„Žalgirio“ skriaudiką „Bayern“ Eurolygoje palaužė D. Motiejūnas su „Monaco“

Koronavirusas ir toliau jaukia Eurolygos tvarkaraštį. Taip vadinamoje sunkioje dviejų mačų savaitėje atšaukti net aštuoni mačai. Ketvirtadienį vietoj penkių dvikovų žaidžiami vos du mačai: Miunchene „Bayern“ klubas varžėsi su Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ ir svečiai nugalėjo 83:78 (19:18, 21:17, 22:19, 21:24).

D.Motiejūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.
D.Motiejūnas<br>Klubo nuotr.

2022-01-13 20:54, atnaujinta 2022-01-14 00:15

D.Motiejūnas per 25 minutes pelnė 10 taškų (5/8 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 15 naudingumo balų.

Šiose rungtynėse komandos beveik tris kėlinius žengė koja kojon, nors tai viena, tai kita ekipa surengdavo šiokį tokį spurtą. Trečiame kėlinyje rezultatas buvo 40:40, o jam pasibaigus „Monaco“ vis dėlto pirmavo 62:54.

Lemiamame kėlinyje „Bayern“ prisivijo varžovus 61:66, tačiau galingai žaidęs Mike'as Jamesas sugrąžino persvarą 79:72 ir šeimininkai kapituliavo.

„Bayern“: Corey Waldenas 26 (5/10 trit.), Vladimiras Lučičius 14, Deshaunas Thomasas 9, Othello Hunteris 8 (6 atk. kam.), Augustine’as Rubitas (7 atk. kam.) ir Ognjenas Jaramazas – po 6.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 26 (5/7 trit., 6 rez. perd.), Danilo Andjušičius 16, Dwayne’as Baconas 11, Donatas Motiejūnas 10.

Du mačus dėl COVID-19 praleidęs „Bayern“ antradienį buvo nutraukęs trijų iš eilės nesėkmių seriją, įveikęs pas juos atvykusį Kauno „Žalgirį“ 74:65.

Aštuntoji pergalė leido vokiečiams išlikti turnyro lentelės viduryje ir dar su dviem ekipomis įsitaisius 9-11 pozicijoje.

Tuo tarpu „Monaco“ ekipa po trenerio pakeitimo vis ieškojo kelio pergalių link.

Tiesa, praėjusią savaitę D.Motiejūno vedamas „Monaco“ sugebėjo palaužti Tel Avivo „Maccabi“ 82:76.

Šią savaitę Prancūzijos klubas nežaidė ir dabar su 8 pergalėmis pasivijo vokiečius.