J. Valančiūnas varžovus maitino smūgiu alkūne, bet pats sugėrė pralaimėjimą

2026 m. kovo 2 d. 07:42
Lrytas.lt
Jonas Valančiūnas užsidirbo nesportinę pražangą, vos neįsivėlė į konfliktą ir patyrė pralaimėjimą.
Daugiau nuotraukų (1)
Lietuvio atstovaujamas „Denver Nuggets“ (37/24) klubas namuose 108:117 (31:22, 19:36, 32:32, 26:27) patyrė pralaimėjimą „Minnesota Timberwolves“ (38/23) ekipai.
JV ant parketo praleido tik 10 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir blokavo 1 metimą,
Antrojo kėlinio metu J. Valančiūnas statydamas užtvarą komandos draugui smūgiavo alkūne varžovui, už ką buvo nubaustas nesportine pražanga.
Nuskriaustas Bonesas Hylandas bandė eiti aiškintis santykių su uteniškiu, o šis krūtine rėžėsi į „Timberwolves“ gynėją. Krepšininkai greitai buvo nuraminti ir išskirti.
„Nuggets“ negelbėjo ir puikus Nikola Jokičiaus pasirodymas. Serbas surinko 35 taškus (14/22 dvit., 1/4 trit., 4/6 baud.), 13 sugriebtų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus.
Mineapolio klubą į priekį vedė Anthony Edwardsas, kuris pelnė 21 tašką (6/10 dvit., 3/9 trit., 0/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.
Denverio krepšininkai su 37 pergalėmis nukrito į 4-ąją vietą Vakarų konferencijoje, o „Timberwolves“ šventę 38 pergales šoktelėjo į 3-ąją vietą.
„Nuggets“: Nikola Jokičius 35, Jamalas Murray’us 25, Timas Hardaway’us 17.
„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 21, Jadenas McDanielsas 20, Bonesas Hylandas 18.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.