynės pirmuosius du kėlinius vyko taškas į tašką ir nei vienai komandai nepavyko susikrauti didesnės persvaros. Trečiajame kėlinyje „Olimpia“ ėmė diktuoti tempą ir galiausiai pabėgo 12 taškų skirtumu – 61:49.

Ketvirtajame kėlinyje „Real“ sugebėjo sumažinti atsilikimą ir likus žaisti 15 sekundžių Trey'aus Thompkinso tritaškis metimas leido šeimininkams priartėti iki 3 taškų – 71:77. Madrido komanda griebėsi pražangų taktikos, tačiau „Olimpia“ užtikrintai realizavo baudų metimus ir iškovojo svarbią pergalę.

„Real“: Jaycee Carrollas 20, Walteris Tavaresas 14, Trey‘us Thompkinsas 13, Nicolas Laprovittola 8 taškai.

„Olimpia“: Sergio Rodriguezas 17 , Malcolmas Delaney 14, Zachas LeDay‘us 12, Luigi Datome 9 taškai.