E. Bendžius Čempionų lygoje sužaidė dar vienas prastas rungtynes, o „Dinamo“ patyrė antrą pralaimėjimą

Ir toliau FIBA Čempionų lygoje nesiseka Eimantui Bendžiui ir jo atstovaujamai Sasario „Dinamo“ ekipai. Sasario klubas išvykoje 60:87 (15:15, 6:23, 14:21, 25:28) pralaimėjo prieš „Tenerife“ ekipą.

„Dinamo“ - „Tenerife“.<br> FIBA nuotr.

2021-10-13 23:33

Eimantas Bendžius per 21 minutę surinko 6 taškus(2/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes baigė su 6 naudingumo balais. Pirmuosius taškus lietuvis pelnė tik likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Julianas Gamble’as surinkęs 18 taškų. 17 pridėjo Franas Guerra, Joanas Sastre’as – 14, Marcelinho Huertas – 11.

Sasario ekipoje 16 taškų pelnė Jasonas Burnellas, Christianas Mekowulu – 9.

A grupėje Sasario „Dinamo“ po dviejų rungtnyių turi du pralaimėjimus ir dalinasi 3-4 vietas su „Prometey“ klubu iš Ukrainos. „Tenerife“ kartu su „Ludwigsburg“ klubu turi iškovojusi po 2 pergales ir dalinasi 1-2 vietas.