Be L. Dončičiaus pratęsime rungtyniavę slovėnai įveikė turkus

Slovėnijos krepšinio rinktinė išvykoje 104:103 (21:26, 25:14, 27:22, 17:28, 14:13) po pratęsimo palaužė Turkijos rinktinę.

Be L. Dončičiaus pratęsime rungtyniavę slovėnai įveikė turkus<br> Imago/Scanpix nuotr.

Aug 12, 2022, 10:30 PM, atnaujinta Aug 12, 2022, 10:36 PM

Europos čempionato titulo gynybai besiruošiantys slovėnai pratęsime kliovėsi be savo lyderio – Luka Dončičiaus.

Slovėnijos superžvaigždė per 27 minutes pelnė 23 taškus (6/9 dvit., 2/7 trit., 5/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jam puikiai talkino į rinktinę sugrįžęs Goranas Dragičius, kuris per 30 minučių surinko 28 taškus (9/15 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Turkų gretose nesustabdomas buvo Furkanas Korkmazas. „Philadelphia 76ers“ klube rungtyniaujantis krepšininkas per 40 minučių surinko 33 taškus (3/6 dvit., 4/11 trit., 12/14 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Turkija: Cedi Osmanas 33, Furkanas Korkmazas 24, Alperenas Sengunas 19.

Slovėnija: Goranas Dragičius 28, Luka Dončičius 23, Klemenas Prepeličius 14, Vlatko Čančaras 12.

Slovėnai rungtyniaus Europos čempionate rungtyniaus B grupėje, o pirmosiose rungtynėse susitiks su Lietuvos krepšininkais. Grupėje taip pat rungtyniaus Prancūzijos, Vokietijos, Vengrijos bei Bosnijos ir Hercegovinos rinktinės.